discret
16.01.06,09:25
Ako subdodavatel premna pracovala s.r.o.tato mi prevedene prace fakturovala.Konatel spolocnosti a zaroven 100perc.vlastnik v priebehu spoluprace s.r.o..predal,mna o tom neuvedomil a nadalej vystavoval faktury v mene spolocnosti,hoci uz nebol jej konatelom.tato zmenila vlastnika,konatela,sidlo aj nazov.O tom ze faktury vystavil a prijal peniaze do vl.ruk sa priznal pred vysatrovatelom aj na sude.Dan urad my odmietol uznat tieto faktury...Som povinny platit dane za podvodnika aj ked tento priznal prevzatie penazi?..podvodnici nemusia davat dan priznania a platit dane?
Lila
16.01.06,12:30
Žiaľ, aj my máme zlé skúsenosti. Dnes v našom štáte sa majú najlepšie podvodníci, zlodeji.... . Náš štát /sudcovia, ktorí sú volení do funkcie doživotne.../ im fandí v takomto "poctivom podnikaní."
Ale prepáčte, som mimo témy : " Nepáči sa mi takýto postup DÚ."
martinapo77
16.01.06,13:35
No rozhodne by som s takýmto rozhodnutím správcu dane nesúhlasila.Ak viete svoje náklady vysvetliť aj podložiť nemôže správca dane neakceptovať to, že Vám tento náklad slúžil na dosiahnutie príjmov. Veď nech tieto príjmy vyčísli správca dane voči spoločnosti, ktoré tieto faktúry nezúčtovala. Držím palce
discret
16.01.06,19:05
dakujem za podporu!....rozhodne sa nevzdávam a budem bojovat na súde...mienim žalovat štát ved tomuto podvodníkovi dovolil kúpit s.r.o. a stat sa jej konatelom napriek tomu ,že tento bol v tom čase už 3x súdne trestaný za ekonomické tr.činy a v čase ked mal zákaz činnosti hmotne zodp.pracovníka...
alexxandra
20.01.06,11:55
obavam sa,ze nepochodis.Myslim,ze zalovat by si mal dotycneho pana a od neho vymahat aj nahradu skody,vratane dodanenia a penalov z danoveho uradu.
Monika Kováčová
20.01.06,13:37
Bŕŕŕ. Dúfam, že nikto nevlastní moju pečiatku a nevystavuje faktúry na moju firmu. Išlo by o rovnakého podvodníka a ja by som to mala zdaniť?
To už kde žijeme?