rado1102
14.07.11,22:23
Zdravím vás poradáci,potrebujem poradiť,mám taký problém a potrebujem poradiť mám dlhy a je to cca 12000eur,mesačne zarobím 800eur,mám možnosť kúpit nehnutelnosť v hodnote na trhu 35000eur,ale za cenu 17000eur od človeka ktorý ju tiež potrebuje predať kvôli peniazom,je to podnikatelsky objekt staré potraviny kedysi tam bola(jednota),síce na dedine ale 2km od mesta
zo všetkými sieťami.Moja otázka znie je možné že by som dostal nejaký hypoúver,založil a kúpil nehnutelnosť vyplatil dlhy,myslíte že by nejaká banka akceptovala moje pohľadávky,aj ked som v registry neplatičov,nebankovky nechcem,to sú zdierači.Veľmi vám dakujem za rady.Ak máte niekto skúsenosť poraďte prosím
zk24
14.07.11,20:40
Zdravím vás poradáci,potrebujem poradiť,mám taký problém a potrebujem poradiť mám dlhy a je to cca 12000eur,mesačne zarobím 800eur,mám možnosť kúpit nehnutelnosť v hodnote na trhu 35000eur,ale za cenu 17000eur od človeka ktorý ju tiež potrebuje predať kvôli peniazom,je to podnikatelsky objekt staré potraviny kedysi tam bola(jednota),síce na dedine ale 2km od mesta
zo všetkými sieťami.Moja otázka znie je možné že by som dostal nejaký hypoúver,založil a kúpil nehnutelnosť vyplatil dlhy,myslíte že by nejaká banka akceptovala moje pohľadávky,aj ked som v registry neplatičov,nebankovky nechcem,to sú zdierači.Veľmi vám dakujem za rady.Ak máte niekto skúsenosť poraďte prosím

Nechcem odradzat, ale obavam sa ze pokial si v registri dlznikov, ze s tebou banky jednat nebudu. So mnou nejednali kym som nezrusila povolene precerpanie na ucte!!!! Aj som zabudla ze ho vobec mam. Oni si to nasli v uverovom registri a povedali ze sice vidia ze som ho nikdy nevyuzila, tak aj tak ho musim najprv zrusit, az potom mi daju uver... Oni vidia presne v uverovom registri aj presne ci platite vsetky splatky naraz (aj ked je to v inej banke).
rado1102
14.07.11,21:05
Dakujem za odpoveď,a čo skúsenost z nebankovkou v takomto prípade?
video1983
14.07.11,22:06
radsej najdi investora a dohodni sa na zisku, ako s nebankovkou
mas istotu ze to predas rychlo a za taku cenu ako pises?
Barbara
15.07.11,03:56
Nebankovky Ti požičajú radi, nakoľko vrátiš dvojnásobok:cool:. Ich žiadne registre nezaujímajú.;)
Ice dive
15.07.11,04:06
Zdravím vás poradáci,potrebujem poradiť,mám taký problém a potrebujem poradiť mám dlhy a je to cca 12000eur,mesačne zarobím 800eur,mám možnosť kúpit nehnutelnosť v hodnote na trhu 35000eur,ale za cenu 17000eur od človeka ktorý ju tiež potrebuje predať kvôli peniazom,je to podnikatelsky objekt staré potraviny kedysi tam bola(jednota),síce na dedine ale 2km od mesta
zo všetkými sieťami.Moja otázka znie je možné že by som dostal nejaký hypoúver,založil a kúpil nehnutelnosť vyplatil dlhy,myslíte že by nejaká banka akceptovala moje pohľadávky,aj ked som v registry neplatičov,nebankovky nechcem,to sú zdierači.Veľmi vám dakujem za rady.Ak máte niekto skúsenosť poraďte prosím
no a ešte taký detail... hypoúver sa poskytuje len na nehnuteľnosti určené na bývanie, čo potraviny nie sú...

teoreticky ak by si mal sro s nejakou históriou mohol by si požiadať v banke o podnikateľský úver tam by sa tvoje dlhy nepreverovali...