pohoda62
04.08.11,17:01
Dobrý deň, kto máte prosím skúsenosti s čerpaním výnosov zo životného poistenia. Mám výročie život. poistky a poisťovňa mňa vyzvala, aby som sa rozhodla, či chcem výnos vybrať alebo ho presunúť do podielových výnosov k poistnej zmluve. Prípadne investovať do nového produktu, ktorý mi ponúkne ich finančný zástupca. Napíšte mi Vaše skúsenosti, prípadne mi poraďte, čo je podľa Vás lepšie riešenie. Ďakujem.
Stanislav 1975
04.08.11,15:06
Dobrý deň, kto máte prosím skúsenosti s čerpaním výnosov zo životného poistenia. Mám výročie život. poistky a poisťovňa mňa vyzvala, aby som sa rozhodla, či chcem výnos vybrať alebo ho presunúť do podielových výnosov k poistnej zmluve. Prípadne investovať do nového produktu, ktorý mi ponúkne ich finančný zástupca. Napíšte mi Vaše skúsenosti, prípadne mi poraďte, čo je podľa Vás lepšie riešenie. Ďakujem.

No ale napíš veľmi doležitú vec- aký je to zhruba výnos...
lebo je rozdiel poradiť ako naložiť s výnosom
5 eur alebo 5 tisíc eur...
bubkoch
04.08.11,15:10
Dobrý deň, kto máte prosím skúsenosti s čerpaním výnosov zo životného poistenia. Mám výročie život. poistky a poisťovňa mňa vyzvala, aby som sa rozhodla, či chcem výnos vybrať alebo ho presunúť do podielových výnosov k poistnej zmluve. Prípadne investovať do nového produktu, ktorý mi ponúkne ich finančný zástupca. Napíšte mi Vaše skúsenosti, prípadne mi poraďte, čo je podľa Vás lepšie riešenie. Ďakujem.

poradie od najmudrejsieho po najhlupejsie rozhodnutie:
1. vybrat vynos
2. presunut do podielovych jednotiek
3. investovat do novej poistky
pohoda62
04.08.11,15:26
Výnos je 5 tisíc €. Vďaka za odpoveď.
Stanislav 1975
04.08.11,15:30
Výnos je 5 tisíc €. Vďaka za odpoveď.

vybrať a na oslavu spraviť nejakú žúrku...:cool:
gogol99
07.08.11,20:49
Finančný zástupca poradí produkt, z ktorého má najväčšie provízie.