squash1
30.07.11,20:33
mam extremne tvrde, silne, hrube vlasy. ked su dlhsie, tak mi lietaju a nedaju sa ucesat a robia mi hlavu 2x vacsiu. ked ich ostriham na kratsie, tak su tvrde ako zubna kefka a stoja. vyskusal som asi setky sampony a kondicionery z drogerie (pantene, elseve, glis kur, syos, nivea, elseve, schauma...), nic z toho mi nepomohlo. v salone mi kadernicka odporucila sampon a kondicioner redken real control, ale ten mi vlasy spravil len trochu maksie, ale stale su poriadne tvrde. v dalsom salone mi odporucila daky sampon vela profesionals na huste tvrde nepoddajne vlasy, ale tiez mi nepomohol. mama mi na vlasy skusala dat citronovu stavu, bielko, olivovy olej, sodu bikarbonu, ale nic nepomohlo. doma mam samponov pokkt uz ich nemam kam davat a setky su slabe. ak by mi niekto vedel poradit nejaky sampon, ktory naozaj funguje na tvrde vlasy a vie ich zjemnit dajte vediet. dik :)
pepsikova
30.07.11,19:04
..no ja tiež mám vlásky ako medené drotiky a keby som nedala po umytí "aviváž", ráno vyzerám, ako keď do kartáča udrie hrom...ale osvedčil sa mi "Hair X colour protect" od oriflamu..zmyté a presušené uterákom natriem akoby krémom-nie veľa, stačí na prst nabrať, roztrieť na ruky a prehrabať po vlasoch a vlásky netreba ani česať, samé sa upravia a sú krásne jemné...doporučujem...
Katarina
30.07.11,19:13
Moja kolegyňa si už roky vtiera do vlasov nivea krém. Má dobrý účes a pekné vlasy. Keď nám to poveda, že si vtiera krém do vlasov sme zostali vyvalené. No čo už, vyzerá to tak, že to zaberá.
misstka
30.07.11,19:20
Moja kolegyňa si už roky vtiera do vlasov nivea krém. Má dobrý účes a pekné vlasy. Keď nám to poveda, že si vtiera krém do vlasov sme zostali vyvalené. No čo už, vyzerá to tak, že to zaberá.

no toto som už počula, takisto aj o vtieraní klasickej modrej indulony a aj som to odskúšala a trochu to pomohlo.
ale iba v tej dobe, ked som mala extrémne suché vlasy.
teraz už nemám veľmi suché vlasy a ak by som si dala krém, tak ich môžem umývať znova.
takže dobrá rada, ale iba pre tých, čo majú veľmi suché, nemastiace sa vlasy.
pepsikova
30.07.11,19:36
...hrubé a tvrdé vlasy sú dosť často veľmi suché, po umytí niekedy až vŕzgavé..krém je dobrý,len by mal byť na vlasy,lebo je ľahšie vtierateľný a výživný...klasická,totalitná indulona bola na všetko dobrá, len časom už asi nie je, alebo vo " vylepšenom zložení."..
lujza.j
30.07.11,19:37
no toto som už počula, takisto aj o vtieraní klasickej modrej indulony a aj som to odskúšala a trochu to pomohlo.
ale iba v tej dobe, ked som mala extrémne suché vlasy.
teraz už nemám veľmi suché vlasy a ak by som si dala krém, tak ich môžem umývať znova.
takže dobrá rada, ale iba pre tých, čo majú veľmi suché, nemastiace sa vlasy.

tú používa moja mama miesto vosku na fixovanie účesu;)
squash1
30.07.11,20:57
..no ja tiež mám vlásky ako medené drotiky a keby som nedala po umytí "aviváž", ráno vyzerám, ako keď do kartáča udrie hrom...ale osvedčil sa mi "Hair X colour protect" od oriflamu..zmyté a presušené uterákom natriem akoby krémom-nie veľa, stačí na prst nabrať, roztrieť na ruky a prehrabať po vlasoch a vlásky netreba ani česať, samé sa upravia a sú krásne jemné...doporučujem...

krem som uz skusal ale nepomaha. ked si ho dam trochu tak su take iste a ked si dam viac tam ich mam mastne. a dost to vidno kedze mam blede vlasy (spinavy blond) avivazou som si uz umyval vlasy, to trochu pomaha. aj ked tie vlasy potom tak divne smrdia :D asi vyskusam kupit silnejsiu avivaz
pepsikova
30.07.11,21:41
krem som uz skusal ale nepomaha. ked si ho dam trochu tak su take iste a ked si dam viac tam ich mam mastne. a dost to vidno kedze mam blede vlasy (spinavy blond) avivazou som si uz umyval vlasy, to trochu pomaha. aj ked tie vlasy potom tak divne smrdia :D asi vyskusam kupit silnejsiu avivaz..

...ale , ja som ti neodporučila klasickú aviváž, to ja nazývam avivážou krém na zjemnenie vlasov, tak si prosím ťa, nedávaj na vlasy to, čo na prádlo,lebo oplešatieš...krém ti vlasy zjemní a častým používaním si vlasy zvyknú a nebudú už také drôtové..
squash1
30.07.11,21:50
..

...ale , ja som ti neodporučila klasickú aviváž, to ja nazývam avivážou krém na zjemnenie vlasov, tak si prosím ťa, nedávaj na vlasy to, čo na prádlo,lebo oplešatieš...krém ti vlasy zjemní a častým používaním si vlasy zvyknú a nebudú už také drôtové..

aha :D ale mne uz davnejsie niekto radil avivaz na pradlo a skusil som to. trochu mi to zmekcilo vlasy, ale nie moc. chcel by som ich mat normlne ako ostatny. moje vlasy su rovne a vdaka vsetkym tym samponom a kondicionerom nie su ani take suche , len su strasne hrube, pruzne, proste ako stetinky na zubnej kefke, proste nedaju sa ucesat