MARTINA-FS
26.07.11,20:35
Ahojte. S rodinkou sa chytám do Medžugoria s dvoma deťmi 2 a 5 ročným. Chcem sa spýtať či to tam deti zvládnu: klímu, program, výstupy na tie kopce... my ideme 11. septembra. Ak má niekto skúsenosti, alebo cenné rady sem s nimi. Ďakujem
pivko
27.07.11,03:15
Ten 5 ročný to možno vyšlape ,ale ten 2 ročný iba keď ockovi na chrbte :D
hlavne si obuť poriadnu obuv/ ja som šlapal v šlapkách:mee:/ zobrať dostatok tekutín/ lebo tí čo predávajú na krížovej ceste pýtaju za colu 4x viac ako stojí normálne/ a počasie zvládnu v pohode. Na večer v septembri pribaľ aj nejaký svetrík;)
220870
27.07.11,03:40
Za toto by vás mal pánboh potrestať .Ale zrejme sa už stalo.Len chorý človek môže brať na takúto cestu 2 ročné dieta.
osky
27.07.11,03:57
ja si tiez nemyslim,ze put je vhodna pre take male dieta.
a naviac,ak tam ides aj koli meditaciam a motlidbe,tak pri nom sa asi koncentrovat velmi nedokazes.

ak tam vsak ides len za ucelom "dovolenky",nemusite ist na vystupy a s detmi mozes zostat v areali kde je kaplnka s obchodikmi.....
durisovad
27.07.11,03:58
Domnievam sa, ze pre deti je vhodnejsia ina lokalita na vylet, ale ak si myslis, ze vas P.Boh za takuto namahu odmeni svojim pozehnanim, tak chodte.
Ľubomír
27.07.11,04:28
Ahojte. S rodinkou sa chytám do Medžugoria s dvoma deťmi 2 a 5 ročným. Chcem sa spýtať či to tam deti zvládnu: klímu, program, výstupy na tie kopce... my ideme 11. septembra. Ak má niekto skúsenosti, alebo cenné rady sem s nimi. Ďakujem

Čudujem sa ti, že tam vôbec idete. Pokiaľ viem, tak Medžugorie nie je oficialne cirkvou uznané ako miesto zjavenia. Brať dvojročné dieťa do tých kopcov je riziko, ale všetko je na tebe a tvojom zvážení. Ja osobne by som takto neriskoval.
superoman
27.07.11,10:17
Ahojte. S rodinkou sa chytám do Medžugoria s dvoma deťmi 2 a 5 ročným. Chcem sa spýtať či to tam deti zvládnu: klímu, program, výstupy na tie kopce... my ideme 11. septembra. Ak má niekto skúsenosti, alebo cenné rady sem s nimi. Ďakujem
zoberte deti radsej do disneylandu, dam im to urcite viac
superoman
27.07.11,10:19
Za toto by vás mal pánboh potrestať .Ale zrejme sa už stalo.Len chorý človek môže brať na takúto cestu 2 ročné dieta.
pokoj, mozno ho idu obetovat :)
katka 23
27.07.11,10:30
Len smelo aj s deťmi , my sme tam boli 10 x a vždy tam bolo aj kopec detí , dokonca sme v skupine mali aj 2 mesačné bábo, mamička sa programu prispôsobila a tiež sa dá zvládnuť aj teplo, v septembri je tam príjemne cez deň, večer svetre.
Prajem príjemný pobyt . Hneď by som išla...