lydus2001
04.08.11,12:26
ahojte, od 7/2011 sú niektorí naši zamestnanci zaradení do 3. kategórie rizikových prác. Čo to pre mňa ako pre mzdárku znamená...? v zákonníku som sa dopracovala k:
1. §124 - mzdová kompenzácia za sťažený výkon práce
2. §121 - 35% príplatok za nadčas

prejaví sa táto skutočnosť na výplatách ešte nejako inak (napr. za sviatok je stále iba 50%, tam sa percento nezvyšuje?...)
nerada by som na niečo zabudla alebo prehliadla...
ďakujem
Erislava
04.08.11,13:38
Neviem o ničom inom. Ja pri takýchto zamestnancoch vediem presnú evidenciu, kedy a koľko pracovali v škodlivom prostredí - upozornili nás na to tí,čo nám preverovali pracovisko.
lydus2001
05.08.11,06:51
ďakujem veľmi pekne za odpoveď
Ivík32
05.08.11,11:44
Zo zákona (Zákon NR SR 650/2004 o doplnkovom dôchodkovom sporení) vyplýva zamestnávateľovi povinnosť prispievať zamestnancom na rizikových pracoviskách ( 3. a 4. kategória) na doplnkové dôchodkové sporenie. Treba podpísať zamestnávateľskú zmluvu s niektorou alebo viacerými DDS.

PLATENIE PRÍSPEVKOV

§ 12
Platitelia príspevkov

(1) Príspevky platí
a) účastník, ak tento zákon neustanovuje inak,

b) zamestnávateľ za zamestnanca, ktorý je účastníkom podľa § 5 ods. 1 písm. a), ak zamestnávateľ uzatvoril zamestnávateľskú zmluvu podľa § 58.

(2) Za zamestnanca, ktorý vykonáva práce, ktoré sú na základe rozhodnutia orgánu na ochranu zdravia zaradené do kategórie 3 alebo 4, a za zamestnanca, ktorý vykonáva práce tanečného umelca alebo hráča na dychový nástroj, platí príspevky zamestnávateľ. Účastník počas obdobia vykonávania týchto prác môže platiť príspevky.
§ 13
Výška príspevkov, lehota splatnosti príspevkov a spôsob platenia príspevkov
(3) Zamestnávateľ uvedený v § 12 ods. 2 platí príspevky vo výške, v lehote splatnosti a spôsobom dohodnutými v zamestnávateľskej zmluve, najmenej však vo výške 2% z vymeriavacieho základu zamestnanca podľa osobitného predpisu. 1)