llo88
24.07.11,12:17
Dobrý deň,

mal by som jednu otázočku.

Kúpil som si baterku na svietenie a pokazila sa mi, tak som ju odniesol reklamovať. Vymenili akumulátor (súčiastka vo vnútri).

Teda moja otázka znie že predĺžila sa mi záruka na celú baterku alebo iba na akumulátor alebo vôbec.

za skorú odpoveď Ďakujem!
Gina Er
24.07.11,13:25
záruka je dva roky od dátumu zakúpenia.Baterka bola nejaký čas v obchode,alebo Ti ten akumulátor vymenili na počkanie? v prvom prípade sa záruka predlžuje o čas,pokiaľ bola v reklamačnom konaní,ak vymenili na počkanie,záruka je pôvodná,nepredlžuje sa.
arizona
24.07.11,14:11
Ja si myslim, ze na baterky sa nevztahuje 2 rocna zaruka. To by sa im ani neoplatilo vyrabat,len by sme chodili reklamovat a menit za nove...

Pozri si ,ak mas ZL, kolko tam uvadzaju. Podla mna 6 max. 12 mesiacov..
llo88
24.07.11,15:25
baterka tam bola asi mesiac.

tak teda sa záruka predlžuje len o mesiac????

niekde som čítal že pokiaľ mi vymenia súčiastku tak potom záruka na tu súčiastku sa predlžuje na 2 roky ale neviem či to je fakt alebo ako to presne funguje. to by som hlavne potreboval vedieť.

ďakujem!
Gina Er
24.07.11,15:29
baterka tam bola asi mesiac.

tak teda sa záruka predlžuje len o mesiac????

niekde som čítal že pokiaľ mi vymenia súčiastku tak potom záruka na tu súčiastku sa predlžuje na 2 roky ale neviem či to je fakt alebo ako to presne funguje. to by som hlavne potreboval vedieť.

ďakujem!
kde bola baterka mesiac? v obchode na reklamácii? baterka nie je súčiastka.
llo88
24.07.11,18:51
áno v obchode bola mesiac celá baterka . ale vymenili v nej akumulátor.
220870
24.07.11,19:21
Záruka je min 2 roky.U bateríí čiže el.článkov napr tuškových je pol roka.Baterky zásadne nekupovať v hypermarketoch.nosia sem staré nepredané zo západu.
llo88
24.07.11,19:58
ale to je batéria ako na svietenie !
a vymenili tam len akumulátor: