nelagl
21.07.11,18:39
prosím o radu skúsenejších...
od polovice júna do augusta 2011 som sa zamestnala na dohodu o vykonaní práce, pričom sme sa so zamestnávateľom dohodli na vyplácaní oficiálnej mzdy, tak aby ma nevyradili z úradu práce. To bolo všetko fajn ( vyplatili mi 90 € brutto) ale mala som ešte do začiatku tohto pracovného pomeru príjem 43,20 od iného zamestnávateľa ( zatial je to OK) avšak spolupracujem s reklamnou agentúrou možno niekto pozna netpanel kde vyplnujem prieskumy cez e-mail a oni mi vyplatili odmenu 8,30 (1 x ročne) akurát v tom júni.
Pri zrátaní týchto súm by som prevýšila príjem za jún, ktorý je možný popri evidencii na úrade práce. Lenže netuším či ten príjem od netpanelu mám považovať za oficiálny ktorý "hlásia" na úrady, keďže nemám s nimi žiadnu dohodu ani potvrdenie o prijme. Neviem sa s nimi skontaktovať, aby mi objasnili ako považujú tento príjem...
Obávam sa spätného vyradenia z úradu práce a toho,že si budem musieť hradiť odvody...
Prosím poradte mi čo mi hrozí, ako sa zachovať, ako z toho vykľučkovať najlepšie ĎAKUJEM
Mila123
21.07.11,16:47
spätne ťa nevyradia...retroaktívne nie je možné......ak si prekročila príjem, môžu ťa vyradiť, ak sa nemýlim, teraz na 3 mesiace
veronikasad
21.07.11,16:47
nahlásila si tieto dohody na UP pred začiatkom výkonu práce ?
nelagl
21.07.11,16:51
áno nahlásila samozrejme, obávam sa toho príjmu z netpanelu 8,30 o ktorom nemám žiadny doklad, obávam sa že ten príjem nejakým spôsobom zistia...
Mila123
21.07.11,16:52
áno nahlásila samozrejme, obávam sa toho príjmu z netpanelu 8,30 o ktorom nemám žiadny doklad, obávam sa že ten príjem nejakým spôsobom zistia...
jasne, že to zistia, nie okamžite, ale z údajov SP
veronikasad
21.07.11,16:55
áno nahlásila samozrejme, obávam sa toho príjmu z netpanelu 8,30 o ktorom nemám žiadny doklad, obávam sa že ten príjem nejakým spôsobom zistia...
na základe čoho ti chodí odmena ?
nelagl
21.07.11,16:58
to som si aj myslela že to zistia ak to ta firma hlasila na SP.
odmena mi chodi na základe vyplnenania dotazníkov, potom je raz za pol roka vyplácanie ( samozrejme že som na to nemyslela ked som sa zamestnala,že mi ešte pride tých zopár drobných). síce ta odmena prišla v júli asi 11.teho,ale pokial viem vyplácanie je k 30.6...
takže mam sa radšej isť priznať na urad prace teraz alebo čakať na vyradenie z ich strany?
veronikasad
21.07.11,16:59
to som si aj myslela že to zistia ak to ta firma hlasila na SP.
odmena mi chodi na základe vyplnenania dotazníkov, potom je raz za pol roka vyplácanie ( samozrejme že som na to nemyslela ked som sa zamestnala,že mi ešte pride tých zopár drobných). síce ta odmena prišla v júli asi 11.teho,ale pokial viem vyplácanie je k 30.6...
takže mam sa radšej isť priznať na urad prace teraz alebo čakať na vyradenie z ich strany?
na základe akej zmluvy je táto odmena ? Do SP sa nahlasujú len dohodári.
nelagl
21.07.11,17:04
pri registrácii na ich internetovej stranke su uvedené moje údaje, ktoré aplikovali do akejsi dohody, ktorá nie je z mojej strany podpísaná,ale na konci je uvedené:
"Osoba berie na vedomie, že prijatá odmena môže byť považovaná za ostatný príjem v zmysle ustanovenia § 8 zákona č. 595/2003 Z.z., o dani z príjmov"
veronikasad
21.07.11,17:06
pri registrácii na ich internetovej stranke su uvedené moje údaje, ktoré aplikovali do akejsi dohody, ktorá nie je z mojej strany podpísaná,ale na konci je uvedené:
"Osoba berie na vedomie, že prijatá odmena môže byť považovaná za ostatný príjem v zmysle ustanovenia § 8 zákona č. 595/2003 Z.z., o dani z príjmov"
Výplatu takejto odmeny UP nezistí. keďže ide o malú sumu, nenahlasovala by som ju.
nelagl
21.07.11,17:08
ok, tak teda to nepriznám...
čo by mohlo nastať ak mi na to prídu neskôr, vyradia ma z evidencie k dátumu zistenia skutočnosti? ( t.j. napr. 15.8. na 3 mesiace?)
veronikasad
21.07.11,17:12
ok, tak teda to nepriznám...
čo by mohlo nastať ak mi na to prídu neskôr, vyradia ma z evidencie k dátumu zistenia skutočnosti? ( t.j. napr. 15.8. na 3 mesiace?)
Osobnú skúsenosť nemám, ale podľa príspevkov na porade - vyraďujú spätne, v tomto prípade asi od 1.6. a na zaradenie netreba čakať 3 mesiace (teraz sa množia prípady vyradenia sčítacích komisárov kvoli prekročeniu príjmu).

Za obdobie, počas ktorého ťa spätne vyradia, sa musíš prihlásiť v zdr.poisťovni ako samoplatitel.
nelagl
21.07.11,17:22
ok, a ako by som si mohla "poistiť" situáciu, ak by ma vyradili spätne k tomu 1.6, aby som neplatila za viacero mesiacov zdravotné poistenie. (napr. budem pracovať do konca augusta, a nebudem mať zamestnanie ani v septembri, októbri... ) ? že by som sa napr. teraz dobrovoľne odhlasila z UP na 2 týždne a potom prihlásila - aby vznikolo prerušenie a od toho augusta už nehrozilo riziko platenia poistenia?
veronikasad
21.07.11,17:25
ok, a ako by som si mohla "poistiť" situáciu, ak by ma vyradili spätne k tomu 1.6, aby som neplatila za viacero mesiacov zdravotné poistenie. (napr. budem pracovať do konca augusta, a nebudem mať zamestnanie ani v septembri, októbri... ) ? že by som sa napr. teraz dobrovoľne odhlasila z UP na 2 týždne a potom prihlásila - aby vznikolo prerušenie a od toho augusta už nehrozilo riziko platenia poistenia?
pri dobrovolnom odhlásení ťa zaevidujú najskôr o tri mesiace. (doporučujem krátkodobé zamestnanie, ukončenie prac.pomeru v skúšobnej dobe).
nelagl
21.07.11,17:28
ďakujem za rady veľmi pekne... prajem pekný večer
(snáď už konečne vyjde dlhodobé zamestnanie a nie takéto "dohodárčenie".. ufff)
mimi3
21.07.11,17:44
dá sa požiadať o vyradenie na viac ako 15 dní a to z dôvodu že ideš hľadať prácu do zahraničia, tak ťa zaevidujú najskôr po
15-tom dni, pri prekročení príjmu nie je vyradenie na 3 mesiace pokiaľ ukončíš túto dohodu, potom ťa môžu naevidovať hneď na druhý deň, vyradenie na 3 mesiace je keď pozde nahlásiš dohodu