florens
15.07.11,21:51
potrebujem vedieť : ak kúpim tovar v krabici (alebo inak zabalený), môžem ho použiť na ďaľší predaj aj bez tejto krabice? (napr. kúpim nejaký elektrospotrebič, môžem ho vybrať z krabice a predať ďalej?)
Danielle369
15.07.11,20:25
A v prípade reklamácií to budeš ako riešiť? Lebo niekde pri reklamácii žiadajú krabicu originál
florens
15.07.11,20:29
zákazníkovi dám krabicu zo sebou - zvlášť = môže to tak fungovať?
Danielle369
15.07.11,20:35
A z akého dôvodu tovar vyberieš z krabice?...Ved ked mu ju dáš, tak ho nemusíš vyberať...alebo nechápem?
Mila123
15.07.11,20:40
Pri reklamáciach nemajú žiadne právo žiadať obal z výrobku.....
arizona
16.07.11,04:00
potrebujem vedieť : ak kúpim tovar v krabici (alebo inak zabalený), môžem ho použiť na ďaľší predaj aj bez tejto krabice? (napr. kúpim nejaký elektrospotrebič, môžem ho vybrať z krabice a predať ďalej?)


zákazníkovi dám krabicu zo sebou - zvlášť = môže to tak fungovať?
Ak s tym zakaznik bude suhlasit, tak ano.
Aj ked nechapem,aky to ma vyznam, ved prave obal sluzi na bezpecne a jednoduche prenesenie.

Neviem,akou formou to chces dalej predavat,ale tovar bez original. kartonu by na mna posobil nedoveryhodne.
Hlavne pri elektronike su na obale casto dolezite udaje,ktore som neraz potrebovala pri servise,alerbo reklamacii.
florens
16.07.11,11:38
Ak s tym zakaznik bude suhlasit, tak ano.
Aj ked nechapem,aky to ma vyznam, ved prave obal sluzi na bezpecne a jednoduche prenesenie.

Neviem,akou formou to chces dalej predavat,ale tovar bez original. kartonu by na mna posobil nedoveryhodne.
Hlavne pri elektronike su na obale casto dolezite udaje,ktore som neraz potrebovala pri servise,alerbo reklamacii.

ďakujem za odpoveď , nebudem písať, čo mám v pláne, mám jeden dobrý nápad a k nemu potrebujem "nezvyčajné" informácie.... ;)