vybris
29.07.11,20:29
Pozná niekto nejaký link, kde nájdem elektronickú verziu knihy TITANIC od Miloša Hubáčka?
arizona
29.07.11,18:36
Musi byt elektronicka podoba? Tu ju v antikvariate ponukaju za 0,03 € http://www.kseft.sk/kosik.php
vybris
29.07.11,18:39
nechcem z antikvariatu...
arizona
29.07.11,18:40
Vdaka za neuzitocny bod, aj tebe pekny vecer
Paula
29.07.11,18:53
nechcem z antikvariatu...


Poznáme v tejto spoločnosti i také slovká ako "ďakujem" a "neprosím" :cool:
Paula
29.07.11,19:02
UFF! Teraz vidím v profile, že učiteľka...tak to je asi nová móda v školstve.
vybris
29.07.11,19:08
hm,,, dala som ti uzitocny.. lebo neviem co sa vam tu pocita za uzitocne a neuzitocne body.. ale ak ti to spravi radost.. :) alebo prirata k nejakemu priemeru.. neivem.. ja to tu nesledujem, iba som polozila otazku... a nehcela som knihy z antikvariatu.
vybris
29.07.11,19:10
A... ZISTILA SOM... ZE SA ASI NA TUTO STRANKU NEOPLATI OBRACAT S NEJAKOU OTAZKOU...... TAK AK CHCETE, PEKNY VECER.. A NEMUSITE DAVAT ZIADNE UZITOCNE A NEUZITOCNE BODY......
Paula
29.07.11,19:17
Pre vybris :

Tvoja rýchla zmena v profile z učiteľky na "iné" na veci už nič nezmení :)
vybris
29.07.11,19:22
no mam pocit ze tu asi fakt niekomu vadim.....
arizona
29.07.11,19:25
hm,,, dala som ti uzitocny.. lebo neviem co sa vam tu pocita za uzitocne a neuzitocne body.. ale ak ti to spravi radost.. :) alebo prirata k nejakemu priemeru.. neivem.. ja to tu nesledujem, iba som polozila otazku... a nehcela som knihy z antikvariatu.
Nejde o bod,ale o princip...

Pokusala som sa ti tu knihu najst,aj som nasla.Ale pridanim toho linku by som porusila pravidla tejto stranky.

Netusila som, ze hladas jedine ebook, myslela som, ze nechces do tej knihy investovat peniaze-tak som vyrozumela z tvojho napisu.
Takze ked som tu knihu videla za takmer ZADARMO, myslela som si, ze ta to potesi...

Ak ta mozem poprosit, tak mi ten bod zrus-este sa to da, neskor uz nie. Nestojim on :(