multi
18.07.11,08:08
Ahojte,

chcem podať reklamu na facebook, pozrel som si možnosti aké ponúka, prečítal som si zopár článkov po nete takže v princípe viem všetko potrebné len mám problém určiť nejak skupinu pre ktorú to chcem ponúknuť nakoľko ide o špecifický tovar. Vie mi niekto poradiť? dik
dragan.michal
18.07.11,06:23
Ak myslíš skupinu ako záujmy tak začni písať názov do záujmy&likes. Bohužiaľ nie vždy ti tam nejakú skupinu nájde, takže musíš hľadať ďalej.
Adrián Řezníček
19.07.11,20:54
Asi viem čo myslíš. Nastavenie konkretnej vekovej kategórie. Na začiatku mi to dávalo možnosť pohlavie, mesto, vek od do ale teraz iba pohlavie :/ takze ked na to prídem, dám vedieť. Ak by niekto vedel o tejto situácii tak budem rad, ak to niekto vysvetlí
negotiant
20.07.11,04:19
Asi viem čo myslíš. Nastavenie konkretnej vekovej kategórie. Na začiatku mi to dávalo možnosť pohlavie, mesto, vek od do ale teraz iba pohlavie :/ takze ked na to prídem, dám vedieť. Ak by niekto vedel o tejto situácii tak budem rad, ak to niekto vysvetlí
pri spustani kampane sa na facebooku zobrazi obrazovka z prilozeneho suboru a po kliku na "Zobrazit rozsirene moznosti zacielenia" sa zobrazia ostatne kriteria na filter uzivatelov, ktorym sa kampan ma ukazovat. (aj pohlavie, rodinny stav,..)
multi
20.07.11,06:21
Pozrel som si to ale zatiaľ neviem vymedziť presne skupinu akú potrebujeme. Písal som aj na support facebooku či neuvažujú o možnosti pridať skupinu(y) ľudí do možnosti určenia reklám. Tak možno časom.
Adrián Řezníček
20.07.11,07:08
Toto isté mám aj ja. Ale ked som si dal na zaciatku že vytvorte si reklamu, tak som mal este dalsie moznosti ako veková kategoria od do, mesto v ktorom žije, alebo kraje
multi
20.07.11,09:00
To všetko viem, ide o to že keď ponúkaš špecifickú vec len pre vybraný okruh ľudí, kde vek,pohlavie,miesto nerozhoduje tak sú tie možnosti nanič v tomto prípade ako som zistil. Ďalšia vec sú tie záujmy. Nie každý má tieto "slová" v obľúbených položkách. Ale ak by sa dala pridať celá skupina tak by to problém odstránilo. Napr. ako máš advokátov, chirurgov,.... Mnohí z nich majú vytvorené spoločné skupiny.