tinkas
25.07.11,08:07
ahojte poradaci..potrebujem súrne pomoc..potrebujeme na dva týzdne na výpomoc jedného vodiča, pretože naši zamestnanci maju dovolenku...zohnali sme jedného, ktorý už ale je na TPP a zobral by si v tejto praci dovolenku a k nam by prišiel za ten čas na výpomoc ako šofer...ako ho zamestnanť ako dohodára? alebo ako vedlajší pracovný pomer? prosím o pomoc....
plavčík
25.07.11,06:11
Myslím, že najlepšie bude na dohodu o vykonanej práci / oprava - malo byť dohoda o pracovnej činnosti/
Tweety
25.07.11,06:17
ahojte poradaci..potrebujem súrne pomoc..potrebujeme na dva týzdne na výpomoc jedného vodiča, pretože naši zamestnanci maju dovolenku...zohnali sme jedného, ktorý už ale je na TPP a zobral by si v tejto praci dovolenku a k nam by prišiel za ten čas na výpomoc ako šofer...ako ho zamestnanť ako dohodára? alebo ako vedlajší pracovný pomer? prosím o pomoc....
Buď na PZ s KPČ, alebo na DoPČ.
Tweety
25.07.11,06:27
Myslím, že najlepšie bude na dohodu o vykonanej práci
DoVP v tomto prípade nemôže byť.
plavčík
25.07.11,07:38
No áno myslela som DoPČ


Díky Tweety
tinkas
25.07.11,10:42
ďakujem Vám..... :)
tinkas
25.07.11,11:39
ešte som natrafila na jeden problem...ako mozem s vodičom uzavriet dohodu o pracovnej činnosti, ked podla tejto dohody moze odpracovat len 10h týzdenne?
Tweety
25.07.11,11:47
ešte som natrafila na jeden problem...ako mozem s vodičom uzavriet dohodu o pracovnej činnosti, ked podla tejto dohody moze odpracovat len 10h týzdenne?
Ak ho potrebuješ na dlhšie, potom jedine na PZ na KPČ. Viď prísp. č. 3.