gerco
04.08.11,15:17
Ahojte,
viete mi poradit resp. zratat, kolko to bude stat, ak jeden z konatelov/majitelov chce vystupit zo spolocnosti ? Samozrejme nehovorim teraz o nejakom odstupnom atd. Skor ma zaujimaju zmeny v OR (zmeny,kolky atd.)

Dost mi to suri,

dakujem!

Peter
Economic
04.08.11,13:24
Ahojte,
viete mi poradit resp. zratat, kolko to bude stat, ak jeden z konatelov/majitelov chce vystupit zo spolocnosti ? Samozrejme nehovorim teraz o nejakom odstupnom atd. Skor ma zaujimaju zmeny v OR (zmeny,kolky atd.)

Dost mi to suri,

dakujem!

Peter

A vieš správne zabezpečiť všetky potrebné dokumenty ?

SP do OR je 66.- Eur pri papierovom podaní a 33.- Eur pri elektronickom podaní. je možné ho podať prostredníctvom niekoho, kto takéto služby poskytuje. No a hodnota práce pri vyhotovení všetkých dokumentov.... to si ohodnoť sám....
gerco
04.08.11,13:32
Lebo znamy mi minule hovoril, ze 250 eur stoji len zmena v OR. Takze by to malo stat len tych 66 resp. 33 eur ??
Economic
04.08.11,13:35
Lebo znamy mi minule hovoril, ze 250 eur stoji len zmena v OR. Takze by to malo stat len tych 66 resp. 33 eur ??

Môže to byť však aj 200.- Eur vrátane súdneho poplatku. To je cena samozrejme komplet servis. Vyhotovenie dokumentov, podanie do OR a oznámenie na živnostenský úrad
gerco
04.08.11,13:40
Tak 66 ? 33 ? 200 ? Vie mi niekto povedat konkretne sumy a konecnu sumu ??

Este raz, mna zaujima suma, ktora sa zaplati na OR a pripadne aj inde (ak je to potrebne) za to, ze jeden z konatelov/majitelov firmy sa rozhodol opustit tuto spolocnost. Co to bude celkovo stat ? Kolky ? Nejake prepisy ? Nejake dalsie ukony ?
Economic
04.08.11,13:43
Tak 66 ? 33 ? 200 ? Vie mi niekto povedat konkretne sumy a konecnu sumu ??

Este raz, mna zaujima suma, ktora sa zaplati na OR a pripadne aj inde (ak je to potrebne) za to, ze jeden z konatelov/majitelov firmy sa rozhodol opustit tuto spolocnost. Co to bude celkovo stat ? Kolky ? Nejake prepisy ? Nejake dalsie ukony ?


Odpoveď 2

papierové podanie : SP 66.- Eur
elektronické podanie : SP 33.- Eur

práca tu nie je... to zrejme urobíš sám.... Tu sú holé súdne poplatky

na živnostenskom sa oznámenie zmeny konateľa nespoplatňuje.
Economic
04.08.11,13:44
Ako to budeš podávať klasicky papierovo ? To hádam vieš ? Aj aké dokumenty k Návrhu do OR doložiť, keď iba výška SP Ťa zaujíma.
gerco
04.08.11,13:45
A co sa mysli pod "pracou" ? Co vsetko pod to spada ? Da sa to zvladnut aj sam ? Je toho vela ? je to narocne ?

Dakujem!
Economic
04.08.11,13:53
A co sa mysli pod "pracou" ? Co vsetko pod to spada ? Da sa to zvladnut aj sam ? Je toho vela ? je to narocne ?

Dakujem!


A ja viem či to zvládneš ? Je odchádzajúci konateľ aj spoločník ? Zrejme áno...
Treba Zápisnicu z MVZ, úplné znenie, Zmluva o prevode OP, možno vyhlásenie ak zostáva v spoločnosti sám jediný spoločník. Urobiť správne všetky dokumenty tak aby Ti to v OR neodmietli je určite nejaká práca, ktorá má svoju cenu ! A ak si to v živote nerobil.... No neviem.... :)
gerco
04.08.11,13:58
Tym chces povedat, ze mi ponukas svoje sluzby cez Economic...

OK, kolko beries za kompletne vybavenie ?