salamoon
28.07.11,21:35
Dobrý večer.
Na začiatok sa ospravedlňujem,ak som to zaradil nesprávne,avšak je to môj prvý príspevok na tomto fóre.
Prosím Vás pekne o radu.
Moja mama pracuje v mestskom podniku v Košiciach od roku 1993 ako vedúca kuchárka v podnikovej kuchyni.
V posledných týždňoch však nastali politické zmeny v meste a aj na vedúcich postoch podniku.
Taktiež sa mení zaradenie kuchyňe,ktorá už nebude pod vedením mestského podniku,ale berie si ho do prenájmu súkromník.
Moja mama a jej kolegyne dostanú zo dňa na deň zajtra na podpis dodatky k zmluve,kde stojí,že prestávajú byť zamestnancami podniku,a stávajú sa zamestnancami súkromníka.
Moje otázky:
1.Sú nútené podpísať dodatok hneď zajtra?Môžu si ho zobrať na víkend domov a podpísať to v pondelok/utorok?
2.Predpokladám,že týmto sa podnik zbavuje zodpovednosti za prípadné vyplatenie odstupného.Majú nárok na odstupné (od nového zamestnávateľa)aj v prípade,ak im ten dá o týždeň po podpise výpoveď?
3.Ak nie,a nepodpíšu dodatok,majú nárok na odstupné po prípadnej výpovedi od terajšieho zamestnávateľa?

Dakujem pekne za prípadné odpovede,ktoré tu stihnú do rána pribudnúť.
terezamaria
28.07.11,19:50
Dobrý večer.
Na začiatok sa ospravedlňujem,ak som to zaradil nesprávne,avšak je to môj prvý príspevok na tomto fóre.
Prosím Vás pekne o radu.
Moja mama pracuje v mestskom podniku v Košiciach od roku 1993 ako vedúca kuchárka v podnikovej kuchyni.
V posledných týždňoch však nastali politické zmeny v meste a aj na vedúcich postoch podniku.
Taktiež sa mení zaradenie kuchyňe,ktorá už nebude pod vedením mestského podniku,ale berie si ho do prenájmu súkromník.
Moja mama a jej kolegyne dostanú zo dňa na deň zajtra na podpis dodatky k zmluve,kde stojí,že prestávajú byť zamestnancami podniku,a stávajú sa zamestnancami súkromníka.
Moje otázky:
1.Sú nútené podpísať dodatok hneď zajtra?Môžu si ho zobrať na víkend domov a podpísať to v pondelok/utorok?
2.Predpokladám,že týmto sa podnik zbavuje zodpovednosti za prípadné vyplatenie odstupného.Majú nárok na odstupné (od nového zamestnávateľa)aj v prípade,ak im ten dá o týždeň po podpise výpoveď?
3.Ak nie,a nepodpíšu dodatok,majú nárok na odstupné po prípadnej výpovedi od terajšieho zamestnávateľa?

Dakujem pekne za prípadné odpovede,ktoré tu stihnú do rána pribudnúť.
Zrejme od 1.8.2011 nastupuje nový zamestnávateľ, takže Dodatok k pracovnej zmluve o zmene " Mena zamestnávateľa" by mal byť podpísaný.

Je to plynulý prechod z jedného zamestnávateľa na druhého, odstupné im nepatrí. Tento prechod sa uskutočńuje so všetkými výhodami a povinnosťami zamestnancov.
salamoon
28.07.11,19:59
dakujem za odpoved. este doplnenie-odstupne od noveho zamestnavatela nedostanu,ani ked ich novy zamestnavatel po tyzdni vyhodi? pretoze podpisuju zmluvu na dobu neurcitu. alebo maju potom narok na odstupne podla povodnej zmluvy,pokial sa tento bod menit nebude.
veronikasad
28.07.11,20:38
Dobrý večer.
Na začiatok sa ospravedlňujem,ak som to zaradil nesprávne,avšak je to môj prvý príspevok na tomto fóre.
Prosím Vás pekne o radu.
Moja mama pracuje v mestskom podniku v Košiciach od roku 1993 ako vedúca kuchárka v podnikovej kuchyni.
V posledných týždňoch však nastali politické zmeny v meste a aj na vedúcich postoch podniku.
Taktiež sa mení zaradenie kuchyňe,ktorá už nebude pod vedením mestského podniku,ale berie si ho do prenájmu súkromník.
Moja mama a jej kolegyne dostanú zo dňa na deň zajtra na podpis dodatky k zmluve,kde stojí,že prestávajú byť zamestnancami podniku,a stávajú sa zamestnancami súkromníka.
Moje otázky:
1.Sú nútené podpísať dodatok hneď zajtra?Môžu si ho zobrať na víkend domov a podpísať to v pondelok/utorok?
2.Predpokladám,že týmto sa podnik zbavuje zodpovednosti za prípadné vyplatenie odstupného.Majú nárok na odstupné (od nového zamestnávateľa)aj v prípade,ak im ten dá o týždeň po podpise výpoveď?
3.Ak nie,a nepodpíšu dodatok,majú nárok na odstupné po prípadnej výpovedi od terajšieho zamestnávateľa?

Dakujem pekne za prípadné odpovede,ktoré tu stihnú do rána pribudnúť.
Pozri § 29 a Zákonníka práce

§ 29a
Na začiatok (http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-01-04-2011-a.html#hore)

Ak sa prevodom zmenia pracovné podmienky dohodnuté v pracovnej zmluve a zamestnanec nesúhlasí so zmenou pracovných podmienok, skončí pracovný pomer zamestnávateľ z dôvodov podľa § 63 ods. 1 písm. b) alebo dohodou z tých istých dôvodov.

------
Dodatok by ich zamestnávatel nemal nútiť podpísať pod nátlakom, nech si vyžiada pred podpisom fotokopiu na preštudovanie ...
terezamaria
29.07.11,16:15
dakujem za odpoved. este doplnenie-odstupne od noveho zamestnavatela nedostanu,ani ked ich novy zamestnavatel po tyzdni vyhodi? pretoze podpisuju zmluvu na dobu neurcitu. alebo maju potom narok na odstupne podla povodnej zmluvy,pokial sa tento bod menit nebude.
Je to len dodatok k pracovnej zmluve, kde sa určite mení len názov zamestnávateľa, preto im zostáva doba neurčitá.

Áno, pokiaľ by ich nový zamestnávateľ chcel prepustiť, dostanú odstupné. Veď majú dobu neurčitú. Ale to veľmi pochybujem, lebo kuchárske povolanie je
" drina " a pokiaľ Tvoja matka je dobrá pracovníčka, to je len v jej prospech.
pavlinka
26.12.11,12:44
Dcéra má pracovnú zmluvu na dobu neurčitú.Firmu preberá nový majiteľ.Môže dať zamestnancom podpísať nové zmluvy alebo dodatok zmluvy na dobu určitú?
terezamaria
26.12.11,12:55
Dcéra má pracovnú zmluvu na dobu neurčitú.Firmu preberá nový majiteľ.Môže dať zamestnancom podpísať nové zmluvy alebo dodatok zmluvy na dobu určitú?
Nie nemôže, teda pokiaľ má v starom zamestnaní dobu neurčitú. Pokiaľ chce starý zamestnávateľ prepustiť zamestnanca, tak to má spraviť on. Toto je plynulý prechod práv, povinností a záväzkov z jednej organizácie na druhú, preto sa zachováva obsah pracovnej zmluvy predošlej.