clare11
20.07.11,13:22
Ahojte! O týždeň ideme do hotela Relax na Rhodos. Chcem sa opýtať, či ste tam niekto boli.. Máme zaplatené all inclusive na 12 dní. Tak koľko by sme si asi mali zo sebou zobrať eur, ak chceme ísť na nejaký výlet a kúpiť domov nejaké suveníry. Len približne mi poraďte, nemám žiadnu predstavu...Neboli sme ešte takto na dovolenke, preto sa pýtam. Sme dvaja dospelí a dve deti.
Ďakujem.
Darica
21.07.11,17:26
My sme sa z tohto hotela vrátili asi pred týždňom. Je to príjemný a čistý hotel s výbornou stravou. Akurát by som ju pomenovala na plnú penziu nie all inc. Len pitie je po celý deň k dispozícii. Strava len v určené hodiny, čiže sme deťom dokupovali jedlo, sladkosti a nanuky aj pocas dňa.
Určite odporúčam si požičiať auto - nejaké malé nás vyšlo asi 35 eur plus si platíš benzín na 1 deň a pozrieť si Lindos - akropolu - nádhera ( vstupné pre dosp. 6 eur.) a Rhodos - staré mesto, prístav.... Boli sme v aqvaparku vo Faliraki - na 1 osobu 20 eur - je tam krásne. ( Chceli sme brať taxík ale zistili sme že tam chodí autobus zdarma o 10.00 a naspäť o 17.00.( to nám nikto nepovedal)
Suvenírov je tam habadej za primerané ceny - pálenka Ozzo( asi tak nejak) a dámska kávová ( mňam) - oko lo 10 eur.arašídky v karamele so sezamom, dobré cukríky...
Rhodos je nádherný a more tyrkysové - pri hoteli sú 3 pláže - najkrajšia je asi pri hoteli atlantika imperiál ( aj hotel je nádherný) Príjemnú dovolenku !
clare11
25.07.11,10:07
Ďakujem za odpoveď. Ešte som sa chcela opýtať, či nebolo nutné na večeru pre mužov dlhé nohavice. A druhá otázka: koľko približne mám na osobu vziať eur. Kartu neberiem.
Letko
25.07.11,10:16
Ďakujem za odpoveď. Ešte som sa chcela opýtať, či nebolo nutné na večeru pre mužov dlhé nohavice. A druhá otázka: koľko približne mám na osobu vziať eur. Kartu neberiem.

Byť na tvojom mieste si radšej vezmem kartu, pretože keď ti ukradnú kartu, môžeš ju dať zablokovať a peniaze ti ostanú. Najlepšie je mať malú hotovosť a kartu.
sussan11
26.07.11,09:18
ja som sa z tejto oblasti vrátila pred pár dňami, pozreli sme rhodos, lindos, tzampiku, ostrov symi.. mala sme len polpenziu, ale stačilo, a minula som okolo 200e, s výletmi, suvenírmi, zmrzlinami a nápojmi.
Erislava
26.07.11,09:42
Ak budete mať požičané auto doporučujem zájsť na pláž Ladiko, ta je skalnatá, pláž Tsambika je piesočnatá ako v Taliansku, určite navštíviť Lindos, prehliadka starým Rhodosom, Kamiros, Faliraki, Petaloudes - údolie motýľov, Prasonisi - tam sa zlievajú moria. Je to nádherný ostrov a tiež doporučujem radšej si zobrať kartu, človek nikdy nevie, čo sa môže stať.
Darica
26.07.11,10:27
Nie, dlhé nohavice určite netreba. Raňajky a obedy v tomto hoteli sú na krytej terase ( nie je horúco) a večere v jedálni.Nie je tam výber ako som napr. zažila inde, ale vyberieš si. Varia naozaj chutne napr. kuracie rezne, obaľované filé, každý deň bravčové na iný spôsob, ale vždy zásadne z kare, zemiaky, ryža, mleté mäso, cestoviny, boli aj morské špeciality,syr feta, zelenina na mnoho spôsobov. Určite vyskúšaj zeleninivý šalat s kôprom - bol výborný.Stále k obedu a večeri bol melon, nektarinky, pomaranče, zmrzlina, k večeri bol aj múčnik. Čiže aj keď výber nevyzeral, až tak pestro ( kvantita) , my sme si vždy pochutili. ( kvalita)
Darica
26.07.11,10:47
A ešte k peniazom, my sme mali asi 400 - 500 eur a skoro všetko sme minuli. Napr. sme kúpili nanuk ( 4) -a 10 eur bolo fuč. Ale aj sme si nakúpili ( sú tam pekné futbalové dresy pre chlapcov, hodinky, šperky, aj dámske a pánske oblečenie a obuv ( aj ,,značkové" ) a dosť z ostrova videli - a to stálo asi najviac.Mladšiemu sa jednoznačne páčil Vodný svet vo Faliraki a nám Lindos. Užite si to.