risik6
22.07.11,08:54
stal som sa obetou podvodu na internete, zaplatil som bohuzial vopred a tovar som nedostal. Mam cislo uctu a k nemu meno a prefotene OP a VP, ktore budu najskor cudzie alebo falosne.
arizona
22.07.11,08:27
No, mozes ist na Policiu a nahlasit dalsieho podvodnika.

Potom sa mozes postavit do radu ,kde stoji mnozstvo ludi,ktori su este stale nepoucitelni z cudzich chyb a bezhlavo posielaju peniaze na anonymne ucty...

Prepac za uprimnost,ale takychto pripadov mas plny web,aj tu na Porade je ich dost.
Ak mas chut, tak si cez vyhladavac vyhladaj a citaj, ak nie tak sa zmier s tym, ze peniaze uz aasi neuvidis. Ale zazraky sa obcas deju...
bubkoch
22.07.11,09:25
No, mozes ist na Policiu a nahlasit dalsieho podvodnika.

Potom sa mozes postavit do radu ,kde stoji mnozstvo ludi,ktori su este stale nepoucitelni z cudzich chyb a bezhlavo posielaju peniaze na anonymne ucty...

Prepac za uprimnost,ale takychto pripadov mas plny web,aj tu na Porade je ich dost.
Ak mas chut, tak si cez vyhladavac vyhladaj a citaj, ak nie tak sa zmier s tym, ze peniaze uz aasi neuvidis. Ale zazraky sa obcas deju...

je sice jeden z mnohych obeti podvodu, ale to ziskanie penazi naspat nevidim az tak cierne, vsak peniaze poslal na nejaky ucet, nie osobne neznamemu cloveku ...

http://www.obroda.sk/clanok/10004/Ak-poeTlete-peniaze-na-zlOS-OAUnet,-musONte-ich-vymOThael/