Stanislav 1975
15.07.11,18:36
Neviete náhodou čo je s tým chlapcom?, nejako mi chýba, ani neodpisuje ,nič...

ja neviem, či zaspal na mesiac, či čo je s ním...,či ho to tu už nebavilo...:confused::confused::confused:
jozka56
15.07.11,16:44
kto vie??? ja neviem:)
pepsikova
15.07.11,16:45
...môže byť na dovolenke...alebo nedajbože marod...alebo???
video1983
15.07.11,17:05
alebo nema net
pepsikova
15.07.11,17:10
alebo nema net..

..tak dlho?...
Stanislav 1975
15.07.11,17:16
Dúfam,že ho nezavreli do lapáku....:cool:
jozka56
15.07.11,17:18
Dúfam,že ho nezavreli do lapáku....:cool:
to snáď nie:rolleyes: ...to bude niečo iné:)
Stanislav 1975
15.07.11,17:30
to snáď nie:rolleyes: ...to bude niečo iné:)

Sa mi stalo pred pár rokmi- mali sme spolužiačku, milú, síce nie moc peknú ale zlatú- a zrazu milá Dada mala vypnutý telefon, neodpovedala na maily, nič- niekto hodil do debaty, že umrela- všetci sme tomu uverili,poplakali si, pospomínali na stretávke a nakoniec sa po čase zistilo, že milá Dada sedí v árešte, lebo predávala cez net mobily a posielala piliny...:D
drobeceva
15.07.11,17:31
veru, náš sitečko sa nám akosi nadlho vytratil:rolleyes: nikto o ňom nič nevie. Dokonca mu písali aj na jeho mail a neozval sa.
Marcel, čo je s Tebou? Už si robíme o Teba starosti. Ozvi sa nám.
erzet
15.07.11,17:35
možno je v tom raketopláne, oni sa vrátia
Tweety
15.07.11,17:35
Už je zahájené pátranie, a nie iba po ňom. http://www.porada.sk/t171692-p8-patranie.html
srska
15.07.11,17:38
3,5 mesačný deficit - to je ozaj dosť. vedel ohľadom bytov veľmi dobre poradiť
pepsikova
15.07.11,17:41
...nasjedoval sa na nás...:mee:
Luna
15.07.11,17:51
Všetci postupne odchádzajú. :-(
Zitulda
15.07.11,18:31
Všetci postupne odchádzajú. :-(
Mojko, hoci s tým súhlasím, čo si napísala ale je to smutné, keď toľko fantastických osôbok, čo vedeli dobre poradiť odchádza.
srska
15.07.11,18:33
mne prvýkrát radila cez ss victoria
Zitulda
15.07.11,18:38
Erzetík, Ty nie si blízko Púchova?... nemáš nejaké známosti čo by pomohli o sitovi niečo zistiť?
Stanko obaja sme skoro v rovnakom čase mali myšlienky pri sitovi. Nááá a prosím nestraš...to nemôže ani jedno, ani druhé byť.
Luna
15.07.11,19:02
Zitulda, aj mne je z toho smutno.
jozka56
15.07.11,19:10
podľa mňa sa sitečko veľmi nahneval na niektorý nick...až tak, že sa viac neozval..
betka631
16.07.11,09:25
Jožka, myslím, že si trafila do čierneho...byť na sitovom mieste, tak to vzdám oveľa skôr.:)
trisestri
16.07.11,09:27
Neviete čo je z uživatelom-kou s nikom Delonka?
verkaz
16.07.11,09:40
Nechce sa mi veriť, že by sa Sito urazil, keď ma niektorí napádali, tak ma podržal a radil mi, že si nemám nič z toho robiť, že niektorí poraďáci sú už takí. Veľmi si cením jeho rady, keď som na Porade začínala.
Strašne mi chýba, vedel poradiť, pozdraviť aj potešiť.
Ak máte možnosť niekto o ňom niečo zistiť, tak nám dajte vidieť, nech nemyslíme na to najhoršie.
rudopp
16.07.11,09:52
Nechce sa mi veriť, že by sa Sito urazil, keď ma niektorí napádali, tak ma podržal a radil mi, že si nemám nič z toho robiť, že niektorí poraďáci sú už takí. Veľmi si cením jeho rady, keď som na Porade začínala.
Strašne mi chýba, vedel poradiť, pozdraviť aj potešiť.
Ak máte možnosť niekto o ňom niečo zistiť, tak nám dajte vidieť, nech nemyslíme na to najhoršie.

Jednoducho ho ukvákali a prestalo ho to baviť.
pepsikova
16.07.11,10:27
Jednoducho ho ukvákali a prestalo ho to baviť.
..

..možno niektorý z klonovaných nickov...:mee:
rudopp
16.07.11,10:49
..

..možno niektorý z klonovaných nickov...:mee:

Ukvákali je minulý čas množného čísla a ženského rodu : od kváka
pepsikova
17.07.11,16:07
...nikto nič nezistil?..dáme pátranie na CIA a FBI...aj spišiakových zainteresujeme- vraj sú dobrí))))
drobeceva
17.07.11,16:29
pepsi, preveríme ich?
pepsikova
17.07.11,17:00
drobeceva Dnes, 07:29 PM
pepsi, preveríme ich?..

..skúsme...ak dáme navigáciu a adresu, možno ho nájdu...

..že sú dobrí uverím, až keď nájdu Sita...lebo ani SITA o ňom nepíše...
video1983
17.07.11,17:11
SITO uz skoncilo to neviete??

ved krajcer uz je ministrom :D :D
pepsikova
17.07.11,17:13
Slovenská informačná a tlačová agentúra- to je SITA...a nech láskavo nájde nášho Sita...
..krajcer je šašo...
Gapo
17.07.11,17:26
Sito by len tak nezdupkal, mali sme prebrať prvé vyúčtovanie po vyregulovaní a osadení PM. Už ma tie "debaty" nebudú tešiť.
verkaz
17.07.11,17:42
Máš pravdu, veď je toľko otázok o vyúčtovaní tepla, na ktoré vedel perfektne odpovedať.
pepsikova
17.07.11,17:52
..to tu neni nikto, kto o ňom niečo vie?..nikto ho nepozná?..čo ho šlohli ufoni, či čo?..lebo nechcem myslieť, že by marodil...
verkaz
17.07.11,17:57
musíme dúfať, že sa ozve
Zitulda
17.07.11,18:07
na marodku nesmieme ani pomyslieť...nič vážnoho sa mu nemohlo stať ... na to nech nikto nepomyslíííí prosím.
Ale to nik iný z Púchova alebo blízkeho okolia nie je na porade prihlásený a sem tam nakukne? Keby ten Púchov nebol od Ke tak ďalekoooo:) a nebolo tak horúco:)
lubenko.d
17.07.11,19:14
Čaute, isto je zo Šanim ( ten z reklamy v TV)
pepsikova
17.07.11,19:18
Čaute, isto je zo Šanim ( ten z reklamy v TV)..

..Šaniho sme už našli...(bol na vecku):D:D:D:D
jozka56
17.07.11,19:37
nikto si so sitečkom nevymenil tel. číslo alebo e-mail na stretku??? to sa mi nezdá...kto sa vie s ním kontaktovať:)
pepsikova
18.07.11,05:51
...a nechce sa mi veriť, že by nás až tak nemal rád,že nedá o sebe vedieť...
Gapo
18.07.11,05:56
Ja mám jeho mail, ale nereaguje...
pepsikova
18.07.11,06:00
Ja mám jeho mail, ale nereaguje.....

tak mu píš častejšie, možno raz prečíta...
Barbara
18.07.11,06:05
ak si dobre pamätám, tak v jednej téme ho niekto urazil, možno že si dal len pauzičku a po čase sa vráti
Zitulda
18.07.11,06:35
Ja mám jeho mail, ale nereaguje...
Aj ja ho mám, a tiež bez odozvy:(
Zitulda
18.07.11,07:56
Že sa Sito medzi nás vráti sa snažím v to aspoň dúfať a prikladám kópiu zaslaného mailu práve pred chvíľou.
Podarilo sa mi uložiť email s príponou doc...takže ju s iným názvom prikladám znova pre tých, čo majú starší Win. 97 - 2003
promont maja
18.07.11,08:18
... posledný krát som ho videla na prednáške p. Mihála v Košiciach v januári ... a mal okolo seba dve kolegyne ... asi ... a možno, že aj ony chodia na "poradu" ... či?
... a schránku má preplnenú ... dúfam, že je mimo republiky a vodí sa mu dobre ...
jozka56
18.07.11,08:29
Zitulda pekne si napísala, ďakujem Ti:)
Kvaka
18.07.11,09:07
Ja mám na sitečka kontakt aj cez skype, vypisuje mi, že posledná aktivita pred 4 mesiacmi, naposledy na skype bol 3.3.2011. Takže asi nemá internet, alebo ochorel.
Janiela
18.07.11,09:41
Aj mne Sito párkrát dobre a pekne poradil. Ak keď sa už aktívne nezúčastňujem porady SVB, sledujem ju so záujmom.
pepsikova
19.07.11,10:44
možno je v tom raketopláne, oni sa vrátia..

..a že by nepotreboval dobrých anjelov?..fuha, je odvážny....:)
Indeed
19.07.11,10:47
..čo tam po nejakom "sitovi" či "site"

ale ,

všetci sa stale pýtajú :

" Kde je ŠANI ? "
pepsikova
19.07.11,16:39
..čo tam po nejakom "sitovi" či "site"

ale ,

všetci sa stale pýtajú :

" Kde je ŠANI ? "..

..Indy, Šaniho sme predsa našli...niekde v kaviarni...a Sito sa iste najedoval na všelijaké neohlásené zmeny na porade a fukol het...a niekde sa vykecáva, kde je to normálne..by som sa nečudovala...:cool:
Martasch
19.07.11,19:44
..čo tam po nejakom "sitovi" či "site"

ale ,

všetci sa stale pýtajú :

" Kde je ŠANI ? "


Ak nie si online, neexistuješ!?
promont maja
21.07.11,04:23
... niečo od sita ... jednoducho skvelé ... a musím povedať, že mi chýbajú jeho postrehy ... ( našla som tu na porade jeho starý príspevok v téme: http://www.porada.sk/t164806-zateplovanie-bytoveho-domu-a-zverejnenie-zmluv.html):):

Ľudia sú z mäsa a kostí.

Sem - tam im je treba aj žalúdok vypláchnuť! Od radosti.

Niekedy im niekto aj mozgy vymýva!

Ak treba?

Treba?
pepsikova
21.07.11,16:49
...raketoplán je už šťastlivo na zemi, ale Sita nám tuším nedoviezol...:(
erzet
21.07.11,18:22
tak, kde je ten Šani?
Stanislav 1975
21.07.11,18:52
tak, kde je ten Šani?

Šani je v p-éčku..., mafiáni ho dávno niekde zakopali už...
pepsikova
21.07.11,19:34
tak, kde je ten Šani?..

..však som písala už v kaviarni, že kde je..no..tu!..
promont maja
22.07.11,05:48
... včera som ho stretla v trolejbuse, v Prešove ... toho Šaniho ... mal tri-štyri rôčky a spočiatku bol zakliaty a nehovoril ... ale nakoniec povedal, že je Šani ...

... a naše sitečko chodí na vláčiku ... na poslednom stretku bol v železničiarskej čapici ...
erzet
22.07.11,06:27
pepsikova
22.07.11,06:38
...nepomýlil si si meno?..šak Sito je tuším Marcel...a tých sexianjelov by sa zmestilo viac, možno by sa dal ukecať!
erzet
22.07.11,11:58
Ja som si ho premenoval na Šaniho, "obyčejý buran" si to môže dovoliť. Dobre si ho pamätám z fotiek, v tej železničiarskej čapici, z toho východniarskeho stretka.
pepsikova
22.07.11,14:40
...no tak dobre, necháme šaniho...ale toho "burana" daj het, ty si erzet...
Kvaka
22.07.11,15:40
Paskov ho nazval buranom, či?
pepsikova
22.07.11,16:03
...tak nejako...nepáči sa mi to...
Kvaka
22.07.11,17:46
..mne sa to tiež nepáči
jozka56
22.07.11,17:55
ani mne sa to nepáči, teda veľmi...
pepsikova
31.07.11,07:38
...žiadna pošta?..ani pozdrav z dovolenky?..nič?..
..kašle na nás...
erzet
31.07.11,14:18
sito stále nie je k nájdeniu?
verkaz
07.08.11,19:57
To sa mi nie a nie vmestiť do hlavy, že sa Sito len tak odmlčal
misoft
08.08.11,11:32
... asi má dlhodobé prázdniny. Veď aj SITO na Markíze má voľno :D:D
pepsikova
08.08.11,14:55
...aj ja idem odtiaľto het a nebude to dlho trvať...lebo ak toto bola dobrá stránka, už to tu stojí za -O-...takže mlý Sitko, zostaň, kde si,iste je tam lepšie...a opatruj sa...
video1983
08.08.11,15:05
preco pepsi?
Gabhus
09.08.11,04:25
Pepsi nie.......:mee:
promont maja
09.08.11,06:26
... pridávam sa aj ja ... pepsikova, nenechaj sa odradiť ... nie som tu na porade až tak dlho, ale tvoj nadhľad a trefné vtipné postrehy by mi ozaj veľmi chýbali ... nehovoriac o pomoci, ktorú ponúkaš ... prosím ...
Barbara
09.08.11,06:29
:rolleyes::rolleyes: nechápem, čo sa tu deje????:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
poprosím o užitočnú odpoveď
rudopp
09.08.11,06:33
:rolleyes::rolleyes: nechápem, čo sa tu deje????:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
poprosím o užitočnú odpoveď

Pepsi po 2 rokoch pochopila aká je Porada
A nejako jej to vadí :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
promont maja
09.08.11,06:47
:rolleyes::rolleyes: nechápem, čo sa tu deje????:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
poprosím o užitočnú odpoveď
... neviem, či to bude užitočná odpoveď, ale už napr. betka podstatne zredukovala svoje príspevky na porade ... možno, že je to kvôli tomu, že nastupuje nová generácia ( ... až na výnimky ...) ... a tá má iné priority ... my sme boli vychovávaní k tolerancii a pomáhaní ... najvyššou prioritou bol človek .. dnes je to o dravom spôsobe života = "čo si neurveš, nemáš" ( ... ospravedlňujúc sa všetkým, ak som sa ich dotkla ...) ... = je tu kapitalizmus ... a tak sme z toho čím ďalej smutnejší ... aj naša večná optimistka = pepsikova ... hoci dúfam, že si to rozmyslí ... vždy sa na ňu teším ... :o:rolleyes:
promont maja
09.08.11,06:49
Pepsi po 2 rokoch pochopila aká je Porada
A nejako jej to vadí :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
... prepáč za neužitočné ( ... ešte som ho vedome nikomu tu na porade nepridelila) ... nemusíš byť zlý človek ... len mi to tak zle padlo ... Maja
Tweety
09.08.11,06:50
... neviem, či to bude užitočná odpoveď, ale už napr. betka podstatne zredukovala svoje príspevky na porade ... možno, že je to kvôli tomu, že nastupuje nová generácia ( ... až na výnimky ...) ... a tá má iné priority ... my sme boli vychovávaní k tolerancii a pomáhaní ... najvyššou prioritou bol človek .. dnes je to o dravom spôsobe života = "čo si neurveš, nemáš" ( ... ospravedlňujúc sa všetkým, ak som sa ich dotkla ...) ... = je tu kapitalizmus ... a tak sme z toho čím ďalej smutnejší ... aj naša večná optimistka = pepsikova ... hoci dúfam, že si to rozmyslí ... vždy sa na ňu teším ... :o:rolleyes:
Smutné je na tom len to, že táto generácia (česť výnimkám) si chce len urvať, a nič viac. A na to sú im samozrejme dobrí tí skúsenejší.:)
Barbara
09.08.11,06:52
Pepsi po 2 rokoch pochopila aká je Porada
A nejako jej to vadí :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


ja to chápem od začiatku, že aká je Porada, je pravda, že chvíľu som bola preč, lebo som potrebovala si dať pauzičku od Porady, ale som sa vrátila, hádam aj Pepsi si oddychne a vráti sa. Lenže keď si pomyslím, že koľko starých poraďákov už tu niet, tak neviem, neviem:rolleyes::rolleyes:
ten zoznam mien by bol pridlhý
Stanislav 1975
09.08.11,06:55
ja to chápem od začiatku, že aká je Porada, je pravda, že chvíľu som bola preč, lebo som potrebovala si dať pauzičku od Porady, ale som sa vrátila, hádam aj Pepsi si oddychne a vráti sa. Lenže keď si pomyslím, že koľko starých poraďákov už tu niet, tak neviem, neviem:rolleyes::rolleyes:

To je pravda- je dobre si dať niekedy aj od Porady dovolenku- ja už som mal také 2 krát po mesiaci- dobre to padne človeku- i leď prvé 2-3 dni sú dosť ťažké-človek sa len myká, zvíja, ruky mu idú na Poradu.sk, ale keď sa človek zbaví týchto abstinenčných príznakov,tak potom už to je OK...
A len sleduje...:)
Tweety
09.08.11,06:56
A len sleduje...:)
Ako to s ňou ide dole vodou.:mad:
rudopp
09.08.11,06:58
ja to chápem od začiatku, že aká je Porada, je pravda, že chvíľu som bola preč, lebo som potrebovala si dať pauzičku od Porady, ale som sa vrátila, hádam aj Pepsi si oddychne a vráti sa. Lenže keď si pomyslím, že koľko starých poraďákov už tu niet, tak neviem, neviem:rolleyes::rolleyes:
ten zoznam mien by bol pridlhý

Pokiaľ k Porade pristúpiš s ideálmi a nadšením je to jednosmerka k odchodu.
promont maja
09.08.11,06:59
Príspevok č. 79:
Smutné je na tom len to, že táto generácia (česť výnimkám) si chce len urvať, a nič viac. A na to sú im samozrejme dobrí tí skúsenejší.

a moja reakcia:
... je to presne tak ... rozhoduje niečo iné ... a aj spôsoby sú iné ... a na týchto spôsoboch až tak nezáleží ( ... pre nich ..) = je to choré, ale presne o tom sú vzťahy v kapitalizme ... kedysi som nevedela pochopiť, prečo sa v USA natáčajú napr. filmy o bankových lupičoch ... však by ich mal každý normálny človek za ich konanie odsúdiť ... ale tam ( .. a ide to k nám ...) rozhoduje iba to, kto má, či nemá kapitál ... ostatné nie je tak dôležité ... no je to zlé ...
rudopp
09.08.11,06:59
Ako to s ňou ide dole vodou.:mad:

Je skrátka iná
rudopp
09.08.11,07:04
... prepáč za neužitočné ( ... ešte som ho vedome nikomu tu na porade nepridelila) ... nemusíš byť zlý človek ... len mi to tak zle padlo ... Maja

Prkotina :):):) - rátam na stovky

Dokonca som sa neurazil ani keď som mal mínus poradabody :D:D:D
promont maja
09.08.11,07:06
... rudopp ... prosím, skús rozviesť to slovíčko " iná"... ako vidím, si na porade jeden rôčik ... hoci ani ja nie som na porade dlho ... ale skvelú betku som zažila ... a dnes je z nej úplne iný poraďák .. a taký smutný ...
rudopp
09.08.11,07:07
Príspevok č. 79:
Smutné je na tom len to, že táto generácia (česť výnimkám) si chce len urvať, a nič viac. A na to sú im samozrejme dobrí tí skúsenejší.

a moja reakcia:
... je to presne tak ... rozhoduje niečo iné ... a aj spôsoby sú iné ... a na týchto spôsoboch až tak nezáleží ( ... pre nich ..) = je to choré, ale presne o tom sú vzťahy v kapitalizme ... kedysi som nevedela pochopiť, prečo sa v USA natáčajú napr. filmy o bankových lupičoch ... však by ich mal každý normálny človek za ich konanie odsúdiť ... ale tam ( .. a ide to k nám ...) rozhoduje iba to, kto má, či nemá kapitál ... ostatné nie je tak dôležité ... no je to zlé ...

Jánošík / partizáni - - o čo boli lepší ???????????
rudopp
09.08.11,07:14
... rudopp ... prosím. skús rozviesť to slovíčko " iná"... ako vidím, si na porade jeden rôčik

svatá prostoto:)
(IBA tebe to nikto nepovedal ?? :D:D:D )

Iná = neviem, či je to pravda, ale spomínali, že dávno (cca 2006) predtým, ako som sa ja prvý raz prihlásil vraj nebolo treba ani 12 bodov etikety.
Boli tu vraj normálni ľudia.

- potom prišla reklama
- Jožko Mihál začal ísť po peniazoch
- Riško nedodržiaval vlastnú Etiketu / čítal aj SS (ale IBA preto, aby ma odhalil - inak URKITE nie)

PS
A to je ten hnusný kapitalizmusss .
Tweety
09.08.11,07:15
svatá prostoto:)
(IBA tebe to nikto nepovedal ?? :D:D:D )

Iná = neviem, či je to pravda, ale spomínali, že dávno (cca 2006) predtým, ako som sa ja prvý raz prihlásil vraj nebolo treba ani 12 bodov etikety.
Boli tu vraj normálni ľudia.

- potom prišla reklama
- Jožko Mihál začal ísť po peniazoch
- Riško nedodržiaval vlastnú Etiketu / čítal aj SS (ale IBA preto, aby ma odhalil - inak URKITE nie)
Kamil, opravím Ťa, body ETIKETY boli od jej samého začiatku.:)
rudopp
09.08.11,07:28
Kamil, opravím Ťa, body ETIKETY boli od jej samého začiatku.:)

Ja keď som prišiel , tak ich bolo okolo 18-19 (teraz asi nad 23) , tak som spätne s rokmi uberal aj počet "prikázaní Etikety"
Tweety
09.08.11,07:32
Ja keď som prišiel , tak ich bolo okolo 18-19 (teraz asi nad 23) , tak som spätne s rokmi uberal aj počet "prikázaní Etikety"
Vieš, napíšem Ti, je to asi tak, niekto má v sebe nejaké prikázania, ktoré v bežnom živote dodržiava a niektorým nepomôžu ani tie na papieri, aj keby ich bolo napríklad 100.:)
rudopp
09.08.11,07:37
Vieš, napíšem Ti, je to asi tak, niekto má v sebe nejaké prikázania, ktoré v bežnom živote dodržiava a niektorým nepomôžu ani tie na papieri, aj keby ich bolo napríklad 100.:)

Jeden z tých, čo sa podarilo trochu umravniť je buch buch
GabiZ
09.08.11,07:53
Nedá mi nereagovať. Patrím k tým poraďákom, ktorí tiež odišli z porady, lepšie povedané na istý čas sa odmlčali, pretože porada sa stávala v mnohých prípadoch neefektívna. Zo začiatku sme si pomáhali, rady mnohých boli skutočne na úrovni a vo veľa prípadoch aj pomohli ľuďom, ktorí to najviac potrebovali. Každý z nás mal potom dobrý pocit, že sme zvládli problém spoločne a mnohé sa vyriešilo takýmto spôsobom. To čo sa tu ale dialo potom a vidím že až dodnes je skutočne na zaplakanie. Ale je to verejná stránka ako množstvo iných, kde sa nájdu aj takí, ktorí "vypudili" odtiaľto skutočných odborníkov a nielen Sita, ale mnohých ďalších. Pár vytrvalcov, ktorí to dodnes nevzdali majú môj obdiv, pretože napriek mnohým útokom, ktoré nemajú s odbornosťou nič spoločné, tu stále dokážu byť užitoční a v mnohom poradia. Prišli aj mnohí ďalší, ktorých si vážim za ich zodpovedný prístup k zadaným témam a ich rady a odporúčania sú často k nezaplateniu. Všetci by sme sa mali držať toho, ako sa vlastne táto stránka volá a v tom duchu tu aj pracovať. Niekedy možno s humorom, ale hlavne s úctou voči ostatným.
zk24
09.08.11,08:01
Čo sa to tu zas deje? Same negativisticke temy v poslednej dobe.
rudopp
09.08.11,08:09
Čo sa to tu zas deje? Same negativisticke temy v poslednej dobe.


Sa divíš ?

Takéto leto a potom aj .................
Barbara
09.08.11,08:16
Čo sa to tu zas deje? Same negativisticke temy v poslednej dobe.


fšak je kríza;).......už zas...................
zk24
09.08.11,08:18
fšak je kríza;).......už zas...................

ja vobec nestiham sledovat ze su tu deju nejake rozbroje. Citam a prispievam na 99 percent iba do tem ako je DPH, DzP, mzdy,.... a vcera a dnes som narazila zrovna na dve "off-topic" temy a som zaskocena. Vobec neviem co sa deje "v zakulisi" a nejake osobne vetvy medzi roznymi clenmi vobec nestiham sledovat.
rudopp
09.08.11,08:20
ja vobec nestiham sledovat ze su tu deju nejake rozbroje. Citam a prispievam na 99 percent iba do tem ako je DPH, DzP, mzdy,.... a vcera a dnes som narazila zrovna na dve "off-topic" temy a som zaskocena. Vobec neviem co sa deje "v zakulisi" a nejake osobne vetvy medzi roznymi clenmi vobec nestiham sledovat.

U mňa by si aj tak musela aspoň 3 roky dozadu :D .
(takže radšej nie, lebo je polovica "diskusie" aj tak vymazaná)
verkaz
09.08.11,11:26
Nejako sme sa minuli zadanej téme:D:D:D
verkaz
09.08.11,11:29
Pepsi nie.......:mee:
Pepsi, nie som na porade dlho ale bol to práve Sito, ktorý mi poradil, že si z napádania a nemiestnych pripomienok niektorých poraďakov nemám nič robiť a dodal mi chuť ďalej byť na Porade
Zitulda
09.08.11,13:16
Moji milí, verkaz má naozaj pravdu. Tu sme začali hľadať náško poraďáka, kamaráta a nekonečne dobrého odborníka pre témy o SVB, hlavne o teple. Mne naozaj chýba a ľutujem, že tu nie je a Púchov je od Košíc ďaleko.
Tak kámoš rudopp, ako som včera Ti napísala, som rada, že si tu, lebo Ty si zasa odborník na témy o elektrike a vieš dobre poradiť.
Prosím, ťa pomôž pri tejto téme (:)nájdi nám SITA si bližšie k Púchovu:)), a nezavracaj túto tému na inú koľaj...ááááno? ...lebo Ťa http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRpFpkodLQpR7EVy_4XeIgCVmpEgukch k12VHwHHn0wzd5sG4OB:)
Zitulda
09.08.11,13:21
... a tomu, že pepsi nás opustíííí...neverím!:) No čo sa týka slušnosti vo vzťahoch, to je dávno tatam. Dúfať a veriť v zlepšenie môžme, ba musíme, lebo kapitalizmus už máme, a podľa vzoru Ameriky...aj bezcitnocť, arogancia, nevraživosť a hlúpe presvedčenie, že toto je dobré, lebo máme peniaze, majetky, domy a jachty. Pomýlené ciele ak vzajomná úcta sa vytráca:(
Zitulda
09.08.11,13:25
Takže prosím, naozaj nie je nik, kto by vedel niečo o sitovi? nenájde sa niekto, kto by zašiel sa na neho povypytovať? ... Nie je žiadný poraďák, či poraďáčka z Púchova?
Admín náš, či moderátori...neviete to zistiť? veď určite aj Vám chýba.
rudopp
09.08.11,13:33
Moji milí, verkaz má naozaj pravdu. Tu sme začali hľadať náško poraďáka, kamaráta a nekonečne dobrého odborníka pre témy o SVB, hlavne o teple. Mne naozaj chýba a ľutujem, že tu nie je a Púchov je od Košíc ďaleko.
Tak kámoš rudopp, ako som včera Ti napísala, som rada, že si tu, lebo Ty si zasa odborník na témy o elektrike a vieš dobre poradiť.
Prosím, ťa pomôž pri tejto téme (:)nájdi nám SITA si bližšie k Púchovu:)), a nezavracaj túto tému na inú koľaj...ááááno? ...lebo Ťa http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRpFpkodLQpR7EVy_4XeIgCVmpEgukch k12VHwHHn0wzd5sG4OB:)

Treba ísť metódou "spätnej trajektórie včely" .

Keď hľadáš úľ :
- sleduješ prázdne včely
- teda smer odkiaľ leteli

- tým smerom prejdeš pár metrov
- čakáš na ďalšiu včelu

- tým smerom prejdeš pár metrov
- čakáš na ďalšiu včelu

- tým smerom prejdeš pár metrov
- čakáš na ďalšiu včelu

Na Porade :
- nepíšeš obecne
- opýtaš sa niekoho (najlepšie dvoch), ktorí sú bližšiu k Púchovu
- tí sa opýtajú ďalších , čo sú bližšie k Púchovu

Kedže ja nemôžem písať SS, napíš :

1, Elenke Navrátilovej
2, (zlatovláske, čo sa na mňa jeduje) = bola na mojom prvom stretku v NR (nájdem / spomeniem / napíšem )
rudopp
09.08.11,13:37
Zituš.

2, Slavica
rudopp
09.08.11,13:52
Orim je z SVB a skoro na pol ceste
srska
09.08.11,13:54
to moderátori nevidia logy? možno chodí na poradu, len neprispieva. či?
rudopp
09.08.11,13:56
to moderátori nevidia logy? možno chodí na poradu, len neprispieva. či?

Nájdi rozumného moderátora :D:D:D.
pepsikova
09.08.11,14:07
Moji milí, verkaz má naozaj pravdu. Tu sme začali hľadať náško poraďáka, kamaráta a nekonečne dobrého odborníka pre témy o SVB, hlavne o teple. Mne naozaj chýba a ľutujem, že tu nie je a Púchov je od Košíc ďaleko.
Tak kámoš rudopp, ako som včera Ti napísala, som rada, že si tu, lebo Ty si zasa odborník na témy o elektrike a vieš dobre poradiť.
Prosím, ťa pomôž pri tejto téme (:)nájdi nám SITA si bližšie k Púchovu:)), a nezavracaj túto tému na inú koľaj...ááááno? ...lebo Ťa http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRpFpkodLQpR7EVy_4XeIgCVmpEgukch k12VHwHHn0wzd5sG4OB:)..

..Zituš, dala by som aj Ódu na radosť,keď si taká šťastná, že rudopp je tu..len neviem, či by sa nepotešilo aj jeho 850 nickov..teš sa aspoň ty...
Kvaka
09.08.11,14:09
Už som tu v téme písala, že som s ním hovorila ešte začiatkom marca cez skype. Od 3.3. nebol na skype prihlásený. Mne sa to nepáči, ale nereaguje ani na mail. Buď nemá internet, alebo zmenil identitu alebo je vážne chorý.
Gina Er
09.08.11,14:18
...alebo je vážne chorý.
nechcem strašiť,už som niekoľko takýchto zmiznutí zažila.....jedno bolo smrť,druhé mozgová príhoda ......
Zitulda
09.08.11,14:31
..

..Zituš, dala by som aj Ódu na radosť,keď si taká šťastná, že rudopp je tu..len neviem, či by sa nepotešilo aj jeho 850 nickov..teš sa aspoň ty...
...nááá a vieš, že som na toto čakala?...tušila? a moje očakávanie a reakcie na moje slová už sú tu. No čo už?...a hneváš sa na mňa za to?
pepsikova
09.08.11,14:43
...nááá a vieš, že som na toto čakala?...tušila? a moje očakávanie a reakcie na moje slová už sú tu. No čo už?...a hneváš sa na mňa za to?..

..nie mojuš, nehnevám..nie je prečo...som vďačná za každú dobrú radu tu, v čomkoľvek a každému...
nika.sum
11.08.11,19:51
Este stale sa SITO nenasiel?
jozka56
11.08.11,19:52
nie, sito sa neozýva.........to je veľmi, veľmi blbé:mee:
nika.sum
12.08.11,14:25
Ja dufam, ze je to len preto, ze ho porada omrzela, alebo ma teraz problem s internetom. Verim, ze mu zdravicko sluzi...
ewita888
12.08.11,20:13
Ak máte o nom bližšie info, napíšte mi, bývam blízko Púchova a mám tam pár známych..rozhodím siete..
Stanislav 1975
12.08.11,20:22
Ak máte o nom bližšie info, napíšte mi, bývam blízko Púchova a mám tam pár známych..rozhodím siete..

ale však on je tuším z košíc- teraz neviem či sa mi to len nezdalo...
Stanislav 1975
12.08.11,20:24
Ja dufam, ze je to len preto, ze ho porada omrzela, alebo ma teraz problem s internetom. Verim, ze mu zdravicko sluzi...

no obávam sa, že mať v dnešnej dobe polroka problém s netom- to asi ee...:mad:- buď sa urazil , alebo sa mu fakt nedajbože niečo stalo...
ewita888
12.08.11,20:32
ale však on je tuším z košíc- teraz neviem či sa mi to len nezdalo...
no ja neviem, ale tu písali,že hladajú kôli nemu niekoho z Púchova...
veronikasad
13.08.11,05:24
ale však on je tuším z košíc- teraz neviem či sa mi to len nezdalo...
Stanko, Marcel bol v Košiciach na stretku - v železničiarskej uniforme ...Nemyslím si, že sa mu niečo stalo (nemám o ňom informácie). Stačí si prečítať reakciu jedného poraďáka na jeho príspevky ...
pepsikova
13.08.11,05:41
no obávam sa, že mať v dnešnej dobe polroka problém s netom- to asi ee...:mad:- buď sa urazil , alebo sa mu fakt nedajbože niečo stalo.....

..Staník,vyhlásme pátranie aj po srskovi...síce vieme, že sa odpratal dobrovolne, ale možno sa vráti a donesie aj Sita..
drobeceva
13.08.11,10:44
ale však on je tuším z košíc- teraz neviem či sa mi to len nezdalo...
nie Stano, sito nie je z KE...je kdesi z Púchova, od Púchova...neviem presne. Naposledy bol na našom východ.stretku v PO 15.10.2010
Monika C.
16.08.11,11:13
Už som tu v téme písala, že som s ním hovorila ešte začiatkom marca cez skype. Od 3.3. nebol na skype prihlásený. Mne sa to nepáči, ale nereaguje ani na mail. Buď nemá internet, alebo zmenil identitu alebo je vážne chorý.

Ešte 26.3.11 napísal mi do profilu od vtedy nič :mee:
erzet
16.08.11,11:20
Už som tu v téme písala, že som s ním hovorila ešte začiatkom marca cez skype. Od 3.3. nebol na skype prihlásený. Mne sa to nepáči, ale nereaguje ani na mail. Buď nemá internet, alebo zmenil identitu alebo je vážne chorý.
Nemaľuj čerta na stenu!!!!!
ewita888
17.08.11,14:43
v piatok som na facebooku poslala správu nejakému pánovi, ktorý ma také isté meno, ako on.. doteraz nereagoval..
misoft
17.08.11,16:09
Zapojiť do pátrania http://725.be/files/images/Interpol_logo.thumbnail.jpg aj http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQapDuwErwMQhCSWh43uiGo6a3ltb6w4 At7gz65_Wi7118mcI8yYA - tí nájdu všetko.
pepsikova
17.08.11,16:13
...ale kurňa, musel sa dobre zaťať,toľké vykrikovanie a on nič...hádam neemigroval?..sito, šak nebuď oný,daj aspoň vedieť, že si...nooo..
video1983
17.08.11,16:15
a nikto nevie ani ako sa vola?
Stanislav 1975
17.08.11,16:48
a nikto nevie ani ako sa vola?

Robert Fico...
ewita888
17.08.11,17:47
a nikto nevie ani ako sa vola?
viem, ako sa volá.. preto ho hladám cez facebook... ;)
video1983
17.08.11,17:50
posli do spravy ja ho najdem
jozka56
17.08.11,19:41
videjko nájdi Marcela:) ďakujem:)
rudopp
17.08.11,20:49
Robert Fico...

Chýba ti ?? :D
misoft
18.08.11,15:36
Ale veď predsa sa stále vytŕča v telke - apropó - už ma tie ich žabomyšie vojny prestávajú baviť - prepínam na History HD, Discovery Showcase HD, Spectrum HD.
Paula
18.08.11,17:06
Mrník jasný.
Pýtal sa niekto osobne sita , či túži byť hľadaný ? ;)
pepsikova
18.08.11,17:33
..no asi netúži...ale bol tu užitočný a aj teraz by sa zišiel...a kamoši sa len tak neopúšťajú...myslím ja...
day
18.08.11,18:08
paula uz iba mimotemy a nevhodne a mas plne hodnotenie :)
Paula
18.08.11,18:11
:)
verkaz
18.08.11,18:13
SITO bol na porade osobnosť a ja si myslím, že by nám niečo povedal, keby chcel odísť. Ešte sme mu priali k meninám a odrazu sa odmlčal.
Paula
18.08.11,18:20
Každý má svoje malé šťastie a každý má svoj malý či veľký smútok...a nie každý s jeho náplňou (dôvodom) pôjde na verejnosť . Pretriasať človeka bez jeho vedomia sa prieči mojej duši.
Pekný večer prajem :) .
ewita888
18.08.11,18:40
ja si myslím, že nikto ho tu v zlom nepretriasa.. práveže majú o neho starosť...