Maro4
29.07.11,13:22
Dobry den. Uvazujem o kupe DVD prehravaca v cene od 30-50E, dnes by nemal byt problem vybrat si aj v tejto cenovej kategorii (DVD rekorder nechcem z dovodu toho, ze mam Digi Tv).

Uz sa to tu niekde riesilo v ramci DVD rekordera, no zaujima ma par konkretnych veci. Najradsej by som bol keby mi niekto napisal o vlastnych skusenostiach.

Ked mam ale nieco vypichnut sam, tak napr tento model:

Sony DVP-SR150B (odkaz pridat nemozem kedze som novy uzivatel)

Podpora formátov z USB: AVCHD, XviD, DivX, JPEG, MP3

Na DVD prehravaci chcem pozerat z 99% iba DivX cez externy HDD ... Takze zakladna poziadavka musi byt USB vstup. A co najviac moznych formatov prehratelnych prave cez to HDD. Napr v tomto popise produktu je tych formatov na USB zrejme najviac.

1. Zaujimaju ma ale titulky, ktore budu z toho HDD prehrate s DivX/XviD ci inym. Nie su v takmer ziadnom popise. Bude teda DVD prehravac tieto titulky schopny prehrat? Predpokladam, ze to je v dnesnej dobe taka samozrejmost, ze to uz ani neuvadzaju (aj ked niekde praveze ano :)).

2. Mam zostavu reprakov 2+1 , avsak len s jedinym vystupom, takym aky maju obycajne sluchadla. Daju sa tieto prehravace zapojit priamo do DVD prehravaca?

Dakujem velmi pekne za odpovede