myara
15.07.11,19:59
využívate zľavové kupóny? aké s nimi máte skúsenosti? ja si ich prezeram kazdy den, ale nekupujem bezhlavo, vsetko sa snazim vyuzit
misstka
15.07.11,18:08
využila som ich len dvakrát, vždy išlo o jedlo alebo pitie. raz išlo o kaviareň, tam som bola celkom spokojná, druhýkrát o pizzu, tá tiež bola celkom dobrá, akurát som na ňu čakala asi trištvrte hodinu, lebo kuchyňa nestíhala.
nešlo o to, žeby sa tam nahrnuli ľudia s kupónmi, boli tam aj ľudia, čo si objednali klasické jedlo a tiež čakali a kuchári sa prechádzali po vonku...
takže do tej reštaurácie už asi nepôjdem
myara
15.07.11,18:15
využila som ich len dvakrát, vždy išlo o jedlo alebo pitie. raz išlo o kaviareň, tam som bola celkom spokojná, druhýkrát o pizzu, tá tiež bola celkom dobrá, akurát som na ňu čakala asi trištvrte hodinu, lebo kuchyňa nestíhala.
nešlo o to, žeby sa tam nahrnuli ľudia s kupónmi, boli tam aj ľudia, čo si objednali klasické jedlo a tiež čakali a kuchári sa prechádzali po vonku...
takže do tej reštaurácie už asi nepôjdem
ja som zlavy na jedlo ani pitie este nevyuzila, tak trochu sa toho bojim, ze ci to nebude menej kvalitne, a vacsinou ide o restauracie, ktore nepovazujem za kvalitne...
ladyrs
15.07.11,18:31
ja som zlavy na jedlo ani pitie este nevyuzila, tak trochu sa toho bojim, ze ci to nebude menej kvalitne, a vacsinou ide o restauracie, ktore nepovazujem za kvalitne...

ak tú reštauráciu nepovažuješ za kvalitnú,tak nie je čo riešiť..... len kvôli tomu,že mám kupón,by som tam určite nešla
myara
15.07.11,18:35
ak tú reštauráciu nepovažuješ za kvalitnú,tak nie je čo riešiť..... len kvôli tomu,že mám kupón,by som tam určite nešla
no, ved taky kupon ani nekupujem :)
misstka
15.07.11,18:38
ja som zlavy na jedlo ani pitie este nevyuzila, tak trochu sa toho bojim, ze ci to nebude menej kvalitne, a vacsinou ide o restauracie, ktore nepovazujem za kvalitne...

no čo sa týka tej kaviarni, išlo o jednu z lepších a takisto tá reštaurácia nebola najdrahšia a najlepšia, ale ani najhoršia.
ale máš pravdu, že väčšinou ide o nekvalitné podniky alebo podniky niekde úplne mimo centra, že človek ani nevie, kde to je.
ja do budúcnosti rozmýšľam nad pobytom v SR alebo v CR, ale mám obavy, či nejde o ubytovacie zariadenia, kde sú nejaké chybičky a preto nemajú hostí a možno by som našla cez internet aj nezľavnenú ponuku v rovnakom meste, rovnakej kategorie len o pár € drahšiu. Napríklad minule som na jednom zľavovom portály videla v diskusii sťažnosti na jeden hotel čo ponúkal pobyt. Boli od klientov čo už pobyt absolvovali. samozrejme, že diskusia bola rýchlo vymazaná.
myara
15.07.11,18:42
no čo sa týka tej kaviarni, išlo o jednu z lepších a takisto tá reštaurácia nebola najdrahšia a najlepšia, ale ani najhoršia.
ale máš pravdu, že väčšinou ide o nekvalitné podniky alebo podniky niekde úplne mimo centra, že človek ani nevie, kde to je.
ja do budúcnosti rozmýšľam nad pobytom v SR alebo v CR, ale mám obavy, či nejde o ubytovacie zariadenia, kde sú nejaké chybičky a preto nemajú hostí a možno by som našla cez internet aj nezľavnenú ponuku v rovnakom meste, rovnakej kategorie len o pár € drahšiu. Napríklad minule som na jednom zľavovom portály videla v diskusii sťažnosti na jeden hotel čo ponúkal pobyt. Boli od klientov čo už pobyt absolvovali. samozrejme, že diskusia bola rýchlo vymazaná.
no, ja sa v auguste chystam az na 2 taketo pobyty, jeden do Tatier a druhy do Prahy, som zvedava, ako to dopadne, zatial co sa tykalo rezervacie tak vsetko prebelo velmi hladko, dufam ze to tak bude pokracovat aj na mieste
babi2
15.07.11,18:48
moja kolegyňa tieto zľavové kupóny dosť nakupuje, ale myslím že už aj prestane, kúpila taký kupón na gélové nechty a nebola spokojná, kúpila zľavový kupon ku kaderníčke a povedala že tam už nikdy viac, potom kúpila zľavový kupón na pizzu, volala tam cez víkend a nezdvíhali, dnes volala na obed, povedali že prídu o dve hodiny a tak aj bolo;)
myara
15.07.11,19:02
moja kolegyňa tieto zľavové kupóny dosť nakupuje, ale myslím že už aj prestane, kúpila taký kupón na gélové nechty a nebola spokojná, kúpila zľavový kupon ku kaderníčke a povedala že tam už nikdy viac, potom kúpila zľavový kupón na pizzu, volala tam cez víkend a nezdvíhali, dnes volala na obed, povedali že prídu o dve hodiny a tak aj bolo;)
asi naozaj treba starostlivo kontrolovat o aku firmu ide, lebo ponuky su vselijake, aj do kadejakych salonov, co su v byvalych kocikarnach, nehovorim ze musia byt nutne zle alebo nekvalitne, ale urcite to nie je na urovni nejakeho znameho salonu
osobne mam zatial pozitivnu skusenost s laserovou epilaciou, salon na urovni, aj personal velmi prijemny, horsie to uz bolo s inym salonom, ktory ponukal lymfodrenaz, procedura prebehla v pohode, ale pristup sa mi nepacil vobec, ako na pase, to tam odbavovali
misstka
15.07.11,19:11
no, ja sa v auguste chystam az na 2 taketo pobyty, jeden do Tatier a druhy do Prahy, som zvedava, ako to dopadne, zatial co sa tykalo rezervacie tak vsetko prebelo velmi hladko, dufam ze to tak bude pokracovat aj na mieste

No pár hotelov čo ponúkali Prahu som pozerala, lebo práve do Prahy by som chcela ísť a u veľa z nich som videla len tú chybičku, že neboli v centre a aj od metra boli trochu dalej, ale to by mi neprekážalo, nemála by som problém ísť napríklad 5 minút peši kým sa dostanem na metro.
Zatiaľ som čítala sťažnosti hlavne na slovenské hotely, hlavne ak išlo o ponuky s rôznymi procedúrami a kúpilo si ich veľa ľudí. Tie hotely taký nápor nezažívajú a preto veľa ľudí sa na tie procedúry ani nedostalo, lebo nemali voľný termín. A jedna sťažnosť bola aj na tie procedúry a že ten štvorhviezdičkový hotel má veľmi starý a zničený nábytok, všade plno pavučiny atd.
myara
15.07.11,19:20
No pár hotelov čo ponúkali Prahu som pozerala, lebo práve do Prahy by som chcela ísť a u veľa z nich som videla len tú chybičku, že neboli v centre a aj od metra boli trochu dalej, ale to by mi neprekážalo, nemála by som problém ísť napríklad 5 minút peši kým sa dostanem na metro.
Zatiaľ som čítala sťažnosti hlavne na slovenské hotely, hlavne ak išlo o ponuky s rôznymi procedúrami a kúpilo si ich veľa ľudí. Tie hotely taký nápor nezažívajú a preto veľa ľudí sa na tie procedúry ani nedostalo, lebo nemali voľný termín. A jedna sťažnosť bola aj na tie procedúry a že ten štvorhviezdičkový hotel má veľmi starý a zničený nábytok, všade plno pavučiny atd.
tiez sme si to radsej vopred pozreli na mape, a az potom sme kupovali, pri tej Prahe, ideme sem http://www.hotelpopelka.cz/cs/index.html
tiez som si vsimla, ze slovenske najma penziony su niektore velmi nizkej kvality, nabytok priserny...co pamata generacie, a ktory majitelia nechceli vyhodit, tak ho pouzili v penzione
KEJKA
16.07.11,04:13
ja s dcérou fičíme na zľavách, celkom som sa mi to zapáčilo. Nie je to však nikdy reálna 50 a vyššia zľava, to sa dá overiť porovnaní cenníkových cien. Ale oplatí sa.
napr. toto
http://www.booking.com/hotel/sk/impozant.sk.html?aid=333372;label=impozant-kIiDpqF1UmFCVavlGP7m*gS5258566908;ws=
je novopostavený pred 2 rokmi otvorený hotel. Celá Valčianska dolina, resp. tamojšie lyžiarske stredisko vyzerá novovybudované. Oceňujem aj tamojšie tenisové kurty, golf.
Objednané služby - masáže, wellness,
resp. biliard boli na úrovni, recepčná sama vyzvala aby sme sa objednali - funguje to tak.
Iné akcie - napr. manikérka, či kaderníčka, kozmetička sa vraj nemá meniť. Ale polovičnej zľave neodolám.
Kaderníčka ma ostrihala síce dobre, ale podľa svojho - nedbala na moje pokyny.
Manikúra, pedikúra boli na úrovni, v slušnom a čistom prostredí.
na pizzu s pivom sa čakalo skoro hodinu, okrem toho sa pivo nedalo zameniť za nealko ani v nižšej cene
najnovšie mám kupon na fotky, len ich musím pripraviť,
tiež mám dva kupony na kozmetiku, kvôli horúčavám to odkladám..
Gina Er
16.07.11,04:43
zatiaľ som si kúpila zľavu na kávu a štrúdlu v jednej kaviarni v BA: keď sme tam prišli,bolo zavreté-tak mať kaviareň v starom meste v centre a zavreté cez víkend,to som nepochopila.......kupón som posunula kamoške z BA,keď tam prišla,tak sa otočila na opätku a išla preč,lebo sa tam fajčilo...vraj kupón dala kolegyni fajčiarke....takže pre mňa čistá strata ........
druhý kupón som si kúpila predvčerom,na zľavu na fotky....
zatiaľ som ho nevyužila,musím najprv fotky nachystať...
v mojom okolí tých zliav je málo,vlastne skoro nič,môžem využiť
max.do internetových obchodov....žiadne reštiky alebo kaderníctva a pod. tu u nás na zľavy nefičia...
ani tie zľavy už nesledujem,chodilo mi to denne do mailu,až tak,že som z toho bola vytočená :D tak som to zrušila

http://www.hypersleva.cz/cs/nabidka/1335
myara
16.07.11,05:04
ja s dcérou fičíme na zľavách, celkom som sa mi to zapáčilo. Nie je to však nikdy reálna 50 a vyššia zľava, to sa dá overiť porovnaní cenníkových cien. Ale oplatí sa.
napr. toto
http://www.booking.com/hotel/sk/impozant.sk.html?aid=333372;label=impozant-kIiDpqF1UmFCVavlGP7m*gS5258566908;ws=
je novopostavený pred 2 rokmi otvorený hotel. Celá Valčianska dolina, resp. tamojšie lyžiarske stredisko vyzerá novovybudované. Oceňujem aj tamojšie tenisové kurty, golf.
Objednané služby - masáže, wellness,
resp. biliard boli na úrovni, recepčná sama vyzvala aby sme sa objednali - funguje to tak.
Iné akcie - napr. manikérka, či kaderníčka, kozmetička sa vraj nemá meniť. Ale polovičnej zľave neodolám.
Kaderníčka ma ostrihala síce dobre, ale podľa svojho - nedbala na moje pokyny.
Manikúra, pedikúra boli na úrovni, v slušnom a čistom prostredí.
na pizzu s pivom sa čakalo skoro hodinu, okrem toho sa pivo nedalo zameniť za nealko ani v nižšej cene
najnovšie mám kupon na fotky, len ich musím pripraviť,
tiež mám dva kupony na kozmetiku, kvôli horúčavám to odkladám..
tak tento hotel som si vsimla, vyzera byt na dobrej urovni, a ani cena nie je zla
myara
16.07.11,05:05
zatiaľ som si kúpila zľavu na kávu a štrúdlu v jednej kaviarni v BA: keď sme tam prišli,bolo zavreté-tak mať kaviareň v starom meste v centre a zavreté cez víkend,to som nepochopila.......kupón som posunula kamoške z BA,keď tam prišla,tak sa otočila na opätku a išla preč,lebo sa tam fajčilo...vraj kupón dala kolegyni fajčiarke....takže pre mňa čistá strata ........
druhý kupón som si kúpila predvčerom,na zľavu na fotky....
zatiaľ som ho nevyužila,musím najprv fotky nachystať...
v mojom okolí tých zliav je málo,vlastne skoro nič,môžem využiť
max.do internetových obchodov....žiadne reštiky alebo kaderníctva a pod. tu u nás na zľavy nefičia...
ani tie zľavy už nesledujem,chodilo mi to denne do mailu,až tak,že som z toho bola vytočená :D tak som to zrušila

http://www.hypersleva.cz/cs/nabidka/1335
celkom ta chapem, tiez by ma to nahnevalo
Gina Er
16.07.11,05:18
takejto ponuke nikdy neodolám....ale kupujem aspoň 5-10 kupónov
http://www.zamenej.sk/zlava/info/dobrovolny-prispevok-na-unimobunku-pre-steniatka
myara
16.07.11,05:26
takejto ponuke nikdy neodolám....ale kupujem aspoň 5-10 kupónov
http://www.zamenej.sk/zlava/info/dobrovolny-prispevok-na-unimobunku-pre-steniatka
a nie je lepsie prispiet rovno utulku?
Gina Er
16.07.11,05:31
a nie je lepsie prispiet rovno utulku?
peniaze idú priamo na účet útulku.....ale takouto formou sa to dozvie omnoho viac ľudí.....prispievala som aj na iný útulok touto formou,zľavový portál si nenecháva nič(lebo pri ostatných kupónoch si necháva určité percento,zadarmo by to nerobili predsa)
myara
16.07.11,05:36
peniaze idú priamo na účet útulku.....ale takouto formou sa to dozvie omnoho viac ľudí.....prispievala som aj na iný útulok touto formou,zľavový portál si nenecháva nič(lebo pri ostatných kupónoch si necháva určité percento,zadarmo by to nerobili predsa)
aha, tak to som nevedela, dik za info
nosepress
26.07.11,03:42
ja mam len a len dobre skusenosti a vyuzivam to hlavne na cestovanie a ubytovanie niekedy sa daju najst fakt super zlavy.. teraz napriklad idem na Velku Racu do noveho apartmanu za 5 eur na noc :-DD no nekup to hh..
salebook.sk
pivko
26.07.11,03:56
Ja som si naposledy kúpil 2piva+ 500g. gazdovská piza za 3,55 v mojej obľubenej krčme:DJe to super vec.
deeda
26.07.11,12:20
Tie pizze aj kebaby deti celkom chvália, ale kupujú len od vyskúšaných podnikov. Ja som kúpila 2x kadernícke služby, z toho raz som už absolvovala k spokojnosti. Druhý si nechávam, až mi vlasy dorastú...
KEJKA
26.07.11,16:05
dnes som si dopisovala so zlavomatom, kvôli kreditom. Tvárili sa, že mi prepadli, kvôli nesprávnej e-mailovej adrese.
Tak som im "vyčistila" žalúdok a akurát mi došiel ospravedlňujúci mail, že kredity evidujú. Tak som zvedavá, či ozaj. Vyskúšam pri najbližšom nákupe.
katike
26.07.11,16:31
Ja som na zľavách prežila kaderníčku - strihanie v pohode, účes vydržal len do príchodu domov, pedikúra 2x- maximálna spokojnosť, a k tomu posedenia s kamoškami pri káve a zákusku podľa výberu. Celkovo som spokojná, sledujem to ďalej a objednávam zľavy podľa potreby a záujmu.Myslím, že je to dobrá vec.
myara
26.07.11,17:26
ja mam len a len dobre skusenosti a vyuzivam to hlavne na cestovanie a ubytovanie niekedy sa daju najst fakt super zlavy.. teraz napriklad idem na Velku Racu do noveho apartmanu za 5 eur na noc :-DD no nekup to hh..
salebook.sk
dik za tip na dalsiu zlavovu stranku
myara
26.07.11,17:27
Ja som na zľavách prežila kaderníčku - strihanie v pohode, účes vydržal len do príchodu domov, pedikúra 2x- maximálna spokojnosť, a k tomu posedenia s kamoškami pri káve a zákusku podľa výberu. Celkovo som spokojná, sledujem to ďalej a objednávam zľavy podľa potreby a záujmu.Myslím, že je to dobrá vec.
ja som vzdy vo velkom pokuseni ked su ponuky na kadernictva, ale strach nedovoli :)
Martin Kőrösi
27.07.11,07:24
Doposiaľ som využil len jeden zľavový kupón a môžem povedať. že spokojnosť prevláda :)
účtovník 007
27.07.11,08:01
Ja som nakúpila cez zľavy vstupenky a oplatilo sa. Teraz som kúpila jedlo, tak uvidím.:rolleyes: Inak pri tých zľavách na ubytovanie je dobré si kliknúť na www stránku zariadenia a pozrieť si, koľko stojí u nich pobyt normálne a zistíte, že zľava je len odžub. Na toto sa raz pri zľave spýtala jedna pani, že načo zľava, keď je cena rovnaká a nikto jej neodpovedal. Treba byť obozretný.
myara
27.07.11,17:10
Ja som nakúpila cez zľavy vstupenky a oplatilo sa. Teraz som kúpila jedlo, tak uvidím.:rolleyes: Inak pri tých zľavách na ubytovanie je dobré si kliknúť na www stránku zariadenia a pozrieť si, koľko stojí u nich pobyt normálne a zistíte, že zľava je len odžub. Na toto sa raz pri zľave spýtala jedna pani, že načo zľava, keď je cena rovnaká a nikto jej neodpovedal. Treba byť obozretný.
ja si to vzdy kontrolujem, a nestalo sa mi ze by zlava nebola v takej vyske akej ju uvadzaju, a casto je ubytovanie len s ranajkami (prip. bez stravy) ale zlavova stranka ponuka ubytko s polpenziou, alebo aj dalsimi sluzbami, ktore su inak spoplatnene
ale samozrejme sa moze stat aj to, co popisujes
myara
28.07.11,03:53
vcera som si bola kupit pralinky na zlavovy kupon v jednej cokoladovni v BA, obsluha mila, ale vsetky pralinky mali uz napohlad biely povlak, co sice nie je nic hrozne, ale nevyzera to lakavo, a u takych drahych pralinkach (bezna cena 4,8 EUR/100 g) by som to vobec necakala. No a ked som ich doma ochutnala, moje sklamanie bolo velke, lebo vobec neboli dobre, zo 7 ks, mi chutili mozno 2. Prislo mi to cele nejake mastne, a presladene. Takze toto je moja prva negativnejsia skusenost.
macacko
28.07.11,15:36
my sme to využili koncom mája sme boli v Tatrách v jednom penzione. Velmi pekne apartmany, v zlom počasí sme využili saunu a whirlpool.... mali sme víkend za pár eur a boli sme spokojní.
babke som kúpila ako darcek ošetrenie nôh nejakými rybyčkami a masáž. kamarátom som tak kúpila oxygenoterapiu. je to fajn, ale hlavne vo vačších mestách. Bývať nejakom z nich určite by som vo velkom využívala pernamentky napr. do vacuwell, sauny atd...
KEJKA
28.07.11,17:01
ja si to vzdy kontrolujem, a nestalo sa mi ze by zlava nebola v takej vyske akej ju uvadzaju, a casto je ubytovanie len s ranajkami (prip. bez stravy) ale zlavova stranka ponuka ubytko s polpenziou, alebo aj dalsimi sluzbami, ktore su inak spoplatnene
ale samozrejme sa moze stat aj to, co popisujes
no ja som si to kontrolovala, a ubytko je vždy lacnejšie max. o 25%,
samozrejme že k tomu pridávam aj jedlo a aktivity, väčšinou majú na stránkach hotelov platný cenník, tak to spočítam a veru to vychádza ako píšem.
A jazykový kurz tiež asi tak. tie ceny sú hodne nadhodnotené a výška zľavy nie je taká ako uvádzajú. Ale aj tak sa oplatí.
alla66
03.08.11,11:37
Ktorá z Vás klikla na tento kupón?http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=80692&stc=1&d=1312374672
Na základe registrácie ma kontaktovala česky hovoriaca pani, ktorá mi namiesto zľavy ponúkala kreditnú kartu a o zľave nepadlo ani slovko....Tiež máte rovnakú skúsenosť ako ja?
plada
03.08.11,11:58
Nápodobne, ale ja som neprejavila záujem o kreditnú kartu. Takže nech si nechajú tú "zľavu".
Gina Er
03.08.11,12:13
Ktorá z Vás klikla na tento kupón?http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=80692&stc=1&d=1312374672
Na základe registrácie ma kontaktovala česky hovoriaca pani, ktorá mi namiesto zľavy ponúkala kreditnú kartu a o zľave nepadlo ani slovko....Tiež máte rovnakú skúsenosť ako ja?
tak schválne som to vyplnila,keď mi zavolajú,opýtam sa na tie 4 euráče,ak nezabudnem :D:D
inak tá kreditka je fasa,ak máte aj tesco club card a zbierate body.
KEJKA
03.08.11,12:17
aj ja som klikla, vyplnila, zatiaľ sa neohlásil nikto.
Gina Er
03.08.11,12:20
aj ja som klikla, vyplnila, zatiaľ sa neohlásil nikto.
píšu tam,že do 3 dní.....
KEJKA
03.08.11,12:24
dnes som mala dva neprijaté hovory - neznáme číslo - možno to boli oni.
myara
03.08.11,16:38
Ktorá z Vás klikla na tento kupón?http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=80692&stc=1&d=1312374672
Na základe registrácie ma kontaktovala česky hovoriaca pani, ktorá mi namiesto zľavy ponúkala kreditnú kartu a o zľave nepadlo ani slovko....Tiež máte rovnakú skúsenosť ako ja?
ja som toto uz davnejsie pozerala, ale viem ze nieco tam nesedelo, tak som to nechala tak
alla66
03.08.11,17:26
Čo Ti tam nesedelo, veď aj na Porade vyskakovala táto akcia....
myara
04.08.11,03:21
chceli tam vtedy nejake osobne udaje, a to sa mi nepaci, jasne ze islo o to, aby nieco dalej ponukali, resp. podmienovali zlavu niecim dalsim
jamborova
09.08.11,01:52
Ja som dostala kupon od manžela na thajskú masáž no s tou som spokojná nebola.Ale záleží od toho kto tú konkrétnu zlavu ponúka.Svokrovcom sme kupovali pobyt v Pieštanoch a nevedeli si ho vynachváliť.Další kupon som použila nedávno na kozmetiku a poviem vám od teraz chodím len tam.Treba si to len poriadne naštudovať.:)
ucetni_fantozzi
09.08.11,03:02
treba si uvedomit, ze kvalita sluzby, ktoru ziskate na kupon nie je zavisla od toho, cez ktoru webstranku kupon kupite, ale od poskytovatela - cize treba si preverit najma jeho kvality, ak je to hotel, tak referencie a pod.

obchodnici vyuzivaju zlavove portaly pre spropagovanie svojho podniku (napriklad aj takeho, ktory nie je v samotnom centre mesta), ziskanie novych zakaznikov (pretoze ak budem spokojny na zlavu, je pravdepodobne, ze pridem aj potom), pripadne pre jednorazove zvysenie obratu (aj za cenu nizkej marze).

takze treba si vyberat a preverovat...
myara
09.08.11,05:47
treba si uvedomit, ze kvalita sluzby, ktoru ziskate na kupon nie je zavisla od toho, cez ktoru webstranku kupon kupite, ale od poskytovatela - cize treba si preverit najma jeho kvality, ak je to hotel, tak referencie a pod.

obchodnici vyuzivaju zlavove portaly pre spropagovanie svojho podniku (napriklad aj takeho, ktory nie je v samotnom centre mesta), ziskanie novych zakaznikov (pretoze ak budem spokojny na zlavu, je pravdepodobne, ze pridem aj potom), pripadne pre jednorazove zvysenie obratu (aj za cenu nizkej marze).

takze treba si vyberat a preverovat...
dolezita je aj stranka, pretoze uz sa stalo (nastastie nie mne), ze clovek zaplatil, a kupon nedostal, a zasielanie kuponu zabezpecuje zlavova stranka
a podaktore stranky su velmi pofiderne, minule na jednej ponukali knihu za 11 EUR a povodnu cenu uvadzali 16 EUR, pritom v beznych kniznych eshopoch ju maju za cca 7-9 EUR, a ked tam ludia zacali pisat, ze to nie je ziadna zlava, hned celu diskusiu zmazali, tak takym sa vyhybam, inak bola to stranka morezliav
ucetni_fantozzi
09.08.11,06:12
...uz sa stalo (nastastie nie mne), ze clovek zaplatil, a kupon nedostal...

tak tomu sa tazko veri - uz aj v tejto oblasti su podvodnici??? :eek:

samozrejme s tymto pohladom suhlasim, ale zaklad zostava - sluzbu ti poskytuje v konecnom dosledku nie prevadzakovatel stranky, ale niekto iny.

moj prvy zlavovy kupon bol napriklad na husacinu v istom nemenovanom podniku v slovenskom grobe - prezentacia vyborna, fotky nadherne, sluby nad sluby a potom na mieste - spinava krcma, "standartna" obsluha, priemerne jedlo - bol som tam naposledy a nic ma nepresvedci uz tam ist. musim samozrejme uviest, ze ten podnik som si vopred nepreveril, proste som len kupil - moja chyba.
Stanislav 1975
09.08.11,06:13
dolezita je aj stranka, pretoze uz sa stalo (nastastie nie mne), ze clovek zaplatil, a kupon nedostal, a zasielanie kuponu zabezpecuje zlavova stranka
a podaktore stranky su velmi pofiderne, minule na jednej ponukali knihu za 11 EUR a povodnu cenu uvadzali 16 EUR, pritom v beznych kniznych eshopoch ju maju za cca 7-9 EUR, a ked tam ludia zacali pisat, ze to nie je ziadna zlava, hned celu diskusiu zmazali, tak takym sa vyhybam, inak bola to stranka morezliav

Plný súhlas-tie zlavové stránky niesú zlé, ale fakt si treba vybrať tú ktorá je seriozná- napr. poznám jednu, kde majú také "akcie", že to ani akcie niesú a aj tie ponuky sú úplne od veci-preto si tam kupuje priemerne 20-50 ľudí, kým napr. inde majú aj 300-500 ľudí na akciu...
Minule som mal troška obavy- odporučil som jednej poraďáčke pobyt v prahe, ona si ho kúpila a len som trpol, aby sa jej páčilo-naštastie sa jej páčilo...
Stanislav 1975
09.08.11,06:21
tak tomu sa tazko veri - uz aj v tejto oblasti su podvodnici??? :eek:

samozrejme s tymto pohladom suhlasim, ale zaklad zostava - sluzbu ti poskytuje v konecnom dosledku nie prevadzakovatel stranky, ale niekto iny.

moj prvy zlavovy kupon bol napriklad na husacinu v istom nemenovanom podniku v slovenskom grobe - prezentacia vyborna, fotky nadherne, sluby nad sluby a potom na mieste - spinava krcma, "standartna" obsluha, priemerne jedlo - bol som tam naposledy a nic ma nepresvedci uz tam ist. musim samozrejme uviest, ze ten podnik som si vopred nepreveril, proste som len kupil - moja chyba.
takto- volakedy bola husacina vyhlasovaná za najlepšiu na slovensku v Grobe, ale to bolo v začiatkoch, keď začínali a vtedy si na tom fakt dali záležať-ale po tých rokoch sa nabalili a už to berú normál ako kvantitu a nie kvalitu...
My chodíme na husacinu nie do reštík ale do súkromných domov...-tam je ešte ten starý dobrý prístup...
myara
21.08.11,17:15
dnes som sa vratila z pobytu v Tatrach, ktory nas stal 72 EUR (cena pre 2 osoby), ubytovanie v mezonetovom apartmane na 2 noci, s polpenziou, biliardom, vstupom do relax centra, parkovanim, internetom a welcome drinkom. Mozem povedat, ze vsetko bolo dodrzane, ubytko velmi pekne, personal mily a ochotny, jedine co mi nesadlo, bola strava, ale inak celkova spokojnost.
LuciinkAA
25.08.11,08:31
Ja si tiež také kupóny pozerám asi každý deň, ale kúpila som si jeden len raz, bolo to na ubytovanie v Tatrách pre dve osoby. A keďže sme mali ísť spolu s priateľom do Tatier a hľadali sme ubytko na deň, dva, ták som to využila a jeden taký kupón kúpila. Všetko bolo úplne skvelé, cena, personál, izba, jedlo, proste žiadny problém. Takže bola som nadmieru spokojná.
myara
26.08.11,11:58
ja som teraz tieto zlavy vyuzila na nakup znackovych spiral YSL a Lancome, comu sa velmi tesim, najblizsie sa chystam na pobyt do Prahy, na japonsku manikuru, a potom cakaju zase 2 masaze a kurz denneho licenia, a este sme si kupili Activity Gold Edition za polovicnu cenu
mozem kazdemu len odporucat, sledovanie tychto ponuk sa naozaj oplati, aj ked uz z toho vznika pomaly zavislost :)
Hazard77
04.09.11,09:34
Mám rovnaký názor, že tie kupóny sú ponúkané buď v takých slabších reštauráciách alebo na veci, ktoré momentálne nepotrebujem. Využívam skôr zľavy, ktoré ponúkajú zákaznícke karty. Tie karty ponúkajú obchody, kde nakupujem stále, či sú to už potraviny, čerpacie stanice, lekárne a pod. a aj keď neušetrím 50% ako na nejakom kupóne tak je to pre mňa zaujímavejšie ako kupovať niečo čo nepotrebujem. Pred časom som našiel zaujímavú stránku vyhodykariet.sk a sú tam zosumarizované zľavy zákazníckych kariet.
myara
04.09.11,09:39
Mám rovnaký názor, že tie kupóny sú ponúkané buď v takých slabších reštauráciách alebo na veci, ktoré momentálne nepotrebujem. Využívam skôr zľavy, ktoré ponúkajú zákaznícke karty. Tie karty ponúkajú obchody, kde nakupujem stále, či sú to už potraviny, čerpacie stanice, lekárne a pod. a aj keď neušetrím 50% ako na nejakom kupóne tak je to pre mňa zaujímavejšie ako kupovať niečo čo nepotrebujem. Pred časom som našiel zaujímavú stránku vyhodykariet.sk a sú tam zosumarizované zľavy zákazníckych kariet.
zlavove kupony ponukaju skor sluzby pre zeny, same osetrenia pleti, kavitacie, a pod.
účtovník 007
06.09.11,05:53
Ja som na základe osobnej skúsenosti s Plzenskou reštauráciou v Trenčíne (jedli sme tam a jedlo bolo výborné) kúpila zľavový kupón na Rytiersku misu pre dvoch. Neboli sme spokojní. Čašníčka sa nás opýtala, či sme to my, kto volal kvôli mise. Nie, neboli. Lenže oni mali asi pripravené 2 misy pre niekoho, kto volal poriadne dávno pred našim príchodom. Mäso, bolo iba vlažné, bolo ho tak pre jedného dospelého a ešte "kúsok". Ryža a opekané zemiaky vlažné. Hranolky OK.
Obloha typicky slovenská: kapusta a ešte viac kapusty. Táto misa bola určená pre slabého rytiera.:cool:
Výsledok, napriek predošlej pozitívnej skúsenosti tam už viac po tomto kulinárskom zážitku nepôjdeme.
myara
06.09.11,18:00
bola som na japonskej manikure, ale zdalo sa mi, ze nedostavam sluzby (zdalo sa mi, ze mi dava strasne malicko tych praskov/voskov), ako keby som si zaplatila plnu cenu, manikerka mi povedala, ze mi to vydrzi tyzden, ale vobec, cely ten lesk bol prec asi po 3 dnoch...ale masaz ruk bola super, tak aspon nieco :)
účtovník 007
07.09.11,07:52
Chcem sa spýtať, je možná nejaká spätná väzba na zakúpenú zľavu, ak zľava na zlavy.sk už nie je? Chcela by som tam svoju skúsenosť napísať, len neviem kde.
myara
07.09.11,18:56
Chcem sa spýtať, je možná nejaká spätná väzba na zakúpenú zľavu, ak zľava na zlavy.sk už nie je? Chcela by som tam svoju skúsenosť napísať, len neviem kde.
na niektorych strankach je moznost zhodnotit zlavu alebo su tam aj diskusne fora, ale mozes o svojej skusenosti napisat zlavovej stranke napr. mail
myslim, ze je to hlavne v ich zaujme, aby vedeli s cim boli ludia spokojni a comu sa maju v buducnosti vyhnut
mato650
08.09.11,09:07
nakupovanie cez zľavové stránky využívam už dlhšie a nikdy som nemal problém, v súčasnosti je ich už až priveľa... skúste napr. do vyhľadávača zadať slovo zlava alebo zlavy a neviete čo skôr...
veľmi oceňujem ako bolo spomenuté ak pri nejakej zľave je aj možnosť komentovať...zväčša tam prispievajú aj poskytovatelia zliav a je možné si objasniť detaily (napr. pri zľave z oblasti ubytovania)
iva
08.09.11,09:28
ja mam so zlavovymi kuponmi len dobre skusenosti a to som ich uz vyuzila naozaj dost - aj pobyty, aj tovar, sluzby, manikuru...
vcera som napr. kupila uz druhykrat kupon do aquacentra za polovicnu cenu. pri odovzdavani kuponu namiesto platenia som nikdy nemala problem
myara
08.09.11,14:40
nakupovanie cez zľavové stránky využívam už dlhšie a nikdy som nemal problém, v súčasnosti je ich už až priveľa... skúste napr. do vyhľadávača zadať slovo zlava alebo zlavy a neviete čo skôr...
veľmi oceňujem ako bolo spomenuté ak pri nejakej zľave je aj možnosť komentovať...zväčša tam prispievajú aj poskytovatelia zliav a je možné si objasniť detaily (napr. pri zľave z oblasti ubytovania)
ved preco si zlavy napozeras na stranke, kde su sustredene vsetky naraz? napr.: zlavy.sme.sk
da sa to tam aj pekne vyfiltrovat podla mesta, druhu zlavy, vysky zlavy, alebo najviac nakupovanej zlavy
BXLmiami
09.09.11,11:23
Prezrela som si zľavy-kozmetika-nestačím sa diviť.Permanentný make up 22 €,-kúpené cez 100 krát,potom budu lietať po doktoroch,výpln pier 99€ a to v kozmetickom salone....v tejto krajine je to už ako v Sudáne,neskutočné.:eek:
KEJKA
09.09.11,11:58
Prezrela som si zľavy-kozmetika-nestačím sa diviť.Permanentný make up 22 €,-kúpené cez 100 krát,potom budu lietať po doktoroch,výpln pier 99€ a to v kozmetickom salone....v tejto krajine je to už ako v Sudáne,neskutočné.:eek:
prečo? .po doktoroch a?
ja mám tiež permanentný make-up z kozmetiky, ani ma nenapadlo, že by to mali robiť niekde inde, či?
22 EUR je smiešna suma, ale čo v tom je?
možno len očné linky?
BXLmiami
10.09.11,04:09
No u nás ženy ktoré dobre tetuju su plné na pár týždnov dopredu.Ak niekto potrebuje akciu a je ochotný dať 5 násobnú zľavu,neviem neviem či by som mu dovolila zásah do mojej tváre,ktorý sa nedá zvrátiť.Behaju po lekároch s ...alergiou,infekciou a na odstranovanie tetováže.
lentilka133
30.07.12,14:01
:) Ja som doteraz spokojna s nakupovanim na portalok ako su napr. couponzone.sk alebo zlavadňa.sk... kupony som dostala ihned a vsetko co som si doposial zakupila tak to stalo zato. Vrelo odporucam :D
focus3ccd
28.12.12,10:04
Davajte si velky pozor....
Mam poslednu velmi negativnu skusenost. Objednal som manzelke zlavove kupony na Swarovskeho krystaly. Kupony som sice dostal, ale po dvoch mesiacoch nemam tovar ani peniaze. Firma, ktora mi ma krystaly poslat nereaguje ani na maily, ani na telefonaty. Firma bola uvedena so sidlom v Ziline, ale po zakupeni kuponov som si musel tovar objednat cez nasledujuci portal http://www.obchod.tsm.sk/index.php/swrivoly
Na stranke je uvedena adresa sidla niekde v Martine. Dokupoval som manzelke aj viacero doplnkov, za ktore som zaplatil a komunikoval som s nejakou zenou mailom so sidlom v Prahe.
Nakoniec som kontaktoval couponzone ohladom vratenia penazi a oni mi povedali, ze po 12 dnoch peniaze poslali obchodnikovi a ze si ich mam vymahat od nich. Ked som im povedal, ze obchodnik ma 12 dni termin dodavky , ze vlastne ani nie je ziadna moznost to u nich reklamovat, tak ostala ticho. Nakolko na stranke couponzone maju uvedene , ze vratia peniaze aj v pripade zaniku firmy zmluvneho obchodnika, tak som babe povedal, ze si budem u nich uplatnovat vratenie penazi. Sami neovladaju vlastne obchodne podmienky.
Takze v pondelok idem kontaktovat obchodnika doporucenou postou a ked neuspejem, tak skusim couponzone.

Doporucenie, ked kupujete kupon, dobre si pozrite historiu spolocnosti u ktorej si budete uplatnovat kupony. Padol som na zadok, ked som videl kupony na produkty , napr. keramicke noze, kde je uvedena len mailova adresa. Overoval som si to aj na couponzone a tam mi potvrdili, ze ano, na mail poslem objednavku. No chore, uz vidim, ako si uplatnujem u niekoho reklamaciu, na koho mam len email...
mareko
28.12.12,13:04
No u nás ženy ktoré dobre tetuju su plné na pár týždnov dopredu.Ak niekto potrebuje akciu a je ochotný dať 5 násobnú zľavu,neviem neviem či by som mu dovolila zásah do mojej tváre,ktorý sa nedá zvrátiť.Behaju po lekároch s ...alergiou,infekciou a na odstranovanie tetováže.

Tá cena zvyčajne nie je napr. za celú linku, ale na celú linku treba kúpiť viac kupónov a výsledná cena sa potom blíži k cene bežnej. Ale neznamená to, že to robia v garáži na podlahe :confused: je to len o reklame a prilákaní zákazníčok, predovšetkým v nových prevádzkach.
lujza.j
28.12.12,19:59
Davajte si velky pozor....
Mam poslednu velmi negativnu skusenost. Objednal som manzelke zlavove kupony na Swarovskeho krystaly. Kupony som sice dostal, ale po dvoch mesiacoch nemam tovar ani peniaze. Firma, ktora mi ma krystaly poslat nereaguje ani na maily, ani na telefonaty. Firma bola uvedena so sidlom v Ziline, ale po zakupeni kuponov som si musel kupon objednat cez nasledujuci portal http://www.obchod.tsm.sk/index.php/swrivoly
Na stranke je uvedena adresa sidla niekde v Martine. Dokupoval som manzelke aj viacero doplnkov, za ktore som zaplatil a komunikoval som s nejakou zenou mailom so sidlom v Prahe.
Nakoniec som kontaktoval couponzone ohladom vratenia penazi a oni mi povedali, ze po 12 dnoch peniaze poslali obchodnikovi a ze si ich mam vymahat od nich. Ked som im povedal, ze obchodnik ma 12 dni termin dodavky , ze vlastne ani nie je ziadna moznost to u nich reklamovat. Nakolko na stranke couponzone maju uvedene , ze vratia peniaze aj v pripade zaniku firmy zmluvneho obchodnika, tak som babe povedal, ze si budem u nich uplatnovat vratenie penazi. Sami neovladaju vlastne obchodne podmienky.
Takze v pondelok idem kontaktovat obchodnika doporucenou postou a ked neuspejem, tak skusim couponzone.

Doporucenie, ked kupujete kupon, dobre si pozrite historiu spolocnosti u ktorej si budete uplatnovat kupony. Padol som na zadok, ked som videl kupony na produkty , napr. keramicke noze, kde je uvedena len mailova adresa. Overoval som si to aj na couponzone a tam mi potvrdili, ze ano, na mail poslem objednavku. No chore, uz vidim, ako si uplatnujem u niekoho reklamaciu, na koho mam len email...
mimotemyto sú iba komponenty...toto si vyrobím doma sama ......
mareko
29.12.12,11:39
[QUOTE=focus3ccd;2210790]"Davajte si velky pozor....
Mam poslednu velmi negativnu skusenost. Objednal som manzelke zlavove kupony na Swarovskeho krystaly. Kupony som sice dostal, ale po dvoch mesiacoch nemam tovar ani peniaze. Firma, ktora mi ma krystaly poslat nereaguje ani na maily, ani na telefonaty. Firma bola uvedena so sidlom v Ziline, ale po zakupeni kuponov som si musel kupon objednat cez nasledujuci portal http://www.obchod.tsm.sk/index.php/swrivoly
Na stranke je uvedena adresa sidla niekde v Martine. Dokupoval som manzelke aj viacero doplnkov, za ktore som zaplatil a komunikoval som s nejakou zenou mailom so sidlom v Prahe."

Tá adresa v MT je na sídlisku Záturčie, ulica P.V. Rovnianka je adresa v paneláku - v byte. Ten človek čo je tam napísaný ti neberie telefón?
focus3ccd
31.12.12,05:58
Neberie. A adresu na ktoru idem dnes pisat ohladom zrusenia kupnopredajnej zmluvy co mi poslali z Couponzone je:

Trávnik, Škorník & Macák
Gaštanova 39, 010 07 Žilina
Filip Krištofík
0918 846 327
focus3ccd
31.12.12,05:59
mimotemyto sú iba komponenty...toto si vyrobím doma sama ......

Si dobra, ked si vyrabas doma na kolene strieborne retiazky..... Ja sa na to necitim....
lujza.j
31.12.12,07:52
Si dobra, ked si vyrabas doma na kolene strieborne retiazky..... Ja sa na to necitim....
všetko si kúpiš a doma si poskladáš....nič mimoriadne....nebudem preplácať to čo netreba:D retiazka sa nevyrába kúpiš si koľko cm potrebuješ....a mimochodom originál Swarovski nerobí do striebra...
napríklad....tiež strieborné....
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=98425&d=1304457394
mareko
31.12.12,11:03
Neberie. A adresu na ktoru idem dnes pisat ohladom zrusenia kupnopredajnej zmluvy co mi poslali z Couponzone je:

Trávnik, Škorník & Macák
Gaštanova 39, 010 07 Žilina
Filip Krištofík
0918 846 327

Držím palce, aby si pochodil a keď nie vo firme v Žiline, tak u neho na domácej adrese by ti mali prevziať doporučený list.
focus3ccd
01.01.13,08:37
všetko si kúpiš a doma si poskladáš....nič mimoriadne....nebudem preplácať to čo netreba:D retiazka sa nevyrába kúpiš si koľko cm potrebuješ....a mimochodom originál Swarovski nerobí do striebra...
napríklad....tiež strieborné....
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=98425&d=1304457394

Fajn! Si sikovna. Ja som to kupil manzelke ako darcek. Nemam cas sa tym zaoberat... Mam kopu inych povinnosti...
focus3ccd
01.01.13,08:38
Držím palce, aby si pochodil a keď nie vo firme v Žiline, tak u neho na domácej adrese by ti mali prevziať doporučený list.
Dik, kazdopadne dam info, aspon pre info do buducna pre ostatnych....
lujza.j
07.01.13,18:41
Fajn! Si sikovna. Ja som to kupil manzelke ako darcek. Nemam cas sa tym zaoberat... Mam kopu inych povinnosti...
5 minút:eek:
focus3ccd
09.01.13,12:09
5min. Aha, dobre, takze, ked mi vratia peniaze, tak si u teba objednavam 4 sady rivoliek (farby upresnim) s uchytenim na klapky podla obrazkov v cene 25 eciek plus 4,60 za klapky. Takze spolu 29,60Eur za 4 sady.
http://www.obchod.tsm.sk/index.php/swrivoly

OK?

btw. lady sa pohli az po odoslani doporucenej posty s vyhrazkou riesenia na sude. Takze uvidime....
focus3ccd
14.01.13,10:35
Krystaly konecne dnes prisli.
Takze ta namaha stala za to.
No nie som si isty, ci tento druh obchodovania este v buducnosti vyuzijem...... :(
focus3ccd
15.01.13,06:04
5 minút:eek:

btw. dival som sa na tie rivloky a akoze neviem, co by som si mal na nich doma skladat, aby som usetril ....... :(
lujza.j
15.01.13,07:51
btw. dival som sa na tie rivloky a akoze neviem, co by som si mal na nich doma skladat, aby som usetril ....... :(

To bol len ako priklad....ake si vymyslíš take si vyrobís....aj naramky,privesky a pod.tak isto ako ti od ktorých to kupuješ,co myslis....vyrobia to tak ako ja a predaju so 100% ziskom....ved nešetri tvoja vec tvoje peniaze.... :-)))
focus3ccd
15.01.13,13:37
Stale nechapem, ako by som nalisoval doma krystal na tu klapku. Tak mi teda povedz, kolko by som konkretne na tych 4 sadach usetril, keby som si kupil krystali (12ks) samostatne a klapky samostatne. A poskladal si to doma? Kolko by ma to stalo?
lujza.j
15.01.13,18:02
Stale nechapem, ako by som nalisoval doma krystal na tu klapku. Tak mi teda povedz, kolko by som konkretne na tych 4 sadach usetril, keby som si kupil krystali (12ks) samostatne a klapky samostatne. A poskladal si to doma? Kolko by ma to stalo?
neviem čo je klapka...bud sa lepia šperkárskym lepidlom, alebo sa vložia a zatlačia sa bočné očká...neviem čo si kúpil ani za koľko....
focus3ccd
16.01.13,07:00
Vidim, ze sa zapajas do diskusie a ani nevies o com je rec.... Je to spomenute o 4 prispevky vyssie.... Nebudem sa opakovat...
lujza.j
16.01.13,07:24
Vidim, ze sa zapajas do diskusie a ani nevies o com je rec.... Je to spomenute o 4 prispevky vyssie.... Nebudem sa opakovat...

Sa neopakuj.....Je mi to vlastne jedno....nedodali to co si si objednal....a? Ja som reagovala ze sa to da urobit doma...koniec,ak si nezvozny uvar si caj na nervy.:D
focus3ccd
16.01.13,15:24
Nie som nervozny. Len ma tu zosmiesnujes, ze si tie rivolky mozem doma urobit za 5 min a lacnejsie. A ked chcem teda dokaz, ze ako si ich teda spravim a kolko usetrim, tak to otacas na mna, ze som nervozny. Skor ty si chvalenkarka a len podcenujes druhych, pritom na to nemas..... :) Tak si tie rivoky doma vyrabaj a setri haliere.... :))))))))
btw. keby si citala poriadne, tak by si sa aj docitala, ze uz dodali.... :))))) ja sa nikdy nevzdavam.....
mareko
16.01.13,18:04
focus, keby sme si mali všetci vyrábať doma všetko na čom ušetríme, tak ja tipujem, že pre samé vyrábanie niečoho na šetrenie by sme nezarobili v robote ani na slanú vodu, lebo by nebolo kedy. Ľudí, ktorých to baví nechajme nech si skladajú a ostatní nech dajú zarobiť tým, ktorí sa takto živia. Osobne si myslím, že keby si šiel kúpiť všetky komponenty pre tvoje 4 sady, tak by si riadne prerobil ....no a nech ma teraz tí aktívni domáci majstri ukameňujú :-((
motylik7
17.01.13,16:11
Pridám trošku o zľavových kuponoch aj ja, teraz už od témy :D

Mám väčšinou dobré skúsenosti, ale to samozrejme záleží od poskytovateľa služby alebo predajcu.
Zlú skúsenosť mám s elektronickou cigaretou, ktorú som raz zháňala pre kamaráta. Po dlhom surfovaní na nete som si vyhliadla typ a značku, na ktorú boli dobré recenzie, takže keď sa objavila možnosť kúpiť jednu lacnejšie cez zľavový kupón, objednala som ju. Zarazilo ma síce, že obchodník sa podľa webu zaoberal výrazne iba nábytkom a cigaretu mal tam len pridanú, bolo to vidno. Ale vidina výhodnej kúpy mi zatemnila mozog, nedbala som na môj vnútorný hlas, odrádzajúci ma od nej. Po nejakom čase sa objavilo viacero takých obchodníkov na rôznych zľavových portáloch.
Za čas z el. cigarety ostala použiteľná len batéria, všetko ostatné bolo nutné vymeniť, lebo to bol evidentne brak. Niektorí šikovní obchodníci jednoducho kúpili lacnú napodobeninu a takto to predávali.
Medzitým som tiež lacnejšie kúpila aj elastickú podprsenku a tiež som sa takto nechala napáliť.
Je ťažko posúdiť, či obchodník ponúkajúci cez zľavový portál, chce si takto urobiť reklamu a pritiahnuť zákazníkov, alebo je to nejaký podfukár, predávajúci lacnú napodobeninu značky.

Každopádne už radšej cez zľavové kupóny nekupujem, povedala som si, že stačilo ;)
lujza.j
17.01.13,16:51
Nie som nervozny. Len ma tu zosmiesnujes, ze si tie rivolky mozem doma urobit za 5 min a lacnejsie. A ked chcem teda dokaz, ze ako si ich teda spravim a kolko usetrim, tak to otacas na mna, ze som nervozny. Skor ty si chvalenkarka a len podcenujes druhych, pritom na to nemas..... :) Tak si tie rivoky doma vyrabaj a setri haliere.... :))))))))
btw. keby si citala poriadne, tak by si sa aj docitala, ze uz dodali.... :))))) ja sa nikdy nevzdavam.....
viem, že aj dodali....čím som chválenkárka...že si kúpim zvlášť 6ks guliek s kryštálmi navlečiem na krúžok a to navlečiem na háčik čo sa dáva do ucha....no koľko to si trvá... si smiešny:--- nie su jediné čo som si vyrobila....jáj to je asi na škodu ked si niekto niečo vie sám....
lujza.j
17.01.13,16:52
smiešne....
mareko
17.01.13,18:35
Presne tak ako píšeš, všetko záleží na obchodníkovi a charaktere-
focus3ccd
17.01.13,21:02
Vobec netusis, co som si objednal.... Tam nie je co navliekat... A vobec ich nie je 6. Nechajme to tak......... Zabijame zbytocne cas....
focus3ccd
18.01.13,08:23
Pozri si tvoj uplne prvy komentar k danej teme. "to sú iba komponenty...toto si vyrobím doma sama ...... " Chcem vidiet, co konkretne si na tych rivolkach doma sama vyrobis? Pises uplne od veci....
dalid
13.03.13,13:22
Tak po dlhsej dobe som si na Zlavomate objednal nejaku autokozmeniku pre moje nove auticko. Ved jar uz klope na dvere... ;)
KoxXxo
22.04.15,17:06
Ponúkam zľavové kódy do Alzy.sk na 5, 10 a 15€ platné do 28.04. Minimálne hodnoty nákupu vrátane DPH sú: 50 € pre 5 € kupón, 200 € pre 10 € kupón a 450 € pre 15 € kupón.