LEYLA69
31.07.11,21:08
ahojte vsetci hladame 2 max.3 ludi ktori by sli do aquaparku tatralandia v termine od 1.8- 22.8. v tychto dnoch na tyzden .a zobral by si s nami ten apartman alebo bungalov .bolo by to lacnejsie pretoze ked idu len 2 ludia doplacaju aj za volne miesta tak ak je niekto v podobnej siituacii a hlada tiez niekoho sa ozvite .pretoze pre dvoch to vychadza na tyzden 700 eur kedze sa doplaca aj za tie volne postele a ked pojdu 4 ludia tak to jedneho vyjde len 260 na tyzden .ozvite sa ak chcete ist ,seriozne.
Petra Nová
31.07.11,19:18
Tá ponuka je na budúci rok?;)
KoxXxo
31.07.11,19:23
To bude UltraLastMinute.
pivko
01.08.11,04:12
Nezbudnite si zobrať šály a rukavice.
yoyo3333
01.08.11,05:00
ahojte vsetci hladame 2 max.3 ludi ktori by sli do aquaparku tatralandia v termine od 1.8- 22.8. v tychto dnoch na tyzden .a zobral by si s nami ten apartman alebo bungalov .bolo by to lacnejsie pretoze ked idu len 2 ludia doplacaju aj za volne miesta tak ak je niekto v podobnej siituacii a hlada tiez niekoho sa ozvite .pretoze pre dvoch to vychadza na tyzden 700 eur kedze sa doplaca aj za tie volne postele a ked pojdu 4 ludia tak to jedneho vyjde len 260 na tyzden .ozvite sa ak chcete ist ,seriozne.

Ja som tam bol tento rok este ked bolo tak pekne a teplo.
Bolo tam super. My sme boly len dvaja so ženou a tiež sme si doplácali tie dve volné miesta, ale vobec nebanujem. avšak je pravda že neviem ako by ste tam spaly 4 dospelý. Je tam jedna izba s jednou manželskou postelou a jednou válandou, tak tam by ste mohly spať trebárs vy, a potom je tam uz len jedna obývačka s rozkladacím mini gaučom, tam možno tiež 2 ludia by sa núdzovo vyspaly.
Ide o to, že keď tí čo budú spať v spálni budú chcieť ísť napr. na WC, tak musia ísť tým dvom cez tú obývačku. Netvrdím že sa to nedá, alebo že by sa tam 4-5 ludia nemohly vyspať, ale ja osobne potrebujem svoje súkromie a nie aby mi hocikedy najmä v noci:D niekto prebehoval okolo postele.
Ale pokial to niekomu nevadí, tak to ubytovanie určite odporúčam. Je tam fakt výborne. Ideálne je to však pre rodinku 2 dospelý + 2-3 deti.
Prajem Vám príjemnú dovolenku...