asustek2
24.07.11,14:05
Zamestnavatelovi som dal návrh na výpoved dohodou podla § 60 Zákonníka práce,mal mi odpovedať do 7 dní,ale neurobil tak doteraz-za 16 dni.Chcel by som vedieť,či sa tým moja výpoved stala právoplatnou,prípadne ako postupovať dalej,nakolko k 31.7. by som chcel zo zamestnania odísť.
veronikasad
24.07.11,12:08
Zamestnavatelovi som dal návrh na výpoved dohodou podla § 60 Zákonníka práce,mal mi odpovedať do 7 dní,ale neurobil tak doteraz-za 16 dni.Chcel by som vedieť,či sa tým moja výpoved stala právoplatnou,prípadne ako postupovať dalej,nakolko k 31.7. by som chcel zo zamestnania odísť.
Výpoveď dohodou ZP nepozná. Dohoda je súhlas obidvoch strán, ak ti zamestnávatel neodpovedal, s dohodou nesúhlasí.
avalik
24.07.11,12:17
ty si dal návrh na skoncenie pracovneho pomeru, nie vypoved

podla § 60 musia suhlasit obaja ucastnici - zamestnanec aj zamestnavatel

nejako neviem najst v zakone lehotu na odpoved do 7 dni, ktory par. ju uvadza?

informoval si sa aspon telefonicky ci akceptuju tvoj navrh?

ak nie tak podat riadnu vypoved podla § 61 - ale to k 31.7. skoncit PP nebude mozne
bubkoch
24.07.11,12:22
zamestnavatel nema ziadnu zakonnu povinnost reagovat alebo odpovedat na ziadost o skoncenie PP dohodou ...
tvoja jedina moznost je dorucit zamestnavatelovi do 31.7. klasicku vypoved s vypovednou dobou, tvoj PP skonci 30.9. a 1.10. mozes nastupit kde chces