lubko6394
03.08.11,16:38
Kdesi nám zmizla téma o neprispôsobivých a policajtoch. Jeden nápad by som mal pre tých, ktorí dokážu vyrobiť samolepky alebo niečo na spôsob identifikačných kariet. Politici, policajti,sudcovia, prokurátori a úradníci na nás kašlú, čo tak dať im to najavo rýchlejšie ako Lipšic oblepí policajné autá.
1. samolepka na dvere vodiča: Máš mi pomáhať a nie ma buzerovať.
Pomáhaj a nebuzeruj.
2. Visačka: Máš ma chrániť a nie tú zberbu - 1 ks poslať grátis Dobrovodskému - to je odmena za moju bezplatnú radu.

Dôležité je, aby sme to mali k dispozícii skôr ako tí policajti. Cena za kus by mala byť medzi 1-2 Eurami, toľko hádam nájde veľa z nás.

Kto ponúkne ?
oner
07.08.11,02:45
:) Problém vytlačiť by to nebol.. len kto to roznesie a hlavne kto by si to zobral na "triko" :D..
ale inak fakt pekná myšlienka :D...
lubko6394
07.08.11,09:37
:) Problém vytlačiť by to nebol.. len kto to roznesie a hlavne kto by si to zobral na "triko" :D..
ale inak fakt pekná myšlienka :D...

A čo sa to nedá dodať do novinových stánkov, papiernictiev resp. to odštartovať cez e-shop ? Stačí to odštartovať trebárz s info tu na porade.
lubko6394
22.08.11,05:53
Polícia vraj bude meškať. Nenaštartuje nikto ?
matolog
13.09.11,16:39
nebudu to opat vyhodene peniaze? Ludia... sak toto je trapne.
vodic je povinny mat vo vybave okrem ineho vestu a trojuholnik. Vcera som siel po Presove a na jednej krizovatke vidim dvoch ludi vo vestach. Napadlo ma - nevidno majaky, tak asi nieco cestari zameriavaju ci co.
Nedalo mi, siel som sa pozriet a boli to vzorni vodici, co sa vzorne zrazili a vo vestach cakali na prichod policie. Ako dlho uz cakali neviem, viem ale ze som tam stal asi 10 minut a az tak dosli ujovia (dvaja).
Jeden vystupil (sofer stale sedel a cakal) pozbieral doklady pocital ich, pochodil okolo aut. Po chvili vystupil aj ten druhy a zacal len tak v zelenych nohaviciach a ciernom tricku policia riadit dopravu na krizovatke.

JE TOTO NORMALNE? clovek dostane pokutu za to ze nema vestu a pani mozu riadit krizovatku v tricku?

Tym som teda chcel povedat, ze tato akcia su vyhodene peniaze.
BIZAL
13.09.11,16:43
nebudu to opat vyhodene peniaze? Ludia... sak toto je trapne.
vodic je povinny mat vo vybave okrem ineho vestu a trojuholnik. Vcera som siel po Presove a na jednej krizovatke vidim dvoch ludi vo vestach. Napadlo ma - nevidno majaky, tak asi nieco cestari zameriavaju ci co.
Nedalo mi, siel som sa pozriet a boli to vzorni vodici, co sa vzorne zrazili a vo vestach cakali na prichod policie. Ako dlho uz cakali neviem, viem ale ze som tam stal asi 10 minut a az tak dosli ujovia (dvaja).
Jeden vystupil (sofer stale sedel a cakal) pozbieral doklady pocital ich, pochodil okolo aut. Po chvili vystupil aj ten druhy a zacal len tak v zelenych nohaviciach a ciernom tricku policia riadit dopravu na krizovatke.

JE TOTO NORMALNE? clovek dostane pokutu za to ze nema vestu a pani mozu riadit krizovatku v tricku?

Tym som teda chcel povedat, ze tato akcia su vyhodene peniaze.

jeden mal kratasy:) ale....prisli aj dalsie dve policajne auta