Janka C. Chudá
29.07.11,12:43
Byvame v dome na dedine a mame suseda ktory nam striela po psovi (nejakou vzduchovkou). Mam male dieta a obavam sa ze sa moze stat aj nieco horsie ako iba streleny pes. Akonahle pes zasteka uz je sused v okne a nadava, psa to rozzuri este viac a takto je to neustale. Naposledy mu prestrelil ucho tak som sa s nim uz pohadala. I dalsi susedia v jeho blizkosti su na tom podobne, ibaze to nikto neriesi. Co mi teda poradite?
ivka70
29.07.11,10:45
Volali ste policiu?
Neviem si predstavit, ze by mi niekto strielal na dvor, aj keby mal hned legalne drzanu zbran.
Barbara
29.07.11,10:49
Byvame v dome na dedine a mame suseda ktory nam striela po psovi (nejakou vzduchovkou). Mam male dieta a obavam sa ze sa moze stat aj nieco horsie ako iba streleny pes. Akonahle pes zasteka uz je sused v okne a nadava, psa to rozzuri este viac a takto je to neustale. Naposledy mu prestrelil ucho tak som sa s nim uz pohadala. I dalsi susedia v jeho blizkosti su na tom podobne, ibaze to nikto neriesi. Co mi teda poradite?


ja by som išla na obecný úrad, a podala by som naňho aj trestné oznámenie za ublíženie na zdraví.;) nakoľko pes je členom rodiny;)
je to iba môj názor, ako by som to riešila ;) alebo by som si zobrala od neho tú vzduchovku a prestrelila jeho ucho;) a boli by kvit.
je to smutné, že sú takí primitíva
Janka C. Chudá
29.07.11,10:54
mno..to je s nim trosku zlozitejsie. Je to velmi jedovaty clovek, byvali policajt, ktory sa vraj odstahoval z byvaleho bydliska kvoli nejakym sporom.
vyhrozila som sa mu ze este raz zbadam ze ho strelil tak zavolam policajtov. tento tyzden to bolo uz druhy krat. Ale mna uz nasralo to ze isla som psa okriknut aby nestekal a zbadala som krv, tak som sa hned pozrela ze ci je sused v okne. Nebol ale hned sa tam zjavila hlava a sledoval dvor ze ci je tam uz ticho.
Tak som vyletela.
buchač
30.07.11,12:29
Volali ste policiu?
Neviem si predstavit, ze by mi niekto strielal na dvor, aj keby mal hned legalne drzanu zbran.

...tak by nemohol ...;)
buchač
30.07.11,12:33
ja by som išla na obecný úrad, a podala by som naňho aj trestné oznámenie za ublíženie na zdraví.;)
Všeobecné ohrozenie by skôr pasovalo ...
(nakoľko pes je členom rodiny;)
Nie je ...
je to iba môj názor, ako by som to riešila ;) alebo by som si zobrala od neho tú vzduchovku a prestrelila jeho ucho;) a boli by kvit.
A problém na streche ...
je to smutné, že sú takí primitíva
...no pozrel by som sa by to aj z tej druhej strany ...

Ja viem ...psia reč je štekanie , musí sa aj on " vykecať "...no všetkého veľa škodí ...

Zbytok sú len hypotézy ...nezapodievam sa nimi ...
arizona
30.07.11,13:04
Chod na policiu a podaj trestne oznamenie-vseobecne ohrozovanie so strelnou zbranou,pokym sa nestane nieco horsie...
Ten sused musi byt psychicky naruseny, ked striela do cudzieho, obyvaneho dvora,kde sa pohybuju ludia.:rolleyes:
Pes je tvoj majetok, je vo svojom dvore, tak sused nema pravo ohrozovaat vase zivoty a vas majetok