nattali
31.07.11,20:09
Dobrý deň, vedel by niekto poradiť, kde uzavrieť tú správnu poistku pre dieťatko? ďakujem
PS: snáď som v dobrej téme:)
Ice dive
31.07.11,18:19
správnu poistku uzavrieš v poisťovni...

uviedol si príliš málo informácií... či chceš aby sa dieťaťu v rámci poistky aj niečo šetrilo, či chceš životnú, alebo úrazovú poistku...

vo všeobecnosti však platí, ak chceš dieťaťu šetriť do budúcnosti poistka nie je najsprávnejšia voľba... ďalšia vec.. v niektorých poisťovniach môže byť dieťa pripoistené vrámci životnej poistky rodiča... čo by som ja považoval za optimálnejšie mať krytého životnou poistkou rodiča pre prípad, že by sa mu niečo stalo aby dieťa bolo zabezpečené a dieťa mať pripoistené + dieťaťu sporiť na horšie časy niekde inde....
bubkoch
31.07.11,18:29
Dobrý deň, vedel by niekto poradiť, kde uzavrieť tú správnu poistku pre dieťatko? ďakujem
PS: snáď som v dobrej téme:)

spravnu ? len ty najlepsie vies ake rizika chces poistkou kryť ...
lubko6394
03.08.11,12:15
Dobrý deň, vedel by niekto poradiť, kde uzavrieť tú správnu poistku pre dieťatko? ďakujem
PS: snáď som v dobrej téme:)

Asi nikde.

1.Na sporenie slúži sporenie a nie poistenie.
2.Ked sa dieťaťu stane úraz, tak Ti peniaze nepomôžu. A inkasovať eurá za zlomenú ruku dieťaťa mi nepríde príliš kóšer
3.Poistení by mali byť rodičia, lebo ak sa im niečo stane, tak na to môže doplatiť aj dieťa.
220870
03.08.11,14:58
Momentálne je to asi tak že životné poistky sú peniaze vyhodené von oknom.