ajuschka
27.07.11,11:16
ahojte,

nevedela som kam by som to najlepsie zaradila tak sem :)
nase sliepocky konecne zacinaju niest vajka ( huraaa) a tak ma napadlo, ze by bolo pekne mat vlastne papierove obaly na vajicka. nech surfujem ako chcem, nikde nevie mna taketo obaly najst formu - viete co myslim - kartonovy obal, doma vyrobeny z namocenych rozmixovanych novin a podobne :) pomalovany, pekny, proste romantika :)

neviete o niecom? chcela by som formu....

vdaka

aja
Nandrolon
27.07.11,09:27
nemohla by forma byť použitá ako použitý obal od vajíčiek natretý nejakým separátorom?
ajuschka
27.07.11,09:31
nooo teoreticky - uz som nad tym uvazovala, ale ten mixovany papier mi z toho bude asi stekat...
skor som uvazovala spravit sadrovy odliatok, potom este opacny a davat tu hmotu nejako medzi to - neviem :(
ale ako to potom lisovat vies, aby sa to nerozpadlo.
osky
27.07.11,20:28
obdivujem ludi,co si na taketo,pre mna bezvyznamne veci,najdu v dnesnej dobe cas.
co sa doma nudis???????????
Katarina
27.07.11,20:31
Prečo by sa nudila, bude mať z toho radosť a to je podstatné.
alla66
27.07.11,20:52
ahojte,

nevedela som kam by som to najlepsie zaradila tak sem :)
nase sliepocky konecne zacinaju niest vajka ( huraaa) a tak ma napadlo, ze by bolo pekne mat vlastne papierove obaly na vajicka. nech surfujem ako chcem, nikde nevie mna taketo obaly najst formu - viete co myslim - kartonovy obal, doma vyrobeny z namocenych rozmixovanych novin a podobne :) pomalovany, pekny, proste romantika :)

neviete o niecom? chcela by som formu....

vdaka

aja
Objednaj:cool:
http://www.petruzalek.sk/katalog/obalove-materialy/balenie-vajicok/plastove-boxy-na-vajicka.html Samozrejmosťou je individuálna potlač podľa požiadaviek zákazníka. Dalšia možnosť je super transparentná kvalita.

http://www.petruzalek.sk/katalog/obalove-materialy/balenie-vajicok/xps-boxy-na-vajicka.html V prípade zákazkovej výroby je možné potlačiť obal individualným návrhom alebo dodať boxy v inom prevedení než bielom (žltá, krémová či iné farebné prevedenie).
ajuschka
28.07.11,05:34
Osky nenudim sa, preco by som sa mala. prave naopak, neviem kam skor skocit, a rada by som si nasla aj nejaku tvorivu cinnost:) vyskusaj si nieco pekne vyrobit, niekam povesit, polozit a vyuzivat, uvidis aku ti to spravi radost :)

alla66 - dakujem za tip, super, len ja by som si chcela vyrobit sama :)
heja3
28.07.11,06:05
Tak si tieto dostupné kartónové oservítkuj - dekupáž.

http://www.artmama.sk/trackerser
buchač
28.07.11,07:29
ahojte,

nevedela som kam by som to najlepsie zaradila tak sem :)
nase sliepocky konecne zacinaju niest vajka ( huraaa) a tak ma napadlo, ze by bolo pekne mat vlastne papierove obaly na vajicka. nech surfujem ako chcem, nikde nevie mna taketo obaly najst formu - viete co myslim - kartonovy obal, doma vyrobeny z namocenych rozmixovanych novin a podobne :) pomalovany, pekny, proste romantika :)
neviete o niecom? chcela by som formu....
vdaka
aja
...zámysel dobrý ...prevedenie už horšie bude ...;)

nooo teoreticky - uz som nad tym uvazovala, ale ten mixovany papier mi z toho bude asi stekat...
skor som uvazovala spravit sadrovy odliatok, potom este opacny a davat tu hmotu nejako medzi to - neviem :(
ale ako to potom lisovat vies, aby sa to nerozpadlo.
...nooooo nie teoreticky , lež brutálne prakticky ...:confused:

Viem , viem ......

Lisovať jedine prichádza do úvahy , no to sa dá len veľkou silou ...ono postačí aj hydraulický zdvihák 3 tonový ...
Lenže potom formu je potrebné vytvoriť už z plechu hrúbky cca 3 - 5 mm ....a nie jednu ale minimálne matricu a patricu a obe vložiť do lisovacieho prípravku ...

Môj skromný názor ........neoplatí sa to ...nevraviac o tom , že by tie obaly dlhú trvácnosť mali ...

Niečo podobné som si ja vyrobil , toto bola len inšpirácia ...;)...lenže tie moje produkty iba v kachliach skončia ...:rolleyes:

http://www.porada.sk/1441793-post22.html



...poprípade sa popozeraj na You Tube , no neverím ,že by sa takouto ( sorry ) blbosťou niekto zapodieval ...
zena77
10.08.11,04:32
tá dekupáž -to bude asi najlepšie .... keď teda chceš mať originalitu + kvalitu , jednoznačne dekupáž...... a nemyslím si, že sa nudíš,
nedaj sa odradiť.
Veľa žien - už nevie čo od nudy - potom začnú piť, chodiť po kavičkách, potom je z toho obyčajná nevera.
Aj pre dospelých platí to čo pre deti : "kdo si hraje nezlobí".
mati111
19.08.11,07:58
Tak ma zaujala tato tema, sikovne zienky tu mame...
Min objednavka 520 kus cena 50E

to radsej zajst to Ikey ci necoho podobneho a tam si kupit a amatersky si potlacit...

Drzim palcek, nech maju vajicka pekny domov.