pettte
20.07.11,14:16
Mne sa na porade "páči" to, ako si tu takmer každý škrabká svoj egoizmus. Vôbec nezáleží na téme, počasí časti dňa, pohlaví... Stačí malý náznak nesúhlasu a... spustí sa vodopád... čo vodopád! Priam riava sračiek na hlavu nesúhlasiaceho. A s porady je... hmm duel dvoch, troch, piatich.. samoľúbych debilov. Na kieho sem píšete té výplody Vašich mozgov. Som a odvážim si tvrdiť, že sme zvedaví akú máte skúsenosť s témou, nie kto s Vás má väčšie(ho) ego! Napíšte Váš názor, Vašu skúsenosť, svoj pohľad na tému a nereagujte na názory, skúsenosti, pohľady iných. Vedzte, že ten Váš jediný je len jeden s mnohých.

Pomôžete vlastne tým čo hľadajú Vašu, či naše skúsenosti. Či ste tu preto, že Vás už nik iný nepočúva???!!!
pepsikova
21.07.11,01:03
pettte
Junior Member
Členom od: 20-07-11
Príspevky: 4
pettte je offline (nepripojený)


...a na to, že si sa zaregistroval včera, máš dobrý postreh a prehľad o hĺbke príspevkov...alebo je to len nový nick starého člena, ktorý nevie, nechce, bojí sa povedať nahlas svoju mienku o diskutujúcich- aby si nepokazil renomé?..lebo fakt a to mi ver, nie je možné za pár chvíľ poznať komplet poradu a poraďákov a dovoliť si takéto niečo tvrdiť,ani keby si ako anonym čítal mesiac-dva...
....a ak sa v niektorej téme prudšie diskutuje a z príspevkov lietajú iskry- nuž, to je bežná časť hlbšej komunikácie, kedy jeden sa snaží presvedčiť o svojej pravde,svojom presvedčení ostatných-ktorí tiež majú svoje presvedčenie...to sa ti v bežnom živote nestáva, v reči z úst?..len tu ti to vadí- v reči písma?...
...oni aj reakcie potom bývajú rôzne,záleží na sile osobnosti, ako prijme vyjadrenie iného...a toto je virtuálny svet, do ktorého sa snažíme zakomponovať svoje predstavy...
...takže,pokiaľ si starý člen, ktorý sa za novým nickom skrýva so svojím skutočným názorom a ide tu riešiť čiesi ego- sorry,nepýtaj sa "prečo"...
...a pokiaľ si starý člen, mal by si už pri prečítaní názvu témy a zopár prvých príspevkov zistiť ,či to bude plodná diskusia a vbehneš do nej, alebo sa len niekto potrebuje vykvákať a trápnymi otázkami tému zamotá a vyvolá "davovú psychózu!...

...a čo sa týka tých debilov- debilné sa mi vidí mať dva nicky a pod každým iný názor...
video1983
21.07.11,03:39
myslim si ze najvacsou odmenou pre zakladatela by bolo tuto temu ignorovat nech sa nadalej utapa vo svojich ubohych egoistickych sraciek ktore mu lezu z ust! inak dobre rano
Barbara
21.07.11,04:30
Holky a chlapci, čo keby ste nekrmili jeho ego s tým, že naňho reagujete, šak to citiť na 100 míl, že je to provokácia, lebo vie, že určite naňho budete reagovať;);)

Milí Poraďáci, neberte to v zlom, ale tuším nikdy sa nenaučíte nereagovať na takéto k...ny

houk
Indeed
21.07.11,04:34
Nuž čo, "pumpovanie" ega drbaním iných, sa stáva slovenskym národným športom,

vidno to na každom kroku,

inak poraďaci boli vždy akási "extra kasta" ,skrátka horných 10 000 .;)
pettte
21.07.11,05:11
No!!! Konečne jeden čo ma pochopil... díky!
pettte
21.07.11,05:11
Holky a chlapci, čo keby ste nekrmili jeho ego s tým, že naňho reagujete, šak to citiť na 100 míl, že je to provokácia, lebo vie, že určite naňho budete reagovať;);)

Milí Poraďáci, neberte to v zlom, ale tuším nikdy sa nenaučíte nereagovať na takéto k...ny

houk
No!!! Konečne jeden čo ma pochopil... díky!
pettte
21.07.11,05:22
pettte
Junior Member
Členom od: 20-07-11
Príspevky: 4
pettte je offline (nepripojený)


...a na to, že si sa zaregistroval včera, máš dobrý postreh a prehľad o hĺbke príspevkov...alebo je to len nový nick starého člena, ktorý nevie, nechce, bojí sa povedať nahlas svoju mienku o diskutujúcich- aby si nepokazil renomé?..lebo fakt a to mi ver, nie je možné za pár chvíľ poznať komplet poradu a poraďákov a dovoliť si takéto niečo tvrdiť,ani keby si ako anonym čítal mesiac-dva...
....a ak sa v niektorej téme prudšie diskutuje a z príspevkov lietajú iskry- nuž, to je bežná časť hlbšej komunikácie, kedy jeden sa snaží presvedčiť o svojej pravde,svojom presvedčení ostatných-ktorí tiež majú svoje presvedčenie...to sa ti v bežnom živote nestáva, v reči z úst?..len tu ti to vadí- v reči písma?...
...oni aj reakcie potom bývajú rôzne,záleží na sile osobnosti, ako prijme vyjadrenie iného...a toto je virtuálny svet, do ktorého sa snažíme zakomponovať svoje predstavy...
...takže,pokiaľ si starý člen, ktorý sa za novým nickom skrýva so svojím skutočným názorom a ide tu riešiť čiesi ego- sorry,nepýtaj sa "prečo"...
...a pokiaľ si starý člen, mal by si už pri prečítaní názvu témy a zopár prvých príspevkov zistiť ,či to bude plodná diskusia a vbehneš do nej, alebo sa len niekto potrebuje vykvákať a trápnymi otázkami tému zamotá a vyvolá "davovú psychózu!...

...a čo sa týka tých debilov- debilné sa mi vidí mať dva nicky a pod každým iný názor...
Dík. Som tu nový a som sklamaný. akákoľvek téma končí asi cca treťou odpoveďou. Potom to už je boj o väčšie ego, žiaľ. Potom musíč čítať tony blivajzu aby si sa čosi dozvedel. Takže sa asi dlho nezdržím.
erzet
21.07.11,05:36
Musím mu dať Petttemu, čiastočne, za pravdu. Preberali sme to aj na jednom stretku v Blave. Pokiaľ dáš: súhlasím, užitočné, zábavné je všetko v poriadku. Opováž sa však dať: mimotémy, neužitočné, nevhodné. Potom si to zlizneš a dostaneš to vrátené, možno dva, aj trikrát. Mám s tým skúsenosti, nielen ja. Myslím, že: mimotémy, neužitočné, nevhodné by sa malo zrušiť, bolo by menej problémov. Ja s tým problém nemám, viď http://www.porada.sk/1801026-post897.html
terezamaria
21.07.11,11:42
Dík. Som tu nový a som sklamaný. akákoľvek téma končí asi cca treťou odpoveďou. Potom to už je boj o väčšie ego, žiaľ. Potom musíč čítať tony blivajzu aby si sa čosi dozvedel. Takže sa asi dlho nezdržím.
A prečo tie " tony blivajzu " čítaš? Veď na to, aby si tak dokonale
poznal/a/ Poradu, si musel/a/ veľmi dlho sledovať, o čom to tu je.
A to, že Ťa pepsikova presvietila behom minúty, keď zistila,
že je to ďaľší nick, pod ktorým budeš provokovať a písať tie Tvoje
blivajzy a ten druhý - slušný nick Ti bude slúžiť na predvedenie
Tvojej slušnej polovice ja, je úplne normálna skutočnosť. Či čakal/a/
si niečo iné?
Barbara
21.07.11,11:45
nooo tak dlho sa nezdržal, ale pre istotu si založil tému


http://www.porada.sk/t172917-aky-je-rozdiel-medzi-vanovou-a-sprchovou-podomietkovou-bateriou.html

ja nič ja muzikant- hovorí pettte:D................
trisestri
21.07.11,11:52
pette,indeed atd si sám aj odpovedá vlastnými nickmi,nuž kolko je ešte schopný ich pozakladat,ten Milanko Karas či kto to je-ako písala jedna poradačka to chce odbornú liečbu-iných tu obvinuje, lebo je sám nepochopený a tak by chcel zaujat a pohladkat vlastné ego,nuž po jeho vyčinoch tu na Porade,davat taký príspevok je tak trochu schizofrenické.