ivet.
21.07.11,17:07
Som zdravotne ťažko postihnutá a doteraz som bola zamestnaná cca 20 rokov. Žiaľ vyskytol sa problém, že som z org. dôvôdov dostala výpoveď.
Ospravedlňujem sa vopred, že tu nebudem rozpisovať môj problém, ale pri toľkých zamestnanoch je riziko, že niekto chodí na toto forum a prečíta si môj príspevok.
Ale potrebujem radu ohľadom mojej výpovede a môjho zdravotného stavu, preto hľadám niekoho, kto sa vyzná v pracovno právnych veciach ( nejakého právnika alebo advokáta alebo kto už prešiel podobným problémom). Bola by som rada, keby ste mi poslali svoj mail, kde by som sa na problém opýtala osobne.
Vopred píšem, že som si prečítala príslušný paragraf aj som sa pýtala na inšpektoráte práce, žiaľ s odpoveďou od nich nie som spokojná, lebo sa líši od zákonníka práce...
Je mi teraz veľmi ťažko, lebo po toľkých rokoch opúšťam prácu, ktorú som ovládala a cítim sa naozaj mizerne, tak mi hádam niekto odpovie.
Vopred veľmi pekne ďakujem za odpoveď.
veronikasad
21.07.11,15:22
uveď aspoň §, na základe ktorého si dostala výpoveď. Má zamestnávatel predchádzajúci súhlas UPSVaR ?
alaya1
21.07.11,15:25
Veronika, nepise, ci ma TZP, ci ID.Moj nazor je, ze to trebalo ustriehnut este pred vypovedou, nie?
veronikasad
21.07.11,15:31
Veronika, nepise, ci ma TZP, ci ID.Moj nazor je, ze to trebalo ustriehnut este pred vypovedou, nie?
Ala, neviem na čo myslíš ty, moja otázka smerovala k § 66 ZP

§ 66
Na začiatok (http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-01-03-2010-a.html#hore)

Zamestnancovi so zdravotným postihnutím môže dať zamestnávateľ výpoveď len s predchádzajúcim súhlasom príslušného úradu práce, sociálnych vecí a rodiny, inak je výpoveď neplatná. Tento súhlas sa nevyžaduje, ak ide o výpoveď dávanú zamestnancovi, ktorý dosiahol vek určený na nárok na starobný dôchodok, alebo z dôvodov ustanovených v § 63 ods. 1 písm. a) a e).

§ 40
Na začiatok

(8) Zamestnanec so zdravotným postihnutím na účely tohto zákona je zamestnanec uznaný za invalidného podľa osobitného predpisu, ktorý svojmu zamestnávateľovi predloží rozhodnutie o invalidnom dôchodku.
ivet.
21.07.11,15:59
Mám ZŤP-S a poberám čiast. inval. dôchodok. Mám aj na zdravotných odvodoch úľavu nakoľko mám postih okolo 70% ( presne teraz ani neviem )

Výpoveď mi bola ešte len oznámená ústne , podpisujem ju až za dva týždne. Práve kvôli súhlasu z ÚPSVaR sem píšem. Vraj mám výpoveď z organ. dôvodov a to dohodou . Musí byť ten súhlas ak mám takúto formu výpovede alebo nie ?
A musí byť súčasťou výpovede ? Teda musia mi ten súhlas ak je potrebný najprv ukázať ?
alaya1
21.07.11,16:02
Dohoda, nie je vypoved. S dohodou nemusis suhlasit. vypoved ti citovala veronika. Aj ked je vypobved z org.dovodov, nemoze ti ju dat zamestnavatel bez suhlasu UPSVaR.
Ak to chcu dat dohodou, ziadaj preplatenie odstupneho , plus vypovedna doba. Opakujem, dohoda je o dohode, nemusis suhlasit.
veronikasad
21.07.11,16:03
Mám ZŤP-S a poberám čiast. inval. dôchodok. Mám aj na zdravotných odvodoch úľavu nakoľko mám postih okolo 70% ( presne teraz ani neviem )

Výpoveď mi bola ešte len oznámená ústne , podpisujem ju až za dva týždne. Práve kvôli súhlasu z ÚPSVaR sem píšem. Vraj mám výpoveď z organ. dôvodov a to dohodou . Musí byť ten súhlas ak mám takúto formu výpovede alebo nie ?
A musí byť súčasťou výpovede ? Teda musia mi ten súhlas ak je potrebný najprv ukázať ?
Ak podpíšeeš dohodu o skončení prac.pomeru v zmysle § 60 ZP, zamestnávatel nepotrebuje súhlas UP (ulahčíš mu to). Ak pracovný pomer nechceš skončiť, žiadnu dohodu nepodpisuj.

Keď bude mať súhlas UP, môže ti dať výpoveď v zmysle § 63 odst. 1 písm. b) Zákonníka práce. Výpovedná doba začne bežať od 1. kal. dňa nasl. kal. mesiaca.
Gina Er
21.07.11,16:06
v žiadnom prípade nepristúp na DOHODU!!!!!!!
veronikasad
21.07.11,16:09
Ešte k tej výpovedi v zmysle § 63 odst. 1 písm. b). Ak ti bude odovzdaná osobne, nezabudni na kopiu napísať prevzala dňa a podpísať prevzatie. (dátum je dôležitý, aby si tam zamestnávatel nedopísal iný).
ivet.
21.07.11,16:13
ďakujem za odpovede, ste zlatí...ono výpov. dobu mám aj odstupné. Inú možnosť nemám, len dohodu podpísať, lebo aj tak by ma odtiaľ dostali...ide len o to, aby som im to sťažila, pretože ma neprepúšťajú kvoli odvedenej práci ale ide zrejme o niečo osobné o čom som si neni vedomá :(

ešte raz ďakujem .
veronikasad
21.07.11,16:17
ďakujem za odpovede, ste zlatí...ono výpov. dobu mám aj odstupné. Inú možnosť nemám, len dohodu podpísať, lebo aj tak by ma odtiaľ dostali...ide len o to, aby som im to sťažila, pretože ma neprepúšťajú kvoli odvedenej práci ale ide zrejme o niečo osobné o čom som si neni vedomá :(

ešte raz ďakujem .
nerozumiem tomu čo píšeš. Kedy máš skončiť pracovný pomer dohodou ? S kolkomesačným odstupným ?
Tweety
21.07.11,16:23
v žiadnom prípade nepristúp na DOHODU!!!!!!!
Prečo? veď môže byť z organizačných dôvodov, s nárokom na odstupné. ALe v tej dohode to musí aj tak byť definované.
alaya1
21.07.11,19:09
Mpj manzel podpisal dohodu tiez, zo zdravotnych dovodov, a dostal vsetko preplatene, len to treba ustriehnut. Zamestnavatel skusa co moze. Ked vidi, ze neuspeje, dodrzi zakon.A clovek sa aspon nenervuje pocas vypovednej doby.