alencek
02.08.11,17:35
Može mi, prosím,niekto poradiť, čo robiť v prípade, ak túto nemoc chytíte. Vraj naše lieky nezaberajú. Díky
Aké máte skúsenosti s hotelmi Seagal a Sindibád?
arizona
02.08.11,16:36
Najistejsie je dat si denne stamrlik domaceho, ako prevenciu :-D


pre abstinentov existuju tabletky
http://medizin.cz/zazivani/egypt-a-streva-faraonova-pomsta/
Danielle369
02.08.11,17:18
Tabletky Antinal kúpiš v Egypte a zaberajú zázračne ...
Bola som v hoteli SEAGAL, perfektne tam varia, pláž je krásna, prostredie takisto, odporúčam
KEJKA
02.08.11,18:26
hned na úvod pobytu sa dozvieš, že v takom prípade treba hned vyhľadať lekára, treba mať tamojšie lieky, iné nezaberá, teda okrem kvalitného alkoholu. My sme si s mužom dali každé ráno tequillu ako prevenciu, večer to isté na oslavu, že sme nič nechytili.
Doma sa každý čudoval, že nás to počas celých 14 dní obišlo.
takže dá sa pobyt absolvovať aj "bez faraona".
Paula
02.08.11,18:30
Moji mladí absolvovali Egypt aj bez tabletiek aj bez alkoholu . Naisto absolútny recept vhodný pre každého jednotlivca neexistuje.
truch
03.08.11,05:48
Aby si sa vyhla faraónovej pomste, vyber si kvalitný hotel, tam je menší predpoklad, že niečo chytíš. Z našej partie, asi 12 ľudí, faraóna nikto nechytil. Kávu som si varila z vody z fľaše a aj zuby som si s ňou pre istotu umývala:D
alencek
03.08.11,12:45
dík
alencek
03.08.11,19:36
my sme ale abstinenti...takže len tie lieky...vraj sú tam drahé, a doporučujú ich kúpiť vopred?!*? Alebo ak by mal niekto také na Slovensku.
Danielle369
04.08.11,03:57
Antinal stojí v Egypte v lekárni okolo 5-6 EL.. a kurz je k 4.8.2011
8,59
EGP za 1 euro
(3,507 Sk za EGP)
jeso
04.08.11,04:54
my sme ale abstinenti...takže len tie lieky...vraj sú tam drahé, a doporučujú ich kúpiť vopred?!*? Alebo ak by mal niekto také na Slovensku.



nám tiež bolo poradené aby sme si kúpili lieky vopred...ešte že sme tak neurobili - bolo by to zbytočné ... my sme pobyt prežili v pohode , ale jedna babenka z hotela faraónovu pomstu chytila - delegátka ju večer vzala k lekárovi, ktorý mal zmluvu s hotelom , ten jej dal infúzie a ráno už bola s nami na pláži v pohode - sama delegátka nám hovorila, že najlepšie zaberajú infúzie a tie ti tam dá len lekár ...
tíško ti závidím ten pobyt v Egypte :D:D:D uži si to tam , je tam nádherne a teraz na rozdiel od tuzemska slnečno , stojí to za to - hlavne tie ich pamiatky ...