sona1610
30.07.11,15:59
Dobrý deň, pracovala som v materskej škole s právnou subjektivitou. Dala som výpoveď a v septembri nastupujem do inej mater. školy s právnou subjektivitou. Účtovníčka mi povedala, že budem mať menší plat.Prosím vás máte niekto s týmto skúsenosť. Je to pravda? Ďakujem za odpoveď.
judita1971
30.07.11,14:44
Nedostaneš adekvátnu odpoveď, nakoľko si poskytla málo informácií. Aké máš vzdelanie ? ako si bola zaradená doteraz ?
Vebi34
30.07.11,21:38
Ahoj,
súhlasím s Judit. Pravdepodobne ide o zrušenie vyrovnania platu, lebo meníš zamestnávateľa alebo príplatok za triednictvo. Príčin môže byť viac.
sona1610
31.07.11,07:32
Ahoj,
súhlasím s Judit. Pravdepodobne ide o zrušenie vyrovnania platu, lebo meníš zamestnávateľa alebo príplatok za triednictvo. Príčin môže byť viac.


Ďakujem za odpovede, je to tak, ide o zrušenie vyrovnania platu. Keď meníš zamestnávateľa , máš nové zaradenie a nemám vysokoškolské vzdelanie. Už je mi to jasné. Ešte raz vďaka.
červený gombík
07.09.14,07:06
Tarifný plat je daný tabuľkami,smennosť je daná, myslím si, že ti nedajú osobné ohodnotenie, pretože si nová a to je pohyblivá zložka platu, zamestnávateľ ti ju može a nemusí dať. Na začiatku budeš bez osobného príplatku.