janaj733
26.07.11,11:39
dobry den chcela by som vediet aky postih by mi hrozil keby ze odmietnem vyzivovat plnolete dieta ktore stale navstevuje strednu skolu vzhladom ze 2x opakovala rocnik.dcera je dost problemova.
Xanti
26.07.11,09:41
Exekúcia,
trestné stíhanie. Si povinný vyživovať nezaopatrené dieťa, aj keď je problémové.

Daj návrh na súd na zrušenie vyživovacej povinnosti, ale pochybujem že by Ti to prešlo.
janaj733
26.07.11,16:53
ak by som sa jej chcela zrieknut ako svojej dcery je to mozne?som potom este povinna sa o nu starat?je naozaj velmi problemova.
bettylou
26.07.11,16:59
Každé dieťa chce uspieť v škole, aj keď nie každému sa to rovnako podarí. Ale rodič by sa mal snažiť vytvoriť mu k tomu, čo najideálnejšie podmienky.
Mila123
26.07.11,17:00
ak by som sa jej chcela zrieknut ako svojej dcery je to mozne?som potom este povinna sa o nu starat?je naozaj velmi problemova.

ako sa dá zrieknúť vlastného dieťaťa???? nedá sa..... je už dospelá, nemôže si ju už nik adpotovať......prepáč,ale napíšem ti, ked som videla v tvojom článku, že chceš sa zrieknúť vlastnej krvi, mne to pripomenulo otca mojich dvoch dcér.....na súde sa sudcu pýtal, cez pojednávanie, že dáva návrh na zrieknutie dcér......pre mňa je to , prepáč neprijateľné......
janaj733
26.07.11,17:28
ja som sa nechcela zriect dietata ktore ma par mesiacov alebo par rokov ja som si uzila s nou svoje a uz dalej jednoducho nevladzem je dospela a maximalne neprisposobiva problemova velmi dobre vie za som povinna sa o nu starat a maximalne to vyuziva ja zijem zo 160€ dochodku.dufam ze neprezijete s vlastnymi detmi to co ja so svojou dcerou.nic v zlom ja sa jej nezriekam len som sa pytala.