Jaro_
22.07.11,07:59
Davnejsie som registroval e-shop do par internetovych katalogov, avsak sprostredkovatelia sluzieb suvisiach s e-shopmi vacsinou slubuju, ze eshop vedia zaregistrovat do cca 40 katalogov. Ma niekto nejaky uceleny zoznam? nic sa mi nepodarilo najst.
camozzi
22.07.11,06:58
Podnikanie
26.07.11,17:28
Dantess
26.07.11,17:33
väčšina z toho je strata času
kabko
26.07.11,23:09
väčšina z toho je strata času

Vysvetli prečo?!
padro
27.07.11,08:10
Vysvetli prečo?!
no je to len taky mini zaklad, okrem toho treba mat na webe dobre texty, popisy, ziskavat linky ...
Dantess
27.07.11,09:15
Kopírujem to z jedného SEO článku, ktorý nájdete na google po zadaní seo

Pravda č. 2: Neexistuje viac ako 2500 vyhľadávačov
Niektoré SEO firmy a spoločnosti, ktoré ponúkajú registráciu do vyhľadávačov prehlasujú, že zaregistrujú Vašu stránku do viac ako 1000 vyhľadávačov. Faktom však je, že neexistuje žiadnych viac ako 1000 vyhľadávačov, nie je ich tisíc a dokonca ani sto.
Vyhľadávačov, ktoré Vám môžu priniesť nejakú návštevnosť, je maximálne 15 až 20 a kontrolujú 90% internetovej populácie.
Tieto "tisíce" vyhľadávačov, do ktorých Vás chcú neetické firmy zaregistrovať, sú väčšinou link farmy (http://www.webring.sk/weblog/2005/04/25/link-farmy/)*. Tieto stránky Vám však sotva prinesú sľubovanú návštevnosť. Navyše Vám hrozí, že takouto registráciou riskujete penalizáciu v skutočných vyhľadávačoch

Takže zhruba tak. Väčšina tých katalógov sú len na linkovanie a po čase na to google dojde a aj dostaneš penal za to... lepšie ako registrácia sú PR články, poprípade odkazy na Teba v nich
padro
27.07.11,09:17
hlavne sa treba pripravit na to ze dosiahnut dobre pozicie trva vela casu mesiace mozno roky...
Dantess
27.07.11,10:04
No závysí od konkurencie... Už za 3 mesiace sa dá dostať do top 10, potom za ďalšie 3 mesiace do top 3 no byť 1. to už chce vela makať na tom. Tam nestačia už len spätné odkazy, ale je dobré aj blogovať a tak...
padro
27.07.11,10:06
No závysí od konkurencie suhlas
Martin Mikláš
05.08.11,10:08
Katalógy sú väčšinou strata času. Reálne ich je možno 5, odkiaľ aj prídu ľudia na web. Ak chceš 1. miesto v Google, chce to sústrediť sa na 1 aktivitu u Teba na stránke. Keď hodíš do Googlu napríklad "ako funguje Google Plus", tak mám dnes prvých 8 miest - všetko vďaka sústredenej práci na jednom blogu. Žiadnymi takýmito stratégiami by som sa osobne nejako extra nezaoberal. Možno sa pomaly a ručne zaregistroval do pár, ale inak nič. Otázka dnes znie - chceš mať na stránke veľa nepodstatných vyhľadávačov alebo veľa ľudí?? Ak ľudí, tak zainvestuj do budovania vzťahu s nimi a Google si to všimne tiež...