Enuša
20.07.11,19:02
Ahojte, prosim velmi pekne o radu.
Nahodila som doklady za stvrt rok a vytlacila danove priznanie.
Firma bola zalozena len nedavno a toto je jej prive stvrtrocne danove priznanie. V programe Pohoda som si vytvorila priznanie a tlacova zostava ma prekvapila. Su v nej vypisane iba body 21, 23, 30. Vsade je ta ista suma - suma ktoru nam ma DU vratit. Predpokladam, ze toto priznanie nie je spravne, kedze tam nieje suma z coho to bolo vyratane. :(
Prosim poradte co a ako. Velmi pekne dakujem!:confused::confused:
srska
20.07.11,17:19
Ahojte, prosim velmi pekne o radu.
Nahodila som doklady za stvrt rok a vytlacila danove priznanie.
Firma bola zalozena len nedavno a toto je jej prive stvrtrocne danove priznanie. V programe Pohoda som si vytvorila priznanie a tlacova zostava ma prekvapila. Su v nej vypisane iba body 21, 23, 30. Vsade je ta ista suma - suma ktoru nam ma DU vratit. Predpokladam, ze toto priznanie nie je spravne, kedze tam nieje suma z coho to bolo vyratane. :(
Prosim poradte co a ako. Velmi pekne dakujem!:confused::confused:v pohode existuje aj zostava - podklady k dani z pridanej hodnoty - tam uvidíš z čoho ti to vyrátava;)
ak ste nemali dovozy z 3. krajín (r.25) tak je to ok
srska
20.07.11,17:21
ak ste nič nedodali - 3,4,7,8,... a 19 zostanú prázdne
Enuša
20.07.11,17:24
dakujem, za odpoved.
Nic sme nedodali, ziadna fa od nas nesla. Tieto 3 mesiace sme len prijmali dodavatelske Fa a platili blocky. ( prerabal sa priestor, a predavat sa zacne az v tomto mesiaci.)
Enuša
20.07.11,17:24
Este sa prijali nejake pozicky, ale tie do dane nejdu.
Enuša
20.07.11,17:27
Prekvapilo ma, ze nikde na priznani nieje uvedena zakladna sadzba pre dph. :(
Enuša
20.07.11,17:28
v pohode existuje aj zostava - podklady k dani z pridanej hodnoty - tam uvidíš z čoho ti to vyrátava;)
ak ste nemali dovozy z 3. krajín (r.25) tak je to ok
podklady som pozrela, vyzera, ze je to v poriadku. Dakujem za radu, kde to najdem :)
srska
20.07.11,17:31
Prekvapilo ma, ze nikde na priznani nieje uvedena zakladna sadzba pre dph. :(je ale teraz ich máte prázdne. existuje v plnej verzii cvičebná firma nový s.r.o. - tam trénuj dodania a nadobudnutia. potom budeš vidieť ako sa ti vyplnia príslušné riadky v dp dph;)
Enuša
20.07.11,17:33
je ale teraz ich máte prázdne. existuje v plnej verzii cvičebná firma nový s.r.o. - tam trénuj dodania a nadobudnutia. potom budeš vidieť ako sa ti vyplnia príslušné riadky v dp dph;)
Dakujem, si poklad! :) Takze mozem byt v klude, priznanie je spravne, ze je tam len ten odpocet?
Enuša
20.07.11,17:36
je ale teraz ich máte prázdne. existuje v plnej verzii cvičebná firma nový s.r.o. - tam trénuj dodania a nadobudnutia. potom budeš vidieť ako sa ti vyplnia príslušné riadky v dp dph;)
A odkial bude DU vediet, z akej sumy som to vyratala, a ci je to spravne? :confused:
srska
20.07.11,17:42
A odkial bude DU vediet, z akej sumy som to vyratala, a ci je to spravne? :confused:keď prídu na kontrolu, tak si to odkontrolujú, či to bol oprávnený no:)
Enuša
20.07.11,17:52
keď prídu na kontrolu, tak si to odkontrolujú, či to bol oprávnený no:)
OMG, dakujem mooc pekne :)