Luciz
04.08.11,18:13
Ahojte. Hľadám univerzálny ovládač na telku, satelit a domáce kino. Lepšie mať jeden ako tri.
Televízor je značky Orava, Domáce kino značky Phillips a satelit OPENBOX X-800.
Domáce kino máme prepojené so satelitom, kvôli zvuku.
Ktorý ovládač podporuje tieto značky?
Raz sme kúpili lacnejší uni ovládač, ale nepodporoval ani Oravu a ani Openbox. Som z toho blb. Na nete všade píšu, že podporuje, ale nie je k tomu tabuľka, že ozaj podporuje a aké značky.
Čo by ste mi poradili?
Dosť sa ponáhlam, chcem ho čím skôr objednať, cena by bola ideálna asi do 30 eur. Zoženiem za takú sumu?
Hlavne nech nie je veľmi veľký, výzorovo aspoň trochu pekný by mohol byť.
Ovládač od openboxu sa nám pokazil, prepíname ručne a nový na openbox stoji 15 eur. Tak asi radšej by som brala univerzálny.
PotPalo
07.08.11,18:57
Tak to bude asi trošku problém, obávam sa že taký ovládač nezoženieš. Na televízor Orava pasujú kódy pre Philips, ale domáce kino a Openbox, to neviem. Ja som zháňal ovládač na set-top box a ešte jeden TV, no zo šiestich univerzálnych nešiel ani jeden.

Môžno nejaký "učenlivý", priložíš k nemu pôvodný ovládač, stlačíš tlačítko, ten to zaznamená, uloží si to... no skrátka si zapamätá prijatý signál z iného ovládača, takže sa dá naprogramovať na čokoľvek. Akurát potrebuješ pôvodný funkčný ovládač.
katarina.j
08.08.11,05:58
Ak by si mala techniku jednej značky, tak možno nájdeš uni ovladač (aj to nie je isté, lebo my sme chceli len na tv Orava a čo nám predali tak ani žiadny kod nepasoval, ked som to reklamovala a trvala na výmene za iný ovládač- vyšli mi v ustrety, ale ani ten nepasoval podla kodu. tak nakoniec sme kupili nový tv (starý medzitým dosiel aj tak)....tak ovladač sme vratili a bolo po probléme....tak mna by už v obchode nepresvedčil nik že je univerzálny ovladač na tv, ked stlačaš kody jak blby a nič...najlepšie je hadam zájst do obchodu kde ste kupovali zostavy a poradit sa tam.....možno ani oni nezaručia informácie, ale vždy je lepšie niečo skusit ako neskusit nič....
marlo79
08.08.11,15:53