Pomozte
17.07.11,23:20
Dobrý deň, pred tyždňom sa mi stala hrozná vec za ktorú sa tak trochu hanbím... Praáve som prišla z dovolenky a týžden pred ňou som v tom zhone omylom nechala v izbe tanier s kúskom nedojetého mäsa.. Dnes keď som prišla som sa veľi zhrozila, pretože som našla izbu v strašnom smrade a po tanieri behalo zopaár bielich ČERVÍKOV rôznej veľkosti... Mäso som okamžite zlikvidovala no bojim sa že sa tie čery budú v izbe aj naďalej množiť.. AKO SA ICH MÁM ZBAVIŤ?? :confused:
Pomozte
17.07.11,21:23
Dobrý deň, pred tyždňom sa mi stala hrozná vec za ktorú sa tak trochu hanbím... Praáve som prišla z dovolenky a týžden pred ňou som v tom zhone omylom nechala v izbe tanier s kúskom nedojetého mäsa.. Dnes keď som prišla som sa veľi zhrozila, pretože som našla izbu v strašnom smrade a po tanieri behalo zopaár bielich ČERVÍKOV rôznej veľkosti... Mäso som okamžite zlikvidovala no bojim sa že sa tie čery budú v izbe aj naďalej množiť.. AKO SA ICH MÁM ZBAVIŤ?? :confused:
video1983
17.07.11,22:16
niekto to ma rad :D :D slabe zaludky nepozerajte

http://free.zoznam.sk/video/boj-o-prezitie-1279127090
Zvedavôčka
17.07.11,23:32
AM,

ziaden strach, z tychto cervikov sa vyliahnu muchy a bude pokoj (teda vyliahli sa z vajicok, ktore do zabudnuteho masa nakladla nejaka u Vas uvaznena mucha a ziadne dalsie mnozenie nehrozi) ;)

Keby ste mali v dome mravce, videli by ste ako si na tych cervickoch pochutnaju :D
220870
18.07.11,03:49
Sú to červíky ,larvy múch.Takže ,biolitom.