Patrícia Hlavenková
25.07.11,10:24
Dobrý deň,
mám pláne založiť s.r.o.
Zistila som, že podať návrh na zápis s.r.o. do obchodného registra je možné buď klasicky, alebo s využitím "zaručeného elektronického podpisu", kde je možné znížiť náklady na súdne poplatky až o 50%. (poplatok = cca 165 eur?).

Vedel by mi niekto, prosím, vysvetliť, ako to funguje a celé prebieha, resp. čo všetko k tomu treba, kam čo nahlásiť, ako získať kvalifikovaný certifikát, aké sú výhody a nevýhody?

Ďakujem.
andreaS
25.07.11,08:33
ak si budes vybavovat ZEP len kvoli zalozeniu jednej sro, tak sa ti to neoplati...

prvotne naklady su totiz vyssie ako usetrena suma zo sudneho poplatku...
Economic
25.07.11,08:55
Pokiaľ by bol záujem o takúto službu, viac info v profile.
Economic
25.07.11,09:18
Dobrý deň,
mám pláne založiť s.r.o.
Zistila som, že podať návrh na zápis s.r.o. do obchodného registra je možné buď klasicky, alebo s využitím "zaručeného elektronického podpisu", kde je možné znížiť náklady na súdne poplatky až o 50%. (poplatok = cca 165 eur?).

Vedel by mi niekto, prosím, vysvetliť, ako to funguje a celé prebieha, resp. čo všetko k tomu treba, kam čo nahlásiť, ako získať kvalifikovaný certifikát, aké sú výhody a nevýhody?

Ďakujem.

Ak sa rozhodneš pre svoj kvalifikovaný certifikát, ktorý sa využíva aj na podávanie daňových priznaní atď...atď...vyhľadaj si "registračnú autoritu" najbližšiu k Tvojmu bydlisku alebo pôsobisku a kontaktuj ju, tam Ti vysvetlia úplne všetko, aj cenu aj postup. Sú aj mobilné registračné autority.