Paula
31.08.04,20:22
Páčia sa mi vetičky hore na obrazovke, keď si dám kýblik "po porade". Ako sa tam prispieva?
ajacik
31.08.04,18:46
to akoze myslis, ze sa chces tiez zapojit do diskusie? ak ano, tak normalne staci myskou kliknut na ten biely riadok, napisat, co chces a zmacknut enter alebo poslat. a tak sa zobrazi aj tvoj prispevok.
dufam, ze si myslela toto
pekny vecer
Paula
01.09.04,04:46
Áno, to som mala na mysli.Ďakujem ajacik.
la-dy
14.10.04,16:04
to akoze myslis, ze sa chces tiez zapojit do diskusie? ak ano, tak normalne staci myskou kliknut na ten biely riadok, napisat, co chces a zmacknut enter alebo poslat. a tak sa zobrazi aj tvoj prispevok.
dufam, ze si myslela toto
pekny vecerZdravím.Ako to funguje som pochopil hneď. Ale ako dám vedieť tým druhym čo sú on- line, že si chcem snimi pokecať.Pár krát som tam napísal "zdravím" a tak podobne, len sa tam asi vtedy nikto nepozrel.Dá sa dať konkrétnej osobe /osobám/ vedieť, že mám záujem si pokecať?
bepo
14.10.04,17:12
Napis im sukromnu spravu,ten sutak je len na stranke po porade takze nie je stale vidiet.
vladan
14.10.04,17:14
Zdravím.Ako to funguje som pochopil hneď. Ale ako dám vedieť tým druhym čo sú on- line, že si chcem snimi pokecať.Pár krát som tam napísal "zdravím" a tak podobne, len sa tam asi vtedy nikto nepozrel.Dá sa dať konkrétnej osobe /osobám/ vedieť, že mám záujem si pokecať?
tuším Shoutboxom chcel Richard povedať to, že to nie je klasický chat, ale len také milé kecanie :-) sem-tam do vetra, ale to nevadí, lebo kedy-tedy sa dakto ozve a pokecá :-)
Richard
14.10.04,18:02
no, nie je to klasický chat .... správne vladan

Chat tu nechcem, pretože by sa tam stratili dobré myšlienky. Takto to pekne ostane na Porade .-)
Ak však potrebuje niekto súrnu diskusiu, s trochou trpezlivosti sa to dá použiť...
Len prosím!!!! nepíšte tam rady! RADY PATRIA DO PORADY! ;-)
Heni
14.10.04,19:35
Chat tu nechcem, pretože by sa tam stratili dobré myšlienky. Takto to pekne ostane na Porade .-)
Ak však potrebuje niekto súrnu diskusiu, s trochou trpezlivosti sa to dá použiť...
Len prosím!!!! nepíšte tam rady! RADY PATRIA DO PORADY! ;-)
no, celkom pekný slogan: RADY PATRIA DO PORADY ! :p
Žofia
25.10.04,11:27
Áno aj mne sa to páči.
To je ako boty do roboty a rady do porady a jogurty na kurty.