Katusik1602
29.07.11,16:25
Dobrý deň. Mohli by ste mi prosím pomôcť? Potrebujem vedieť že keď budem robiť na dohodu na 2 hodiny denne koľko eur mi zamestnávateľ bude strhať odvody. Mám robiť 2 hodiny, za 2,50 eur na hodinu, 5 dní v týždni + 2 soboty v mesiaci. Mzda za mesiac mi vyšla 110 eur. Prosím skúste vypočítať koľko mi bude z toho strhať zamestnávateľ na odvody. Veľmi pekne Ďakujem
Xanti
29.07.11,14:42
Dobrý deň. Mohli by ste mi prosím pomôcť? Potrebujem vedieť že keď budem robiť na dohodu na 2 hodiny denne koľko eur mi zamestnávateľ bude strhať odvody. Mám robiť 2 hodiny, za 2,50 eur na hodinu, 5 dní v týždni + 2 soboty v mesiaci. Mzda za mesiac mi vyšla 110 eur. Prosím skúste vypočítať koľko mi bude z toho strhať zamestnávateľ na odvody. Veľmi pekne Ďakujem
Nič Ti nebude strhávať na odvody, a ked podpíšeš vyhlásenie na zdanenie príjmov ( toto je možné len u jedného zamestnávateľa ) tak Ti nestrhne ani daň.

Len tak mimochodom, vyzerá to že budeš pracovať na dohodu o pracovnej činnosti, tam by si soboty robiť nemala. Lebo do týždňa môžeš na základe tejto dohody odrobiť len 10 hodín. Takže soboty sú na rámec.