sentila
26.07.11,10:16
Dobry den,

potrebovala by som poradit ohladom toho, ze od 01.01.2010 - 30.07.2011 sme boli v podnajme, kde sme platili 300 eur mesacne. Na zaciatku sme majitelke bytu dali depozit vo vyske 166 eur , ktore nam teraz odmieta vratit. :mad:
Chcela by som ju nahlasit za kratenie dani , nakolko sme mali v zmluve o podnajme sumu 300 eur a prijmove doklady kazdy mesiac len vo vyske 140 eur.
Chcela by som teda poradit ako postupovat dalej? Lebo ta pani absolutne nereaguje a smeje sa, ze ju kludne mozeme nahlasit depozit skratka nevrati.
Tymto by som rada upozornila aj buducich moznych podnajomnikov aby si dali velky pozor na dotycnu pani Suchoňovu Jarmilu , ktora prenajima garzonku v BA - petrzalka.
jiri.brebera
20.11.13,16:04
Resil jsem podobny problem, kdy byl slozeny depozit 400EUR a majitelka ho nechtela vratit. Napsal jsem ji list, nasledne pres pravnika se podal navrh na soud na vydani platebniho rozkazu. Splacela mi to po 20 eurech a splatila jen 1/2. Pak se zacala ohanet, ze jsou nedoplatky na energiich, ale smerodatny dokument mi nepredlozila. Jeste ted mi je dluzna penize, ale uz to jsou 3 roky. Takže bacha na Ing. Tatiana Šindelárová - prenajima byt Miletičova ul. Bratislava.