koalko
15.01.06,22:24
Pán Richard idem na to až tak oficiálne. Neviem čo sa stalo, ale dnes ma to vyhadzuje z jednotlivých tém a pýta si stále moje už.meno a heslo. Keď sa chcem dostať do tlačív, tak ma to tam nepustí. Bola som vari vyradená z Porady? Alebo robím niečo zle? Však už niesom až taká začiatočníčka. S pozdravom.
Chobot
16.01.06,07:19
Pán Richard idem na to až tak oficiálne. Neviem čo sa stalo, ale dnes ma to vyhadzuje z jednotlivých tém a pýta si stále moje už.meno a heslo. Keď sa chcem dostať do tlačív, tak ma to tam nepustí. Bola som vari vyradená z Porady? Alebo robím niečo zle? Však už niesom až taká začiatočníčka. S pozdravom.

Toto nebude problém porady, ale problém Tvojho internetového prehliadača a nastavenia jeho zabezpečenia. Najprv si pozri v menu Možnosti Internetu, záložku Obsah a tam či más označené Automatické dokončovanie. Potom pozri zabezpečenie - či je vysoké alebo stredné. Ak používaš iný prehliadač než IE, tak to môže byť inde. Treba sa trochu pohrať sa nastavením prehliadača a potom to bude v poriadku. Máš asi nastavený prehliadač tak, aby si nepamätal pri otvárané nového okna, že na ten server si už prihlásení, preto pri každom otovrené okna pýta prihlásenie.
SERVIS
16.01.06,09:28
Minulý týžeň asi 3 dni aj odo mňa stále pýtal heslo a meno. Potom ho to prešlo, neviem čo to malo znamenať, ale už zase funguje po starom. A s nastavením som nijako nebabrala.
Chobot
16.01.06,09:38
Minulý týžeň asi 3 dni aj odo mňa stále pýtal heslo a meno. Potom ho to prešlo, neviem čo to malo znamenať, ale už zase funguje po starom. A s nastavením som nijako nebabrala.

S nastavením babreš aj keď niekedy o tom nevieš. Napríklad ak sa ti ukáže nejaká hláška, kde máš vybrať jednu z dvoch možností a pod tým je checkbox s textom napr. "Kliknite sem, ak nechcete, aby od Vás prehliadač nabudúce vyžadoval...", ktorý keď zaklikneš, tak zmeníš nastavenie rovnako, ako keby sa sa k tej voľbe preklikala cez nastavenie.
Jaja429
11.08.10,07:21
to čo sa mi dnes stalo ma nepotešilo...som polroka zamestnaná u niekoho kto mi neplatí socialnu a zdravotnú poisťovňu...ale najhoršie je že koli tomuto nemôžem dať okamžitú výpoveď !!!!! chcem aby ste mi poradili čo v takejto situácii, čo ak ma nebudú chcieť ošetriť alebo si budem musieť zaplatiť celú sumu u zubára...všetko zaplatiť sociálnej poisťovni...som z toho zmetená !!!! prosím poraďte mi !!!! dakujem
veronikasad
11.08.10,07:33
Jaja 429, v tejto téme odpoveď nedostaneš. Založ novú tému .