martinst
27.07.11,10:27
Dobry den, mam dost vazne problemy, ktore su uz normalne neriesitelne. Velmi sice neverim paranormalnym veciam, ale ako sa hovori "za skusku nic nedas". Tak chcem vyskusat aj tuto moznost. Lenze potrebujem najst niekoho, kto sa tomu naozaj rozumie a ma to v sebe. Zatial som nasiel zopar ludi, ale dost ma sklamali. Prosim vas o akekolvek odporucanie, ale budte taky dobry, nie reklamu, len osobne skusenosti. Dakujem.
Melnick
27.07.11,08:44
Jeden link Ti pridám, ale na Porade toho nájdeš určite viac.

http://www.porada.sk/t17947-p38-vestica.html#post1798030
martinst
27.07.11,10:21
Dakujem za tip, vyskusam. Len podla tohto je z KE, a ja by som potreboval niekoho z BA alebo okolia.
alabut
27.07.11,12:15
Seriozna veskyna neexistuje. Je mozne vnimat vypustene informacie, ale nie tie, ktore este neexistuju. Buducnost sa da ciastocne vydedukovat na zaklade statistickych udalosti, ale seriozne vestit ... to nie. :-)
mazanova
27.07.11,12:45
veštkyňa síce nie som, ani nijakú neporadím, ale podeľ sa s nami o ten "neriešiteľný problém" ak je vôbec možné to zverejniť - na začiatok snáď postačí naznačiť "hrubé črty" problému...,
tento portál je seriózny, je tu kopec múdrych a slušných ľudí možno poradia... "viac hláv viac vie" hovorievala moja stará mama
lubko6394
27.07.11,13:02
Dobry den, mam dost vazne problemy, ktore su uz normalne neriesitelne. Velmi sice neverim paranormalnym veciam, ale ako sa hovori "za skusku nic nedas". Tak chcem vyskusat aj tuto moznost. Lenze potrebujem najst niekoho, kto sa tomu naozaj rozumie a ma to v sebe. Zatial som nasiel zopar ludi, ale dost ma sklamali. Prosim vas o akekolvek odporucanie, ale budte taky dobry, nie reklamu, len osobne skusenosti. Dakujem.


Načo hľadáš. Veď seriózna veštkyňa vie, že sa po nej zháňaš a skoro Ti zavolá.
katalóg
27.07.11,15:28
V TV som videla cca hodinový rozhovor s Dadikou. Osobne ju nepoznám, ale rozhovor s ňou robila asi Karin Majtánová a bolo zrejmé, že sa dobre poznajú. Na mňa urobila dobrý dojem.
http://www.dadika.sk/uvod
Na tejto stránke sa k nej vyjadruje aj Veronika Hricová. Keď má takúto klientelu...
Je mi ľúto, záznam nie je v archíve, pridala by som sem link. Príjemná žena okolo štyridsiatky.
katalóg
27.07.11,15:28
Pôsobí v Bratislave.
wegamizi
02.08.11,21:30
Dakujem za tip, vyskusam. Len podla tohto je z KE, a ja by som potreboval niekoho z BA alebo okolia.
Pani Švecová, ale kontakt nemam. Mozno niekde zozenies.
misomiso
06.08.11,19:04
No dnes najdes vsetko, ponuka 10 x prevysuje zaujem vo vsetkych oblastiach.

No to, co hladas sa samo vylucuje uz v nazve.
arizona
06.08.11,19:26
Ako najst serioznu vestkynu,alebo liecitela?

Spytaj sa vopred na cenu.
Ak ti ju povie, tak to robi len pre biznis.
Ludia ,ktori maju "nadprirodzene" schopnosti ich nemozu predavat. Je to dar,ktory dostal zdarma. Ak ho zneuziva,ci predava,tak on pride.

Samozrejme, je zvykom nechat nejake vsimne za cas, ktory s tebou stravi, ale cenu si urcis sama, kolko ti jej pomoc bola hodna.
Toto mi poradil jeden clovek pred mnohymi rokmi, ktory sa ezoterikou zaobera...:);)
video1983
06.08.11,19:43
tak presne u takehoto som bol ja , ked som sa spytal na cenu povedal kolko chcem, tak som sa ho spytal kolko davaju tak ludia a podla toho som sa zariadil ja

inak nikdy som tomu moc neveril, dotiahla ma tam moja, vtedy priatelka (terajsia manzelka) , ten clovek vedel o mne viac ako ja sam ,dokonca o mojej rodine! nechapal som to ,sice veci z buducnosti povedal tak na 50% ,ale spokojny som bol.
najviac ma nehnevalo to, ze mi vravel ,ze do roka si kupim velke auto , ale nic som nekupil kupil si ho svokor :D
jozka56
06.08.11,19:45
čo je v rodine, to sa počíta:D
video1983
06.08.11,19:50
veru jozka doma ked som tak ho vyuzijem aj ja :D :D
Misickaa4
29.09.11,11:29
dobrý deň, aj ja si pridávam a poprosila by som vás nejaké odporúčanie na dobrú vešticu. ak sa dá tak v okolí Nitry.
Ďakujem
arizona
06.05.12,11:02
nieco na precitanie,predtym ako pojdete k vestici http://www.sme.sk/c/6362938/vestenie-bez-blockov-a-zaruk.html
marjankaj
06.05.12,11:24
nieco na precitanie,predtym ako pojdete k vestici http://www.sme.sk/c/6362938/vestenie-bez-blockov-a-zaruk.html
Janka presne tak. Vhodnejšie by bolo, aby hľadali psychiatra.:eek:
simona novotna
09.05.16,15:50
ahojte všetci pred pár rokmi som navštívila vešticu Gertu a nemôžem napísať nič zlé...najprv mi popísala minulosť a veľa vecí sa do dnešného dna splnilo. Je pravda, že si povedala svoju cenu ale vôbec nelutujem a veštba nebola vôbec drahá. Každý má na veštice svôj názor. Môj je na túto pani veľmi dobrý.
Ing. Ľubomír Janoška
09.05.16,17:28
História sa (pravidelne) opakuje. Nový účet, jediný príspevok a - čuduj sa svete - zase, tak ako vždy, reklama.