doramaar
16.07.11,12:40
mame taky dlhodoby problem s nasou susedkou - je to stara infantilna babka, ale co predvadza uz zacina hnevat mojich rodicov...neustale ich totiz uraza a obvinuje, ze jej nepravom ukradli zahradu a ze jej tam vedrami nalievame vodu a kadejake vymysly, az sa mozog zastavuje...ono je to na smiech, ale ked to siri po celom okoli a kazdy den to vykrikuje svojim znelym hlasom na pol dediny, zacne to chudakov rodicov uz aj hnevat...chcem sa teda spytat, ci by sa s tym dalo nieco robit - myslim nejaka priucka sudom ci nieco podobne, aby si mila babka uvedomila, ze uz nezijeme v casoch marie terezie:)
buchač
16.07.11,11:00
mame taky dlhodoby problem s nasou susedkou - je to stara infantilna babka, ale co predvadza uz zacina hnevat mojich rodicov...neustale ich totiz uraza a obvinuje, ze jej nepravom ukradli zahradu a ze jej tam vedrami nalievame vodu a kadejake vymysly, az sa mozog zastavuje...ono je to na smiech, ale ked to siri po celom okoli a kazdy den to vykrikuje svojim znelym hlasom na pol dediny, zacne to chudakov rodicov uz aj hnevat...chcem sa teda spytat, ci by sa s tym dalo nieco robit - myslim nejaka priucka sudom ci nieco podobne, aby si mila babka uvedomila, ze uz nezijeme v casoch marie terezie:)

...hm , stará babka ....čo je to " stará " ...?

Lebo dedko som už aj ja ...a staro sa nejak necítim ......a keby mi niekto povedal , že som infantilný tak :
- neviem , čo to vlastne znamená :confused:
- ale uráža ma to ...:D

Nepoznám , nedá sa takto posudzovať , ale :

1. na súdy sa vyondi ...nemá to význam ...
2. porozmýšľaj nad inými variantami ....
- milé slová pred susedovcami formou ...." pani suseda , to kedy Vás pustili zo špitáľa ? ...a ako ste sa mali ? ...pomohli Vám na tej psychiatrii ???...a ešte beriete lieky ???....no nič ,hlavne ,že ste zdravá ...!!! " ;)
- aj " milá slová " ...no nie urážlivé
- ale keď už tú vodu "vylievate" ....tak ju aj začnite ...a poriadne , aby sa jej invektívy na pravde zakladali ...
- možností je habadej ...neúrekom , musel by som danú osobu poznať ...

P.S.:
Môj sused je tiež nie ani tak silno , ale bohovo presne trafený ...
Nik vo vchode ho nejak nemusí ..
Tiež sa mi dostali do uší zvesti ,že čudné chýry o mne idú .
Jedna návšteva , rozhovor stačil ...na druhý deň sa ospravedlňoval .
Ale v mašine mám napísanú žalobu pre urážku na cti a hanobenie mojej osoby aj s navrhovanou výškou ujmy ...10.000 € ...chcel by som vidieť jeho ksicht , ak by dostal predvolanie na súd ...;):rolleyes: