Ekonomka-SR
01.08.11,22:22
Pozdravujem Vás srdečne,
prosím Vás neviete poradiť, ako uviesť na faktúre registráciu odberateľa Obce alebo základnej škole. Ak ide o PO, tak uvediem: Spoločnosť je zapísana v OR n Oresnom súde....., odiel, vložka.
ale ako to uvediem pri Obci a základnej škole?
Ďakujem
ego.mc
01.08.11,23:47
Nerozumiem, prečo to vlastne chcete uvádzať? Nestačí IČO, DIČ a prípadne IČ DPH?
Na vydaných faktúrach máte povinnosť uvádzať svoju registráciu (§ 3a OZ).
Ekonomka-SR
02.08.11,17:14
Nerozumiem, prečo to vlastne chcete uvádzať? Nestačí IČO, DIČ a prípadne IČ DPH?
Na vydaných faktúrach máte povinnosť uvádzať svoju registráciu (§ 3a OZ).
áno, už som tiež zistila, že stačí iba na vydaných faktúrach. bola som vtom, že aj u odberateľa musím uviesť registráciu. ďakujem Vám pekne Ego!