j.sch
04.08.11,07:45
Máte skúsenosti ? Názor ... Uvažujem nad tým .

Ako a odkiaľ povolenia a podobne , poradíte prosím ??
oner
07.08.11,03:40
Ešte som to síce nerobil, ale viem že treba povolenie od majiteľov ... čiže ak je vlastník budov, zábradlí a pod. mesto tak všetko vybavíte na mestskom úrade (samozrejme za poplatky)... + budete potrebovať aj grafický náhľad reklamy a rozmery banneru ...

Podľa mňa, je to oveľa účinnejšia reklama ako výroba letákov a podobného materiálu... je to lacnejšie a efektívnejšie, ak sa to robí vo väčších množstvách... no samozrejme záleží od produktu/služby ktorú ponúkate...

toď môj názor..
Rastislav.N
13.08.11,16:25
áno je to efektívne a ja dokonca také bannery vyrábam cena je prijateľná tak keby bol záujem 0918 990 614
Rastislav.N
18.08.11,07:33
no rada musis na mastky urad tam im povies kde to xces umiestnit a potom dodas povolenie od vlastnika objektu a od dopravneho inspektoratu a potom zacalujes 50e za vybavenie ziadosti mas to nic lacne ale efektivne ano
miro2111
23.08.11,15:59
Ne je to až take jednoduche ako si myslíte. Teda aspon legalne. Iste plochy stale niekomu patria, takže je potrebne mat s dotyčnouorganizaciou , obcou ,alebo mestom zmluvu o prenajme. ( väčšinou ju nedostanete pokial neponuknete niejaku kompenzaciu, prípadne nejake vyhody z toho pre nich) Dalej je potrebne platit najom za užívanie a o povoleniech ani nehovorím. Treba kladne vyjadrenie KU - cestny organ, polícia, architekt a príslušne urady tzv. stavebne, ktore maju teraz reklamy v kompetenciach. No posledna vec mat klientov. Ja to robím, tak viem o čom píšem.

S pozdravom
miro2111
23.08.11,16:00
Je potrebne tak isto zaplatit spravne poplatky, aby ste na to dostali rozhodnutie o prevazdkovaní.
dikzainfo
30.08.11,06:02
Ešte som to síce nerobil, ale viem že treba povolenie od majiteľov ... čiže ak je vlastník budov, zábradlí a pod. mesto tak všetko vybavíte na mestskom úrade (samozrejme za poplatky)... + budete potrebovať aj grafický náhľad reklamy a rozmery banneru ...

Podľa mňa, je to oveľa účinnejšia reklama ako výroba letákov a podobného materiálu... je to lacnejšie a efektívnejšie, ak sa to robí vo väčších množstvách... no samozrejme záleží od produktu/služby ktorú ponúkate...

toď môj názor..

Povolenia,policia,majitel pozemku atd,mesto,najomne zmluvy,dan z reklamy.V príape,že sa Ti to podari a pri zlom počasí vietor odtrhne plachtu a spôsobí nehodu,posedíš si...tak isto v prípade zabradlia ak niekto povi,že kv zniženej viditeľnosti si spôsobil nehodu"a stači aby si to len vymyslel" ťa čaka pekne dlhá návšteva súdov....plus uhrada všetkej spôsobenej škody.Na to su tu už iné veľké firmy čo maju skúsenosti.
dikzainfo
30.08.11,11:59
Ešte som to síce nerobil, ale viem že treba povolenie od majiteľov ... čiže ak je vlastník budov, zábradlí a pod. mesto tak všetko vybavíte na mestskom úrade (samozrejme za poplatky)... + budete potrebovať aj grafický náhľad reklamy a rozmery banneru ...

Podľa mňa, je to oveľa účinnejšia reklama ako výroba letákov a podobného materiálu... je to lacnejšie a efektívnejšie, ak sa to robí vo väčších množstvách... no samozrejme záleží od produktu/služby ktorú ponúkate...

toď môj názor..

Dj mi info do amilu alebo ss,reklamu robim 29 rokov od bb, apod a co vlastne chcse aky rozpocet atk pomozem Ti
dufam,hlavne terba vediet ako"legálne vyžurať" zo systemom,v Ba je nelegálnych 40% bilboardov a,ale pri tom co ziskaju sa nim nejaka ta pokuta po odvolaniach olati zaplatit...