domixkova
30.07.11,22:49
Zdravim,
momentálne som znovu doštudovala a rozhodujem sa čo ďalej. Moja prvá škola je obchodná akadémia - maturita. No moja záluba sa otočila o 180 stupnov, začala som sa zaoberat autami, ich úpravov a opravami. Milujem auta,viem o nich vela, poznám ich funkciu, kvalitu...
Kedže môj záujem bol velký po 2 rokoch som si spravila školu - výučný list mechanik-autoopravár. Pred mesiacom som tento výučný získala. Chcela by som sa dostať vyššie. Nemyslím vysokú školu. Poradte aké by bolo pre mňa výhodné zamestnanie alebo čím by som mala začať, hlavne ako sa zamestnať, keď nemám žiadnych známych, ktorý by mi pomohli dačo vybaviť, prípadne finančne pomôct. Kedže trávim všetok svoj čas v dielni som tak trochu mimo. nezarábam však, občas daka almužna a z toho sa žiť nedá. ps za mechanika nechcem ísť som žena a s tým sa spája rada vedlajších problémov. hladám kompromis
KEJKA
31.07.11,05:47
a čo tak predajca áut?
Akú si mala predstavu o svojej budúcej práci, ked si šla študovať za autoopravára?
a čo kompromis - robiť účtovníčku, zásobovačku v nejakej firme s autami?
Ice dive
31.07.11,06:03
a čo tak predajca áut?
Akú si mala predstavu o svojej budúcej práci, ked si šla študovať za autoopravára?
a čo kompromis - robiť účtovníčku, zásobovačku v nejakej firme s autami?
alebo ísť robiť účtovníčku, mechaničku a pretekárku na okruh do Orechovej potône:-))))
Ajk&
31.07.11,06:06
Nájsť si frajera z tvojho odboru a spolu si otvoriť autoservis, predaj ND, prezúvanie pneumatík a pod. Sama i tak nemôžeš túto robotu robiť, takže zabi jednu muchu dvomi ranami.

Minule som bola veľmi prekvapená keď nám zvonili pri dverách dve baby a predstavili sa ako - opravárky okien. Potom som videla ako pred činžiakom gitovali, opaľovali a natierali na kozách (drevených) okná. Opravovali aj žalúzie na plastových oknách. Bola to matka s dcérou a mali okamžite na týždeň robotu len v našom dome. Neviem či boli vyučené, ale ľudia boli spokojní ako ich mohli pozorovať pri práci. Samozrejme že chlapi im do toho kecali keď im bolo teplo, povyzliekali sa a natierali len-tak v tielku okná.