florens
19.07.11,12:49
- poradí niekto , ktorá je dobrá? ponúk je veľa, ale ako vybrať tú správnu a aj cenovo prístupnú do malej začínajúcej predajne??
alessi
19.07.11,11:53
Ja mám podobný problém. Riesenie vidím v kúpe na inzerát. Sú totiž živnostníci ktorí ju už žiaľ nepotrebujú.
záleží najmä či ju chceš mať na pevno alebo budeš chcieť chodiť s ňou. V druhom pripade treba akumulátor.
Jednoznačne musí mať fiskálny modul.
Gina Er
19.07.11,13:08
ak môžem poradiť,kúpila by som novú,tam máte aj záruku....ak kúpite používanú,neviete,kedy vám odíde do večných lovíšť.takáto lacná sa potom môže riadne predražiť.
florens
19.07.11,14:03
určite kúpim novú, len neviem na aký tip sa mám zamerať. podelí sa niekto o svoje praktické skúsenosti??
Gina Er
19.07.11,14:08
určite kúpim novú, len neviem na aký tip sa mám zamerať. podelí sa niekto o svoje praktické skúsenosti??
také základné rozdelenie je podľa počtu položiek,čím väčší sortiment,tým viac PLU potrebuješ.budeš chodiť na jarmoky alebo iba v obchode bude? ak s ńou budeš niekam chodiť,tak prenosnú treba.
chceš aj snímač čiarového kódu? váhu?
je veľa kritérií,záleží na Tebe,čo potrebuješ a čo chceš....
florens
19.07.11,17:33
také základné rozdelenie je podľa počtu položiek,čím väčší sortiment,tým viac PLU potrebuješ.budeš chodiť na jarmoky alebo iba v obchode bude? ak s ńou budeš niekam chodiť,tak prenosnú treba.
chceš aj snímač čiarového kódu? váhu?
je veľa kritérií,záleží na Tebe,čo potrebuješ a čo chceš....

...vieš poradiť nejakú firmu, ktorá by mi vedela dať konkrétnu ponuku podľa mojich požiadaviek?registračku budem mať iba v obchode, snímač nevyužijem a váhu tiež nie...
alessi
19.07.11,19:14
SalveQ
05.08.11,08:25
oner
07.08.11,03:07
ak by ste ešte niekto potrebovali pokladňu tak mám Euro 50mini - fiškálna...
Je používaná asi 3mesiace.. stále v záruke.. kupovala sa asi v marci za 450

Mal som bufet... no ukončil som ho tak mi pokladňa ostala...
Ja ju už nevyužijem.. tak ak niekto potrebuje, určite sa dohodneme..
Rusalka 24
04.10.11,12:48
Neviem ci len nemam stastie ale nikto nic nepise o srotovnom na stare pokladne.ved srotovne plati len do konca oktobra a ked sa pýtam nejakeho podnikatela tak ani nevie ze si ma prerobit alebo kupit do konca roka novu pokladnu.Ako ste na tom vy?
SalveQ
04.10.11,14:16
No aj by som o šrotovnom čo to napísal, ale z mojich úst by to bolo považované asi za reklamu... :D Len spomeniem všeobecne, Elcom nie je jediný, kto poskytuje šrotovné (predpokladám, že bola reč o ich produktoch). Niektoré konkurenčné produkty umožňujú šrotovné až do konca roka a takisto do výšky 120.- s DPH.
xxyy
13.10.11,13:06
ak je to ešte aktuálne, môžem vám poradiť z mojej skúsenosti. Mala som nefiškálnu pokladňu bixolon 350, ktorú som si dala fiškalizovať a zakúpila si k nej pokladničný softvér fisdata partner a dostala som šrotovné 50€. Pre moje potreby je to postačujúce riešenie. Ak to pomôže budem rada.