eliska80
25.07.11,07:17
Poprosím radu tečie nám v paneláku stupačka správca domu už mesiac s tým nič nerobí, dokonca už ignoruje aj naše telefonáty nedvíha neodpovedá ani na sms. Je prasknuta odpadová rúra na wc, čiže smrad v kúpelni a už ani nehovorím o zdravotnom riziku.dakujem
Letko
25.07.11,05:23
No platiť by sa to malo z fondu opráv, tak to povedzte domovému dôverníkovi a on nech to zariadi alebo sa dohodnite rovno s opravárom.
eliska80
25.07.11,05:32
No platiť by sa to malo z fondu opráv, tak to povedzte domovému dôverníkovi a on nech to zariadi alebo sa dohodnite rovno s opravárom.
dakujem, to je jasne len problem je ten ze peniaze ma spravca je to novostavba a byva tam len niekolko rodin. A ak to dame opravit na vlastne naklady penazi sa potom nedovolame majitelka domu je v dlhoch a podvodnicka. neviem kam napisat nejaku staznost ak si to opravime aby sme mali pre pripadny sud nejaky podklad .
Ľubomír
25.07.11,05:34
dakujem, to je jasne len problem je ten ze peniaze ma spravca je to novostavba a byva tam len niekolko rodin. A ak to dame opravit na vlastne naklady penazi sa potom nedovolame majitelka domu je v dlhoch a podvodnicka. neviem kam napisat nejaku staznost ak si to opravime aby sme mali pre pripadny sud nejaky podklad .

Ak je to novostavba, tak by mala platiť záruka. Zhotoviteľ stavby mal poruchu odstrániť.
eliska80
25.07.11,05:46
Ak je to novostavba, tak by mala platiť záruka. Zhotoviteľ stavby mal poruchu odstrániť.
dalsia komplikacia zhotovitel sa s nami odmieta bavit je na druhom konci republiky bude hovorit len s majitelkou a ta na to kasle
Ľubomír
25.07.11,06:10
dalsia komplikacia zhotovitel sa s nami odmieta bavit je na druhom konci republiky bude hovorit len s majitelkou a ta na to kasle

No, tak ja by som to riešil opravou na vlastné náklady a potom žaloval zhotoviteľa a správcu. Viem, že je to na dlhé lakte, ale možno je to lepšie riešenie ako vlhko a smard. Skúste to medializovať, hoci cez Lampáreň. Človek nikdy nevie čo mu môže pomôcť.
ivka70
25.07.11,06:15
Urcite by som mesiac v byte netrpela smrad.
komunikaciu s majitelom nehnutelnosti mate pisomne?
Keby nahodou chcel tvrdit, ze o nicom nevedel.

Ak nie, treba napisat, dat urgentny termin na odstranenie poruchy s tym, ze ak sa neozve, tak dat opravit na vlastne naklady.

Poruchu pri oprave zdokumentovat (kludne fotodokumentacia) a kopie faktury aj foto odoslat opat majitelovi zo ziadostou o zapocitanie nevyhnutnych nakladov do splatok do fondu oprav.
eliska80
25.07.11,06:40
Urcite by som mesiac v byte netrpela smrad.
komunikaciu s majitelom nehnutelnosti mate pisomne?
Keby nahodou chcel tvrdit, ze o nicom nevedel.

Ak nie, treba napisat, dat urgentny termin na odstranenie poruchy s tym, ze ak sa neozve, tak dat opravit na vlastne naklady.

Poruchu pri oprave zdokumentovat (kludne fotodokumentacia) a kopie faktury aj foto odoslat opat majitelovi zo ziadostou o zapocitanie nevyhnutnych nakladov do splatok do fondu oprav.

toto mame za sebou, uz len na vlastne naklady a sud asi...dakujem
Gapo
25.07.11,14:48
Stúpačka a odpadová rúra z wc je rozdiel. Stúpačka je spoločné zariadenie a odpadová rúra nie, tá patrí k mise a tá je súkromná.
Aspoň u nás je to tak.
misoft
25.07.11,18:29
Poopravím Gapa: stupačka (na teplú i studenú vodu, ústredné kúrenie) je spoločná po ventil v bytovom jadre (ventil je už v majetku vlastníka a všetko za tým si hradí sám). Odpad - od WC misy po spoločný odpad (to je ten zvislý smerom dole) je v majetku vlastníka až po vtok - ostatné (zhora dole) je spoločné.
To čo je spoločné, má sa hradiť z fondu opráv.
Ale pokiaľ je to novostavba, platí záruka (vtedy sa už nerozlišuje moje - naše) a nastupuje reklamačný poriadok a protokol.