nosil
26.07.11,19:46
Zdravim poradaci.

Prosim poradte mi, ako by som sa vedel zamestnat v U.S.Steelke ako hasic. Obraciam sa na Vas kvoli tomu, lebo nemam vplyvneho krstneho otca, a ziadosti darmo posielam, ani sa mi nato neozvu. Bol som aj u statnych hasicov na pohovore aj na fyzickom preskusani, kde som sa umiestnil ako druhy najlepsi, predsa ma neposlali dalej na psychotesty a ani mi to neodvodnili. Uz som bezradny, prosim poradte co mam podniknut, na koho sa mam obratit, aby som sa tam mohol zamestnat. Dopredu Vam dakujem vsetkym za rady.
arizona
26.07.11,18:25
Zdravim poradaci.

Prosim poradte mi, ako by som sa vedel zamestnat v U.S.Steelke ako hasic. Obraciam sa na Vas kvoli tomu, lebo nemam vplyvneho krstneho otca, a ziadosti darmo posielam, ani sa mi nato neozvu. Bol som aj u statnych hasicov na pohovore aj na fyzickom preskusani, kde som sa umiestnil ako druhy najlepsi, predsa ma neposlali dalej na psychotesty a ani mi to neodvodnili. Uz som bezradny, prosim poradte co mam podniknut, na koho sa mam obratit, aby som sa tam mohol zamestnat. Dopredu Vam dakujem vsetkym za rady.
Mozno maju naozaj plny stav a dalsich zamestnancov nepotrebuju, treba sa s tym zmierit.

Dalsia moznost je , ze sa pojdes aj OSOBNE,prip.telefonicky opytat ,niekdedy nestaci posielat len pisomne ziadosti ;)
Indeed
26.07.11,19:19
skus pluk CO v Humennom
Indeed
27.07.11,09:45
ja neviem o ČO Ti ide ,

či vykonávať PRÁCU hasiča a o.i. asistovať pri živelných udalostiach a pohromách

ALEBO

poberať pravidelný príjem /rentu/ od štátu

v tom druhom prípade odporúčam vybaviť si Invalidný dochodok.
nosil
27.07.11,19:16
jedna sa o to prve, a ked vychadzas so seba co sa tyka invalidneho dochodku, tak si to vybav skor ty pre seba
ludmilla
27.07.11,20:06
skus pluk CO v Humennom

Pluky dávno už neexistujú sú to Záchranné brigády HAZZ, ktoré teraz znižovali stavy, možno preto je problém zamestnať sa u štátnych hasičov.
ludmilla
27.07.11,20:08
ja neviem o ČO Ti ide ,

či vykonávať PRÁCU hasiča a o.i. asistovať pri živelných udalostiach a pohromách

ALEBO

poberať pravidelný príjem /rentu/ od štátu

v tom druhom prípade odporúčam vybaviť si Invalidný dochodok.

V U.S.Steel nemá mladý muž na rentu žiaden nárok, pretože ide o ZHÚ, u štátnych až po 15 - rokoch, myslím, že ho zbytočne podozrievaš.
ludmilla
27.07.11,20:16
Zdravim poradaci.

Prosim poradte mi, ako by som sa vedel zamestnat v U.S.Steelke ako hasic. Obraciam sa na Vas kvoli tomu, lebo nemam vplyvneho krstneho otca, a ziadosti darmo posielam, ani sa mi nato neozvu. Bol som aj u statnych hasicov na pohovore aj na fyzickom preskusani, kde som sa umiestnil ako druhy najlepsi, predsa ma neposlali dalej na psychotesty a ani mi to neodvodnili. Uz som bezradny, prosim poradte co mam podniknut, na koho sa mam obratit, aby som sa tam mohol zamestnat. Dopredu Vam dakujem vsetkym za rady.

Pokús sa zavolať veliteľovi a spýtať sa, či vôbec prijímajú nových hasičov alebo či niekto odchádza do dôchodku, či môžeš poslať svoju žiadosť konkrétne jemu a ponúknuť svoju chuť pracovať.
Druhou možnosťou sú štátni hasiči, aj mimo bydliska napr. BA, ktorí majú aj vlastné ubytovne (stojí okolo 20 eur na mesiac) a neskôr, keď sa miesto uvoľní môžeš sa nechať preveliť do blízkosti bydliska.
Fifo112
18.01.13,10:00
Dobry den. chcel by som sa opytat, od kolkych rokov sa moze jazdit pod majakmi? je to stale od 21 rokov? dakujem