majkaZA
24.07.11,18:32
Hľadám vhodný sušiak na prádlo do mini záhradky (v radovej zástavbe). Tie, čo všade ponúkajú (skladacie, vešanie "do kruhu) sa mi moc nepáči, jednotlivé šnúry sa mi zdajú moc krátKe (hlavne čím bližšie k stredu) a teda dobre nevyužiteľné. Malý rozkladací sušiak mi akosi nestačí (hlavne na posteľné obliečky 220 cm). Najradšej by som mala taký klasický starodávny v tvare "T", jediné čo by som od neho potrebovala je, aby sa dal nejako rozumne upratať, keď ho netreba. Nemáte nejaký šikovný (a spoň trošku estetický:-) ) nápad na záhradné sušenie prádla? Ďakujem za každý nápad prípadne foto.
zena77
10.08.11,04:36
no - my máme doma - "T" čko..... predsa len, vešanie do kruhu je síce estetickejšie - lenže nepraktické ....
Letko
10.08.11,04:42
Daj si zabetónovať trúbky do zeme a keď budeš chcieť sušiť, nasunieš si do nich T-čka, natiahneš šnúry a máš. Keď nebudeš sušiť, môžeš si medzi ne natiahnuť hojdaciu sieť.
zena77
10.08.11,04:54
my sme veru mali - hojdaciu sieť tiež, potom sa roztrhala.
ale my nemáme zabetónované, máme t-čko a dole je to tiež ako t-čko - aby to stálo - takže je to ako tlačené "I" :D a hore je spojené výstuhov - aby sa pod váhou prádla nezohýbal,
výhod tohoto typu je niekoľko, prispôsobíš si výšku dlžku a rozpätie vzdialenosti šnúr od seba, nemusíš mať na dore " hovädo" ktoré bude zavadzať, ale bude mať natiahnutých 6 šnúr, ja mám doma na balkóne takéto "T" éčko a 4-5 práčiek naň zavesím ... ak chceš pošlem rozmery .... :D ale schne to na ňom dobre.