ANNA98
30.07.11,17:50
Pracuje niekto so mzdovým programom Human Klasik?Potrebovala by som poradiť.
drobeceva
30.07.11,16:01
Pracuje niekto so mzdovým programom Human Klasik?Potrebovala by som poradiť.
skús dať
ANNA98
30.07.11,16:25
mzdy robím už dlho ale v Humane Klasik začínam, a vlastne pokračujem so spracovaním miezd za mesiac Júl. Pracovníčka odišla a nič mi neukázala. Stiahla som si demoverziu, tak na niektoré veci som prišla. Chcela by som vedieť či zamestnanec ktorý mal dohodu do 15.07.2011 a 01.08.2011 nastupuje do pracovného pomeru- tohto zamestnanca mám odznova pridať alebo sa nejak kopiruje pracovný pomer. nenašla som zostavu na zápočtové listy. Postupne prichádzam na niektoré veci.
drobeceva
30.07.11,16:34
mzdy robím už dlho ale v Humane Klasik začínam, a vlastne pokračujem so spracovaním miezd za mesiac Júl. Pracovníčka odišla a nič mi neukázala. Stiahla som si demoverziu, tak na niektoré veci som prišla. Chcela by som vedieť či zamestnanec ktorý mal dohodu do 15.07.2011 a 01.08.2011 nastupuje do pracovného pomeru- tohto zamestnanca mám odznova pridať alebo sa nejak kopiruje pracovný pomer. nenašla som zostavu na zápočtové listy. Postupne prichádzam na niektoré veci.
V tomto programe pracujem, ale stále nie som s ním "stotožnená"-stále čosi riešim cez HOT LINE. V Softipe sa mi pracovala lepšie.
Použiješ to isté osobné číslo. 1.8. mu zadáš hlavný PP.
Zápočtové listy nerobím cez PC.
V príprade, že budeš mať nástup a výstup v tom istom mesiaci - tam to robíš cez súbežné pracovné pomery.
ANNA98
30.07.11,16:46
ďakujem , určite to v pondelok ihneď vyskúšam. Tam je tých dohôd neuveriteľne veľa, jeden zamestnanec ma v mesiaci 3 dohody. Opakuje sa to vždy po mesiaci s prihláškou a odhláškou. Riaditeľka si k tomu zavolala právničku - je to verejná správa tak sme to upravili. Ja som tiež robila v SOFTIPE a teraz robím na MRP. Tie sú prehľadnejšie. Ešte sa chcem spýtať započtové listy robíš ručne?
drobeceva
30.07.11,16:48
ďakujem , určite to v pondelok ihneď vyskúšam. Tam je tých dohôd neuveriteľne veľa, jeden zamestnanec ma v mesiaci 3 dohody. Opakuje sa to vždy po mesiaci s prihláškou a odhláškou. Riaditeľka si k tomu zavolala právničku - je to verejná správa tak sme to upravili. Ja som tiež robila v SOFTIPE a teraz robím na MRP. Tie sú prehľadnejšie. Ešte sa chcem spýtať započtové listy robíš ručne?
áno - nemám veľa výstupov.
Ak niečo budeš potrebovať, ľahšie sa mi bude navigovať z roboty, kde mám program pred sebou.
drobeceva
30.07.11,16:59
ešte dodám, že program je síce vymakaný, ale chýba mi školenie k nemu...pri prechode zo Softipu som dostala iba to základné. Chcelo by to ďalšie školenia, ale sú dosť drahé.
drobeceva
01.08.11,06:38
nenašla som zostavu na zápočtové listy. Postupne prichádzam na niektoré veci.

Anka, vojdi do Personalistiky - vyberieš Formuláre - tam nájdeš zápočtové listy.
ANNA98
02.08.11,06:31
ďakujem Evka, idem na to mrknúť
ANNA98
02.08.11,06:37
prišla som na to "super", len ešte mi povedz ako vytlačím zostavu kde sú deti- aby som vedela odkontrolovať nárok na daňový bonus, ja to skúšam v demo verzii
drobeceva
02.08.11,09:03
prišla som na to "super", len ešte mi povedz ako vytlačím zostavu kde sú deti- aby som vedela odkontrolovať nárok na daňový bonus, ja to skúšam v demo verzii
Vidíš, si šikulka.
Na zostavu máme viacero možností, ale napr.
SLUŽBY-F-Tlač.výstupy-M-prehľa.DB alebo
PERSONALISTIKA-C-Tlač - G-prehľad detí
ANNA98
02.08.11,12:02
ďakujem ale mám dobrú učiteľku
drobeceva
02.08.11,15:19
aj tá učiteľka sa stále učí :)
ANNA98
03.08.11,18:16
dnes som už konečne urobila mzdy, prekontrolovala výplatné pásky, som zvedavá na rekapitulácie.
michelle84
18.01.12,11:10
Ako riešite výpočet dovolenky pri nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase v Humane?
ANNA98
19.01.12,06:57
robím príspevkovú organizáciu kde robia od 6,00-18,00, od 18,00-06,00 ale v systéme majú nastavené ako 7,5 hod . prac.čas a majú 30 dní dovolenky.