Lenka777
16.07.11,15:49
ahojte poradaci, susedia mi trieskaju 11 mesiacov nad hlavou, nespim vobec, robia to aj cez den...ked zavolam hliadku tak mi pred policiou povie ze som psychicky narusena ona netrieska...je to aj na obvodnom urade tam to nechcu riesiť už 5 tyzdnov..takto zit neviem, nemá mi kto pomoct...

prosim poradte
rudopp
16.07.11,14:13
ahojte poradaci, susedia mi trieskaju 11 mesiacov nad hlavou, nespim vobec, robia to aj cez den...ked zavolam hliadku tak mi pred policiou povie ze som psychicky narusena ona netrieska...je to aj na obvodnom urade tam to nechcu riesiť už 5 tyzdnov..takto zit neviem, nemá mi kto pomoct...

prosim poradte

Zaobstaraj si záznamový hlukomer.

Trieskajú nie je relevantný údaj.
Ivenka
16.07.11,14:30
moja suseda nado mnou prerabala 1-iz.byt 9 mesiacov. Urobila, zbúrala, prerobila ..... rozchodila som to, najhoršie bolo v nedeľu na obed ...
arizona
16.07.11,16:31
Pocut to trieskania iba u vas? Predpokladam, ze urcite aj u susedov . Vypoved viacerych bude mat asi vacsiu vahu..
Mate nejakeho spravcu?...
Gina Er
16.07.11,16:40
Pocut to trieskania iba u vas? Predpokladam, ze urcite aj u susedov . Vypoved viacerych bude mat asi vacsiu vahu..
Mate nejakeho spravcu?...
nedávam šancu tomu,že nejaký sused pomôže....každý len strčí hlavu do piesku ako pštros....
arizona
16.07.11,17:01
nedávam šancu tomu,že nejaký sused pomôže....každý len strčí hlavu do piesku ako pštros....
...je to mozne,ale ak to trva dlhu dobu a casto sa ten hluk opakuje, snad to vadi viacerym.
Spolocne by sa im to podarilo skor vyriesit
video1983
16.07.11,17:27
no u nas , teda u svokry nad nimi prerabali byt 2 roky!!!! ano 2 roky!
volali na SBD a povedali ze to moze trvat max 2 roky takze asi tak
prerabali byt, niekedy robili 2 dni v kuse potom tydzen off, a tak to trvalo 2 roky co ti poviem . no a teraz tam uz byvaju a maju male dieta tak som navrhol svokre ci nechce prerabat byt :D :D ano budem svina aj ja
onical
24.07.11,20:40
Trošku na odľahčenie.
Môj známy si priniesol z GB za 15 libier CD na ktorom sú 3 hodiny neuveriteľného hluku.Sirény,zbíjačky,delá,guľomety,letecký motor,vlak a neviem čo ešte.Reprák má vyložený na kartonovej krabici na skrini tesne pod stropom.Vraj to pomáha.
zk24
24.07.11,20:46
Nasi susedia pod nami sa rozhodli ze najlepsie sa preraba byt v nedelu od 12h - 20h. Cely tyzden mam pocit ze nic (som v praci) a v nedelu na obed zacnu a do noci vrtaju. Musia mat byt jak emental, lebo vrataju uz 4 mesiace.

Snazim sa to vydrzat, zbalim psa a idem niekam von, či prší či neprší. Nikedy mi vsak az slzy tecu od nervov z toho hluku.

Uplne vas chapem....
misoft
24.07.11,21:17
Reprák má vyložený na kartonovej krabici na skrini tesne pod stropom.Vraj to pomáha.
Pomáha! Ale použiť vtedy, keď sú rušitelia unavení z rušenia a práve oddychujú - najlepšie v nedeľu o 06:00 (vtedy sa tak sladko spí :D).
Vyskúšal som to (ale s hudbou a basami) na susedovi, ktorého fafrnok deň čo deň púšťal muziku na plné pecky (keď jeho "stvoritelia" neboli doma) - používal som to v nedeľu ráno 2 hodinky, cez týždeň stačilo 30 minút pred 22-hou. A zabralo to - repráky totiž som mal namierené na ich spálňu.
Mila123
24.07.11,21:20
Pomáha! Ale použiť vtedy, keď sú rušitelia unavení z rušenia a práve oddychujú - najlepšie v nedeľu o 06:00 (vtedy sa tak sladko spí :D).
Vyskúšal som to (ale s hudbou a basami) na susedovi, ktorého fafrnok deň čo deň púšťal muziku na plné pecky (keď jeho "stvoritelia" neboli doma) - používal som to v nedeľu ráno 2 hodinky, cez týždeň stačilo 30 minút pred 22-hou. A zabralo to - repráky totiž som mal namierené na ich spálňu.
ďalej sa už nerozmnožujú???? to bolo cieľom Tvojho útoku?????
bubkoch
25.07.11,04:53
zazvon im pri dverach s modrymi sluchatkami na usiach a puškou s hračkarstva v rukach ... zaberie to
misoft
25.07.11,18:17
ďalej sa už nerozmnožujú???? to bolo cieľom Tvojho útoku?????
BINGO! Už nie :D. Potomok uletel, je tam ticho ako v hrobe.
buchač
25.07.11,18:32
ahojte poradaci, susedia mi trieskaju 11 mesiacov nad hlavou, nespim vobec, robia to aj cez den...ked zavolam hliadku tak mi pred policiou povie ze som psychicky narusena ona netrieska...je to aj na obvodnom urade tam to nechcu riesiť už 5 tyzdnov..takto zit neviem, nemá mi kto pomoct...

prosim poradte

...hm...to sú ale teda ;):rolleyes:...........aj cez deň :confused::confused::confused::confused:



...šak by aj v noci mohli .......či ????